Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaa, nem a goldengate a kezdőoldalad, mint nekem???
Szívesen!
Nekem ez a kezdőoldalam , csak,
hogy tisztában legyek a motoros hírekkel, újdonságokkal
Szia Dody!

Kellemes nyaralást,sok sört és jó kajákat kívánok szerintem az egész GSR-Klán nevében!

(a csinos nők szemmel hízlalásával vigyázz, az a Te korodban már árt a szívnek... )
Szia majors!

Köszi szépen a tesztet, én nem ismertem az oldalt, így nem is találtam volna meg......

Te egy Úr vagy!
Tisztelt Klán tagok !

Nagyon belassult az aktívitás.
Gyenge a napi felhozatal kérem belehúzni !!!

Kykee és Laca légysziiiiiii !

Vigyázzatok magatokra én elhúzok a tengerre kicsit megáztatom a ......

Kedves digó barátaink nyomorába betekintek Bibione magasságában.

Szia mindenkinek!
AUGUSZTUS 26 !!!

Dody
Kedves HIDI !!

Sajnálom ami történt veled illetve a darazsaddal!

Te már ezen túl vagy és ismét tapasztaltabb mint sok motoros!

Lényeg hogy nem történt komoly sérülésetek!

Jó motorozást és ügyes legyél !

Csaó:
Dody
Tisztelt GSR-klán tagok!

Itt egy újabb teszt a GSR 600-ról.
Olvasgassatok, bár ti ezt átélitek inkább szerintem
Idejössz,cinkelgetsz pár negatív szóban ecsetelve a GSRt és továbbálsz!?
maradj egy kicsit még hagy szívjam a véred!csak azéé nem fikázom a vasad mert tisztelt Rece tesó apónak is az van!ezen a gyermekded fikázáson már rég túl tettük magunkat és komoly dolgokról beszélgetünk!PL:hogy,milyen sz*r a FZ6R
Csak nekünk nincs gyárilag csörgőkígyó építva a blokkunkba. Nem zörög, nem kattog...és itt kezdődik a minőség!! És nincs a motor teleaggatva csecsa műanyagokkal mint egy kínai robogó!
Na mi a lepukkant cigaretta vég,hogy nem irt má régóta senki
No jó éjt Mindenkinek, cirka öt óra múlva kelés.....úgyhogy rettegjetek az utakon!!!
Bocs, nem voltam gépközelben...

"Elvileg" hezitáltam, a Bigbanditát néztem még ki, de szerintem én ezt már az első képek megjelenésétől kezdve tudtam, hogy GSR lesz!

Más gyártó hatszázasát nem néztem, bár biztos jók! De a GSR más világ! Legalábbis az én számomra, persze teljes mértékben respektálom pl. a Hornetet, a Fazert, stb.... (de mindig azon gondolkodom, vakok és süketek, akik nem GSR-t vesznek??? )

Ui.:Egy FZ6N-ről tudom, hogy sehol sincs, de az a mélyen tisztelt Rece-apó robogója...
2.u.i.: Egy Hornet pedig egyszerűen tökéletes, de annak is megvan a lovasa.....
Meggyőzött az éngemet már az év elején egy móvári szalonban!
De a fránya konkurencia is erősen győzköd, sőt, gyötör
Ha csak küllemre kéne választani, akkor tök egyértelmű gsr Gondolom azért próbáltál mást is és hezitáltál, nem?
Mindenki másképp bírja......nálam azért van bőven "vitorla" (132 kg.) lehet, hogy ez is közrejátszik.
Nálad volt 3 napig, és nem győzött meg??? Engem 5 perces tesztvezetéssel meggyőzött! (szerintem még mielőtt ráültem, már tudtam, hogy ez lesz AZ...)
Végigbogarásztam a superbike-tesztet, Steve.
Még nem olvastam eddig, de érdekes volt. Hja, mindig okosabb lesz az ember.
hidinek "jobbulást"

kétféle motoros van : aki már, vagy aki még nem esett
jóestét all

ha begörcsölsz a GSR-en, akkor neked chopper kell...az is naked
Szia Laca!

3 napig volt nálam a gép és úgy 2-2,5 órát töltöttem rajta egy huzamban, de semmi fárasztót nem éreztem. Sőt! A barátom, aki FZ6-al érkezett gyenge óra pihi után még nem akart indulni, mondván még fáradt. Az igaz, h Ő már közelít az 50hez, de akkor is
Tehát nem görcsölt nekem semmim, csak az agyam, h menjünk má"...
Vagy kevés volt az útidő?
Szevasz Laca!!!
Üdv itt a topikon!
Sajna éppen menetben vagyok...
Úgyhogy további jó topikolást!!!
Látom erősen félreértetted ezt a mondást!
Az öreg szó itt nem azt jelenti, hogy tapasztalt!
Pusztán csak annyit, hogy motoros létedre volt lehetőséged megünnepelni pl. a 60. születésnapod!
Nagy különbség!!!

Szóval mi szeretnél inkább lenni??
Gyors, vagy öreg???
Szeva!

Csatlakozom Stevehez. Rakodóhely nulla, fogyasztás (nálam) 8 alatt sose.....épp most tíz perce kezdett villogni az utolsó pálcika.....159 km van az előző tankolás óta......de ezektől függetlenül tényleg nagyon jó a gép! És ezt elismerik a más motoron ülők is!
De az is tény, hogy a piacon lévő hatszázas naked, "fél"nakedek közül nem tudsz rosszul választani! De messze a GSR a legsportosabb. (azt érezni lehet úgy kb. óránként......mikor már begörcsöl a hátsó feled meg a térded)

Jó választást!
Kevés a tapasztalat, nagyon kevés!!!
Az igazán komoly balaeseteknél megijedni sincs időd, nem hogy bármit is cselekdni!!!
Hogy meghalsz e vagy nem, azt két dolog dönti el:
1.) Szerencsés csillagzat alatt születtél e!
2.) Mennyivel mentél...

Na ennyit a tapasztalatról...
az egy dolog, hogy valaki hány éves, bár a gondolkodás modját erösen befolyásolja

sokkal fontossabbnak tartom a levezetett kilométerek számát, mert azzal több tapasztalat és rutin gyüjthetö, mint az évekkel
Erre azért még válaszolok!
Rakodóhely pont annyi van benne, mint a felmenőjében, a GSX-R 600-ban!
Semmi!
Fogyasztás:
városban: 6-6,5 l/100km
Országúton 6-7000-es fordulaton (120-130 km/h) 5.5 l/100km
Arcizom görcsberándítás esetén, ill. autópályán 10000-es fordulat fölött 8-9,5 l/100km

El kell ismernem, hogy a Hornet valóban kevesebbet fogyaszt, de garantáltan kevésbé is megy!!!!
Ugye hogy így van, kedves Hidi !