Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia P.P!
A Hidi nem tud menni,mert megyünk az Alsóőrsi strandra.........
Mi van Tesó?mi a helyzet?hogy vagy?mit csinálsz?sokat kérdezek?ezt is?
Bazze,az elöbb majdnem megfulladtam,mert evés közbe röhögtem!lepörgött az életem,mésfél percig nem kaptam levegöt!de legalább eszembe jutott,hova tettem a golyóstollamat gyerekkoromban!
hát ha nagyon unatkozol és éhes is vagy akkor itt megtalálsz.
rendeld ide,de úgy hogy fizetésre ideérjél!!!
Sziasztok!
Hidi! A Steve korábban jelezte a szombati soproni, fertő-tavi utat sajnos reggel 6-ra tervezett indulással. Én gondolkozom rajta, és mintha Te is érdeklő kérdést tettél volna fel (ld. előzmény).
Tényleg érdekel? Egyeztettem vele és kora délután lehetne csatlakozni Steve-hez Sopronban így elkerülhetőek lennének a veszélyes, fagyos hajnali utak
Irigykedik hát,mert ő csak olyannal találkozott ami be volt heggesztve!
Akkó oda viszem a bamburgert,feltéve ha nem zavarlak és jobb egyedül!vagy kihozatjuk a szenvics bárból és mindet én fizetem!na?na,na,na?
Szia!

Elnézést a kései válaszért, de nyaralás, vendégfogadás, stb.

Íme a képek.

A bukógombák még eladók. Nem érdekel senkit?
Igen én tudok!magamat tudnám,igen jól dolgozik és korrekt!menj be hozzám és segit neked én!
Itt van minden amit csak akarsz és telefonnal kapcsolatos!sőt még azon túl is!átutalással lehet fizetni!
gyere mert van!jelszó:dj.Amper!igy van 10%kedvezmény!
Ejnye Rece apó!
Irigykedsz, mi???
A sok dinnye függőséget okoz,és túl is lehet adagolni:
Kykee!
Van 1/2 tengely,úgyhogy az 5 órai teázás ugrott.
Majd bepótoljuk.
Itt a buzis telefonod. Kykee kihozta. kicsit drágább lett,mert romlott délelőtt a forint.
kykee! Kérsz dinnyét?
Sziasztok.
Esetleg nem tudtok valakit Veszprémben aki tudna nekem NOKIA 5110-eshez uj akksit+head settet?
Nagyon kellene!!
De csak utalással tudnám fizetni!
Esetleg Dj. Amper?
Hahó,GSR Béla merre vagy?regisztráloltál?he?
Majd zaklatlak smsben,szám nélkül hivogatlak és egyéb trükkök kykee által
Jó nyaralást és pihend ki magad,mert rád fér ennyi lustálkodás után!
na én léptem, sűrgős nyaralnivalóm akadt
kb két hétig lesztek kénytelenek nélkülözni "szerény" személyemet
mindenkinek a legjobbakat, semmi jót ne halljak rólatok, pá veletek
...........nem ismertem fel,szombat óta eléggé megfáradt lett az arca!
na de ez a kép a steveről készült
Jó napot,jó húzkodást!
Szerintem Rece apó tesó,a nyálkás pánsziszőr hozzá ragadt ebben a nagy melegben!kicsit adolfos! Apropó,emlékeztet Fecó a régi adolfra!
Ancsa-jom!
mááá rég visszaigazoltam,kedves ahogy észleltem a jelölésedet!fáj is ahogy jelölsz,de nem baj,mert szeretem a fájdalmat,főleg ha baricsaje adja!szöges ostor,bőrruha,stb.....
Hát a Tarka tesómnak van problémája,nem egyszerű és nehéz ügy!sajnálom szegényt,de ezzel nincs elöbre,bár lenne rá megoldás!nem merek nyilatkozni a 7végével kapcs.ban,még akármi is lehet!tudom ez egy kicsit tág fogalom,de reménykeltő!
jó reggelt mindenkinek,
steve, miért növeszetettél bajuszt he ?
Jó reggelt Mindenkinek!
Kykee! Visszaigazolhatnál már az iwiwen,hogy ismersz! Tudsz valamit a szombatról?Gondolom ez lett a füstbe ment terv... Szegény kicsi Tarkáék..
Kösz Dody!
Egy kicsivel szerényebbre gondoltam...

Útvonal:
Áporka MegaCity, 51-es út, Solt, 53-as út, Soltvadkert, Kiskunhalas, 55-ös út, Mórahalom, Domaszék, Szeged