Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Stevee !

Azért óvatosan ha lehet !

Csak azt nem értem hogy a gumid ilyen tempónál hogy a p......ba birja
Enyémben 5661 km van de a közepén nem sok a minta.
Tiéd is hasonló vagy megvágattad !

Nem értem.
Pedig én finoman közlekedek-meg stb.
Üdvv:
Dody
Szia panizzi

Így van a levélben:

"A Suzuki Jogosítvány+ akció keretében a meghatározott tipusú Suzuki motorkerékpárt vásárlók egy napos, ingyenes oktatást kapnak ajándékba, a Hungaroring Motorsport Iskola szervezésében."

Ez volt a Suzuki tavaszi akciója és most értesítettek levélben.
miért és kinek jár ?
Sziasztok!!

Ma megérkezett levélben a Magyar Suzuki Rt. ajándéka, egynapos ingyenes oktatás a Hungaroring Motorsport Iskola szervezésében. A képzés értéke 70.000HUF lenne, persze a Suzuki által így most térítésmentes. Ezúton is köszönet a Suzuki Rt.-nek

Remélem Ti is megkapjátok mostanába és jó lenne majd együtt elmenni.
hahóóóóóóóóóóó

sehol senki ???

zenésztopic beelőz így
Szevasz Kykee Tesó!
Jól mondod, a számból vetted ki a szót!!!
Sok sikert holnapra!!!!
GSRen nincs hál"istennek paráztatós sárga lámpa!ennek a jelzését is motorhoz méltóan oldották meg....
Igen,ezt én is alá tudom támasztani!de még 238km/h-nál sem vészes!a többit meg már nem említem mert úgy sem hinnéd el,hogy milyen fa**a motort veszel!a hangsebességnél sem..........
Üdv g0nzales!
Válasz:
Ja, 5.-ben 200-ról 11500-es fordulaton!
Kb. 220-ig
A szél mindenemet letépte, de a fejemet azt nem, lámpa, műszerfal kíválóan elterili az ember fejéről a menetszelet, ha teljesen a tankon hasalsz!!!
Navárjá, kérdés:
200-ról gyorsultál? Meddig (km/h)? És nem tépte le a fejedet a menetszél?

Egyébként mai telefon alapján pénteken 99% átvehetem végre a gépet. És igen, már nehezen alszom
Na emenek haza tezsvír!
Most menünk anyóshó,irj sms-t mikor mentek sajkodra(ba).Lehet,hogy lenézünk.(nem hundertprocent!)
Jó érzés volt,hogy a rendőrök végre nem tőled vettek ujjlenyomatot mi????
Marha! Ha sikerrel járnak és nem kapja el a Lackó(bolt tulaja)!így is elvitték!elég hozzá egy volt üzlettárs!
Kovik bari el akart engem is cipelni levétetni a rontást,egy boss orkányhó mikó fődhözvágtam jómagam és szép seggrakétámat.
de elmaradt ilyen-olyan okokból(inkvizíció meégettette! )
Padlóra kerültél volna,ha elviszik a hifitornyodat???
Tarka tírzsvírem!!
fél 11 től pucoltam a bótot 14:30ig!üvegtörmelékek és a grafitpor lepte a járólapot szerte szana!
ma a yardék tették megtisztelő jelenlétüket,tanukén kivallatni!mondtam is ,hogy elmondok mindent nem tudok semmit! Felsoroltak tételesen mindent amit elvitt volna a b**i,k****g,f*****ó és ezeknek a jelenlegi értékére is adjak választ!Ha ez most össze jött volna nekik akkor kykee padló és adhattam volna el a GSRt,a Swiftet és a mínuszból kezdhettem volna megint!akkor tuti Malaga lett volna!Unom már ,hogy mindig történik velem valami!rontás levétellel ki foglalkozik?
A csiga legalább olyan fínom,mint a kagyló! Az évadzáró gurulást a Fertő-tóhoz kellene aktivizálni,Steve GSR guru vezetésével,nagy csigazabálással fűszerezve! vélemény?
Ott megbeszélem a megbeszélnivalómat,Laca tesómmal a lábamról mondottakat véleményezve!
Nagyon sajnálom,hidd el,igy is filóztam,hogy melyik irányba induljak el!mentem volna hozzátok!
Tarka frendli!
Le csusztam biza!megbeszéltem az emberrel,hogy átgurulok a tecsijeivel hozzá és kifizeti!fől hívtam miután veled beszéltem!át értem és nyista gempa!tehát fölösleges út volt!ha mondta volna az igazat akkor felgurúltam volna Zircburgerbe!mindegy most már!a hét lájtosabb lesz!a Kittit muterék felvitték pöstre egy hétre!mehetünk a csajékkal Ancsiék hóóó oszt ott hamburger!
Nekem volt benzinem is meg az összes pálcikám világitott és még is toltam
Jó napot,jó húzkodást!
Halogén Steve tesó!Sajnos tolnom kell a vasat rutin vizsga elött,kötfeladat!De holnap,igen holnap már közelebb leszek a végéhez,mert reggel 6:15kor rutinvizsgázom!augusztus 16.ika meg városi vizsga!kicsit spillerkedtem a pályán utólagos engedelmeddel!
Szevasztok!

Nekem legkésőbb 160 kilométernél elkezd az utolsó pálcika is villogni.......ilyenkor szoktam 14 liter körül beletankolni......elvileg 16,5 literes a tank, de én sem feszegetem a határokat.
200 kilométer fölött csak a közös gurulások alkalmával bírja, ilyenkor a fogyasztás is 6 liter körül van, ellentétben a 8-9 liter közöttivel.

Steve, engem mindennap meg akar leckéztetni valaki, hol BMW, hol Mercedes, hol Kadett GSI, VW Passat TDI, stb..... de idáig csak motor ment el mellettem......
Valószínűleg igazad van!
Na, ezért szoktam én már akkor benzinkutat keresni, amikor kialszik az utolsó előtti pálcikám.
Eddig még szerencsére nem kellett tolnom a vasat!
A gyárilag megadott tartalék mennyiséggel nem árt csínján bánni: az R1-esemnél is 4 liter a tartalék, és mivel 6 liter körül fogyaszt, gondoltam 70-et csak elmegy vele... aha... aztán tolhattam a benzinkútig.
Ugyanis még akkor sem sikerült 17,1 liternél többet tankolnom bele, amikor leállt már a motor (és elvileg 18 literes a tank)!
Egy kis élmény!
Szombaton hajnalban az M1-esen utolértem két osztrák rendszámú Seat Leon csúcsverziójú autót.
Úgy 190-200-as tempóban nyomultak a belső sávban és persze toltak le mindenkit! Eltanulták a magyar autósoktól, hogy akkor sem húzódnak le, ha éppen lehet. Igaz addig, gondolom nem is volt miért lehúzódniuk.
Némi vonatozás után megelégeltem a helyzetet és egy visszakapcsolás után jobbról pillanatok alatt megelőztem őket.
Persze lehet, hogy nem is akartak versenyezni, de abban biztos vagyok, hogy 200-ról nem gyorsul úgy a Leon, mint a GSR!!!
Ha mást nem is, azért az önbizalmukat kicsit megtépáztam!
Szóval hízott a májam!!!
Többet!
Ha jó emlékszek, 4,5 l a tartalék!
és sárga lámpa mellett mennyit lehet elmenni ?

50km ?