Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Által mentél tea vizsgán ladikon ladikondeladikoooon??? He???
Azééé me még fia-t-arka! én is csippantom a buciját nekije,de ne irogassunk rúla többet ,mert behízlaljuk a májánál fogva!.....hm,mm és azt akarnám még kérdezni,hogy hmmm, hogy engem is????
Ugye nemhari délelőtti sms!
Amúgy ha fasz vagyok elismerem,nem okoz fájdalmat!
Kykee ma még1 szer vizsgázik!! Haj-rá ky-kee, haj-rá ky-kee, haj-rá ky-kee
ólééé oléoléolé,kykee a baaajnok kykee a baaajnok.
óléééé oléoléolééééé kykee a baaajnok a rutinbaaaaajnok!
szép is az önismeret!
Kykee tesó,engem is mindig megvádol Tarka barka bari valami badarsággal... de azé IMÁDOM!!!
Igazad van testvér.
Kovik nem adta át üdvözlő szavaid!
Barátság-testvériség marad!!!!

második javított kiadás:
Szivdd vissza a pöcsöt,amit rólam feltételezel!
Darling brádőr!
Kinézed belőlem,hogy köszönés nélkül menek tetőled el,amolyan bunkó verziót állitasz fel rólam eme nemes topicon!A Koviknál hagytam a köszönésemet feléd szegezev,és csatolva a legmélyebb baráti tisztelettel!kérdd el tőle ott van nála!nekem mennem kellett,neked meg ügyegészed volt!eszt nézed ki belőlem????? barátság??? neked ez csak barátság? ez mááá testvériség részemről!épp ezért ne locsolj be kakával!
Első javított kiadás:


Kykee:
kykee tesó!!!
Hogy a bácsbokodi ménes legtelivérebb kan lova rakná beléd a legnemesegg szerszámát ami F-el kezdődik és nem a füle!!!!
Köszöntés nélkül itthagyol a gályán,mi?? Ennyi a barátság????
Magkajálsz és elszelelsz a vasparipádon?? Hát szégyelljed MAGADAT!!!
A posta hozzám is elhozta a Hungaroring Motorsport Iskola levelét... ej de jó lesz!
Tényleg jó lenne egy össznépi GSR-es oktatás!
csak rutinvizsgára ne menj gsr-el,mert a 8-asnál nem lehet kikerülni a csíkot vele.!!
Raiderdriver!
Kovács Úr most nincs!viszont én vagyok!a véleményem nagyban megegyezik Kovács Úrral,ezért van GSRünk!A GSR mozgékonyabb,jól kezelhető,alulról is húz!nem gondolkodik,mint a Hornet a karburátorja miatt!Tökéletes futómű és fékrendszer a kategóriáját tekintve!
A Hidinek is tetszett! (velem együtt )Meg azért bevallhatod magadnak,ha semmivel sem értesz egyett,hogy a GSXR blokk nem hazudik!De a Hornet is jó motor!valszeg én is azt vettem volna ha nincs GSR!DE VAN...............
Szóval kedeves Kovács úr!Azt mondtad h meggyözől a gsrről.Hát hajrá, kíváncsian várom érveidet szembe a hornetel.
Szia Hidi!
Hányszor mondtam Neked,hogy inkább Suzukit vegyél?most jöhetnél velünk!Márpedig összehozzuk hogy együtt menjünk!én is tegnap kaptam meg a meghívót!
Egyszerre kellene visszaküldeni a válaszlapot,vagy telefonon egyeztetni,hogy együtt mennénk!
Azt már nem is említem,hogy hajnali 3kor csörömpölésre riadtam fel!bejött egy macska a teraszajtón és a nappaliból elvitte a Kitti egyik törpehörcsögét a terráriumból!
Ma addig nem fekszem le míg el nem kapom azt..........
Azért az oktatód is meg....hatja a nénikéjét!
Pár szót szólhatott volna.Ilyen nincs,hogy böki a szemét valami.
Mind1.Gondolom ezekután is fogsz motorozni!
Jó napot,jó húzkodást!
Egy igazi vaskalapos kommunista vizsgafelügyelőt kaptam ki,aki a vizsgabiztost helyettesítette!elsőnek vizsgáztam a GSRemmel és hibátlanúl végigmentem!a barátom is velem együtt vizsgázott és végignézte a köreimet!DE MÉGIS MEGBA***TT a féreg!Szúrta a szemét a motorom meg,hogy oda mentem jogsi nélkül vizsgázni!
Igen-igen.
1-2 emberre ráfér az okítás! Néha rendet kell vágni a fejekben! Igaz kykee tesó!!!
morning

ebből az oktatásból én is kimaradok

szerintem...
Jó reggelt, jó szurkolást!

Megesz a sárga irigység a motorsport suli miatt , azért tényleg jó poen lenne, ha együtt mennének a GSResek .
Szevasz Dody!
Próbálkozok az óvatossággal, de nem mindig sikerül.
Igaz én országúton 140-nél jobban szinte soha nem megyek, de ha autópályára tévedek ott sajna elszáll a józanság....

Most már engem is kezd izgatni a gumi téma.
A kilóméteróra állásom 7711.
Akárhogy nézem a gumimat, a minta fele még meg van!
Szóval minimum 10000 km-ig ki fogja bírni.
Pedig nem szoktam villanymotorral pörgetni a kereket a garázsban!!!

Azért a finom közlekedésed..., hááát nem is tudom.
Szevasz Tybee!
Én is megkaptam a levelet az egynapos oktatásra!!
Úgyhogy megyünk 1000-el!!!!
neki hatszázas, ha jól látom

valamivel karcsúbb a hangja

összvissz 230-240 km-t tudok elmenni, ha nem cibálom állandóan
Szia P.

Milyen sárga lámpa

Te nem GSR motort vettél ugyebár hanem GSX,R . Na ez a Te problémád most lesheted a sárgát és ha jól figyelsz ba zöldnél indulás !

Egyébként 241-261 km megyek egy teli tank üzanyaggal !
Na jó nálam még 5.é 6. ban soha nem szabályzott le a fordulastszám.
Az-az én finoman húzom e két fokozatban.
Atléta alkatombóleredőlek kisebb vitorla kapacításával bírok igy a karom még 22o fölött gyenge hogy a gépen tartsa heb testemet., Na meg ........!

Szép a gépet . A hangját nagyon irigylem. A fiamnak is ua van mint a tiéd. Király ahogy szól !!

Hajrá szerviz !


Csaó:
Dody