Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kb. 200 km-t.
Akkor kezd el villogni a tartalék kijelző!
Ez azért főként városi forgalomra értendő!
Igaz országúton sem sokkal jobb a hejzet. Ott kb. 230-240 km-nél jön a villogás.
200-as tempónál kb 160 km a tartalékig
nálatok mennyit megy el a gép egy tankkal ?

lájtos gurulást feltételezve (200 alatt )
Szevasz Panizzi!
Kösz a helyeslést a Hornetes topikon!!!
jóreggelt, jószurkolást

ma viszem ezres szervízre a gépjárművem...

aztán haddelhad
Kykee!
Pedig jót hamburgereztünk..és már úgy beleéltem magam,hogy jössz Most Ti vagytok Tarkával a sorosok,úgyhogy szedd össze magad és told ide a biciklid
Szasz kykee tesó.
A tegnapról is frankón lecsúsztál,majd bépótoljuk,remélem minden dolgod sikeresen rendeződött.
Nem is tudtam,hogy éjjel-nappali a telcsiboltod!!
De megszokhatnád végre,hogy iccakára is kinyitod az ajtót!
Gondold csak el,ha szombaton 3? vásárló volt bennt,akkor milyen foergalom lehetne hétköznap!!
Artista barátunk tudja már a jobb oldalról történő kéz és lábnélküli leszállást is laza útpadkán.
Szia!

Louis-ból rendeltem, 116 EUR.
www.louis.de, a cikkszám 10023344
Hellovin Tesókám!
Oszt van már jogosítványod, vagy csak tologatod a motorodat a rutinpályán????
Szevasz Dody!
Igazad van, a csiga tényleg nagyon finom!
Amúgy most ettem először!
Laca, ezt neked is ki kellene próbálnod!!!!

Az angolna paprikásról meg tudom, hogy finom lesz!!!
Szevasz Laca!
Nem csak gumifüstöléssel lehet ám bevágódni a csajoknál!!!
Akkor tovább is bírná!
Nekem 7600 km van a gépemben, de legalább 10000 km-ig bírni fogja.
Legalább be fogom gyűjteni a sok gumis tapasutalatot!!
Szia Dody!

Te egy Isten vagy! Ilyen szerenxcsés.......

A gumiról már én is akartam kérdezni......5400 km van az Istennőben, és a hátsó gumin már a kopásjelző sem látszik.....nagyon elkopott a közepe! Még max. 500-at tud! Azt is lájtosabban, mint eddig. Ha valaki cserélt már ÚJra, ossza meg velünk, milyenre váltott, és miért? Milyen az új? Hol rakatta fel? Mennyiért vágják az emberhez? Mennyit fog bírni kb? Mire használja?
Szia Mindenki !

Ismét mozgalmas volt a hétvégénk na és az F1 és a kedvem szerint alakult !

Én csupán 200 km t motoroztam.
A gumit mikor cseréltétek aki már megtette ezt????

Ja és a közös gurulásunk fényképei közül kimaradtak a csajok . Megtaláltam Őket !
Tessék vigyétek!!!

A csiga finom nagyon ezt igazolom.
Az angolna pedig k..va jó !

Üdv:
Dody
Én meg semmi pénzért nem enném meg!
És nincsenek előítéleteim! Egy csöppet sem......
Jó estét!
Én is örültem, hogy megúsztam, csak nagyon sajnáltam a fiúkat, hogy ottmaradtak két összetört motorral!

Én a hétvégén 520 km-t mentem, és vagy izzadtam, azért lettem vizes, vagy azért mert bőrig áztam!

Steve! Mi is van azzal a csigával???? Úgy mentél, mint egy csiga????
Szabad ezt egy GSR-el?
Szevasz Laca!
Nagyon jó az a csiga!!!
Nem hagytam volna ki semmi pénzért !!!
Szia P.P.!

Örülök, hogy nem lett bajod!
Nekem a hétvégén a saját izzadságomtól a talpam összeráncosodott úgy, hogy már minden lépésnél fájt. Az "illatával" tömeget lehetett volna oszlatni..... A sisakom tépőzáras csatjából is csavarni lehetett a vizet, egy nap három póló lett csuromvizes, jó ez a kánikula!
Szeva Steve!

