Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Löszön időm kiugrom hozzátok beállitani DNS és kajálunk is valamit!tarkát megnyúzzuk, eme ronda tiszteletlen beszólásáért!
hahó taraka frendli!
Nem akarom terhelni a topicot a beirogatásaimmal!rutinmaffia elvinne motorostúl donornak?inkább nagy gázzal keréken a viadukltról dobnám magam le!azt akkor se kykee se GSR donornak!
csak a munka,másra rá se néz!intézkedtem rutinvizsga ügyben hogy 15.ikére legyen helyem,mert fullon van!Irigység őlte meg a vizsgámat ezért nem voltam neki szimpatikus,meg a GSRem se! (Jó képű,fiatal,izmos,jó motorral)ennyit hallottam ma vissza !
Máá nem érdekűű,durván belekábelezek az egészbe!Igaza van STEVEnek,jól beszél!ettől ugyan úgy megy az öblögetés!
Előkerültél???
Már aszittük elvitt a rutinmaffia! Vagy eladtak szervdonornak téged is meg a gsr-t is.
Sok a meló??
Jó napot,jó húzkodást!
Halogén Steve!igazad van!részemről,rembegő szemű,jogsi nélküli,bukott rutinvizsgás gyenge kezdő vagyok!épp ezért érdemlem meg,azt az egy gyönyörű hungarikumot!
kykee!!!

Don telefone dottore!
Mán meg se bocsájts de amint ráleltem tarka kicsi pöcsre,mondtam nekije ho emöntél oszt csöváz!!!!
Dns tényállás még megin folyton kisérti az életemet
No de sebaj tobiás.

Mégtöbb melót néköd!!
Arra gondoltam, hogy Bp -iek mehetnénk majd együtt. Persze, nekem akkor még igencsak bejáratós lesz a mocim, legalábbis a második fázisnál fogok tartani. Azért majd csak utolérlek benneteket.
Jó reggelt mindenkinek!
Köszönöm a gratulációkat. A motoros talin gondolkodom még, de nem elképzelhetetlen, hogy nem megyek. Szóval, lehet majd rám számítani, ha addig semmi nem jön közbe.
Morgen Steve !

Akkor is megesz a sárga irigység , persze csak a ringes lehetőség miatt, nem a motorjaitok miatt .
Szia Kedves Hidi !
Te csak ne irigykedj!
Már kétszer voltál motoros képzésen, úgyhogy nemsokára doktorálhatsz...
Mi meg még csak rebegő szemű, újoncok vagyunk!
Igaz Kykee???
Szevasz Tesókám!
Ne aggódj, hogy megb***tak!
Biztos kell a pénz nekik, aztán így szerzik be, a pótvizsga díjakból!
Remélem legközelebb nem egy féreg lesz a vizsgabiztos, henem legalább egy pondró!!!
Öblögetni meg addig is tudsz!!!!
Szeva Laca!
Ne aggódj, meg kapod Te is ami jár!!!
Senki nem kockáztatja meg a 18 tonnást!!!
Üdv BlackNet!
Grat a motorodhoz!!!
Biztos vagyok benne, hogy végtelenül élvezni fogod a kilóméter gyűjtést a nyergében!!!
Augusztus 26.-án akár már csatlakozhatsz is hozzánk, a II. GSR Klán Túrára, Szegedre!!
Hi rebi!
Nyugodt lehetsz, a GSR lámpája egy fényágyúval felér!!!
Hi RaiderDiver!
Természetesen sorolhatnám az érveket a GSR mellett, de erre bárki mondhatja, hogy hazabeszélek!
Pedig nem!
Ezért inkább olvasd el a SuperBike Magazin GSR tesztjét (7 oldal!)! Köztudomású, hogy ők szinte minden motort lefikáznak, ami nem sport motor!
Szóval ez egy igezi mindenre kiterjedő objektív teszt!
Amennyiben a teszt elolvasása után érdekel a saját véleményem, akkor persze azt is szívesen leírom neked!
Már csak a mail címed kéne, hogy elküldjem az anyagot.
Üdv
Steve
Ha véletlen rámszakad az otp egyből veszek egy GSR 600 at az tuti.
Két hete vettem, erre kell a gsr 600 lámpa+ valami űtős egyedi maszk.
Teljesen átfogom építeni a mocit,csak az első futómű marad meg a bőlcsőváz és a blokk, de a blokk is kap nagyobb hengersort, hátra egykarú lengővilla kerűl majd, ...stb.
De a szezont még kihúzom valahogy így, csak a lámpa a fontos kicsit nemlátok a sőtétben
nem is tudtam hogy van ilyen!de hasznosnak "hangzik"
Az arra szolgál, hogy ne sérüljön a fényezés. A fekete színű mocinál ráadásul a fényezés matt, e miatt fényesedik ha túlságosan hozzádörgölődzöl. Ezt elkerülvén, ill. a kisebb karcokat is elkerülendően kértem rá a fóliát. :)
Grat a mocchoz üzemeanyag tank folia?az öö micsoda?
A jövő hét folyamán, pénteken érinhetem lábammal először a váltókart menet közben. :) Fekete színben nagyon bejött. Extraként tankpad -et és üzemanyagtartály fóliázást kértem rá. :) Későbbi terveim között szerepel a hátsó doboz, bukócső és hátsó üléstakaró, mint a speedgépeken. Lehet, ha a sportosabb kipufogó ára is lejjebb megy, akkor azt is cseréltetni fogom.
Szia BlackNet.

Jól választottál. Grat a GSR-hez. Mikor veheted át és milyen színű lesz? Esetleg extrák rajta?

Badlac.
Sziasztok Motorosok és leendő Motorosok.

Ma megvolt a hatezres szerviz (6327), az esőhöz meg már kezdek hozzászokni.
Motorátvétel - szakadó eső.
Ezres szerviz - szakadó eső.
Hatezres szerviz - szakadó eső.
De az élmény megfizethetetlen.


Ja és otthon engem is várt egy levél a Hungaroring Motorsport Iskolától.

Széles utat, gumifákat.

Badlac
lehet ésszel is menni
de most komolyan
20 forintos kérdés