Csiga......gggrrrrrr.......mondjuk egy jó van benne, nem ropog a fogad alatt! Vagy egybe kell lenyelni? De akkor nem érzed az ízét! Mozgott még???
Üdv Klán tagok!
Nekem a hétvégén 860 km-t sikeredett beletennem a GSR-embe!
És még csak el sem áztam!!!
Gyönyörű Sopron és a Fertő tó környéke, ezt mondjuk eddig is tudtam, de hogy még a csiga is finom, azt már nem!!!

Üzenem a helyi csiga szakértőnek , hogy várom az angolna paprikás tesztelési lehetőségét!!
Meg, hogy isteni volt!!!!
Szevasz P.P.!
Örülök, hogy megúsztad!!!
Vigyázni kell ezekkel a Hondákkal, meg Kakasakikkal!!!
Sziasztok!
Nagyon leült a topic, úgy látszik mindenki motorozik! Vagy szárítkozik???
Én ezen a hétvégén kétszer ronggyá áztam! Tegnap Balatonról hazafelé jövet olyan eső kapott el, hogy egyszerűen nem láttam semmit. Mehettem 90-el (ennél többel nem mertem) vagy 50-el, egyszerűen semmit sem lehetett látni annyira sűrű zivatar volt. Természetesen nem motorosnadrágban voltam, hanem farmer+térdvédő volt a felszerelés, így a farmerról még a csizmámba is befolyt a víz. Nem baj, nem kellett lábat mosni!
Sajnos ennél rosszabb dolog is történt, még Balatonkenesén bejött mögém két motoros, egy CBR Honda és egy Kawa. Pár száz méter után állt egy autó az útszélén, amit az előttem haladó VW nem mert megelőzni, így lassítani kellett. Nem éreztem veszélyesnek a szituációt, de egyszercsak ütközés és csörömpölés hangokat hallottam, és a tökörből láttam, hogy csúszik felém a földön a két motoros. Gyorsan gázt adtam, hogy ne érjenek el, aztán megálltam. Sajnos a hátul jövő Hondás elsodorta a Kawa-s haverját. A Hondás srác a térdét eléggé megütőtte, de szerencsére úgy nézett ki, hogy ennél komolyabb baja nem lett, bár a ruháját vállnál és oldalt is eléggé leamortizálta. A másik srác karcolás nélkül megúszta. Ezt a motorokról nem lehetett elmondani, gyakorlatilag működésképtelen lett mindkettő, mert ami kiállt, az letörött, és az idomok is sérültek.
Amit viszont jó volt látni, hogy azért segítőkészek az emberek, egyből megállt egy szemből jövő motoros is segíteni, és az autósok is többen megálltak, segítettek szétszedni és felállítani a motorokat, összeszedni a letört alkatrészeket.
Szevasztok!

Rosszul érzékelted kykee! Ott volt a sok fetrengős és gonoszkodó szmájli! Semmi problémám nincs, és nem is volt! (viagrát hol lehet kapni??? ) Már alig várom a közös gurulást, legyen az akár a szomszédba! Zsuga, biliárd, nők, sör legyenek!
Halidéj All!
Mint már jeleztem valamikor régebben hogy mikor pontosan azt nem tudom mert a napok már nekem össze-vissza vannak lehet ezért is merült feledésbe hogy sajna az augusztus nékem nem jó egyáltalán. De így Lacának nem kell az én lábom szagáról is beszélnie
Viszont ahogy visszaolvasgattam néhány hozzászólást nem is kell írnom vagy a képemet adnom hozzá mert van itt szinte mindenkinek az archivumában és emlékei között kép vagy jó történet rólam
Kykee! Ha Laca diétázik akkor ne erőltessétek rá a kaját és főleg a fagyit mert nem kap karácsonyra ajándékot a jézuskától hogy nem tartja be a fogadalmát
Sziasztok!léptem mert a kiccsaládom ottan van máá a vizben......
Mi bajod ezzel a képpel?! éppen a GSR Magyarországi reklámfilmjét forgattuk!
Azééé meee csókós vagy!nekem már mondták ezt az Atinál!nekem is van csókós én sem fogom tólni!sőt a vizsgán sem kell ott lennem!én sem fogok tili-toli
A motorral motorozni kell nem tologatni!