Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee haverom, sorry de ezek szerint lemaradtam a hozzám intézett kérdésedről... Nehogy azt hidd már hogy veled nem beszélek! Nem tennék ilyet. Csak hát mikor beindulsz és feltolsz gyorsan 8-10 hozzászólást (zity-zity-zuty-zuty és társai ) akkor nem mindig tudlak követni!
Próbáltam most visszakeresni, de úgy sem láttam, szóval pls kérdezd meg újra

Amúgy igaza van sztem Kykee-nek, biztos hogy kell nektek a 7-800 km-es túra? Legyen szervezve egy külön Pécs környéki túra, meg gyertek egy másik nap Szegedre, ebéddel, utána egy kis városnézéssel vagy strandolással, délután Soltvadkerti fagyizással a programban. Ez is lenne 4-500 km, és akkor tudnánk egy kicsit dumálni, kikapcsolódni is, nem csak húzni a gázt
persze mer a robogón nincs is váltó
ne merjéé nyuszinak nevezni
Jójó, én sem csak hangember vagyok! De múltkor még nagyon új volt a motorom, és nem tudtam, hogy váltani is kell!
csak azééé mee én nem vótam akkó ottan ni! nekem nem csak szám jár hanem a gsrem is!de jó gyorsan mekfláj!
köszi az invitálást, más az uticél
ugyan mááááá laca, a mútkor is hatan jöttetek utánam oszt mégse tudtatok leelőzni, milyen alázásróóó beszísz he?
Rece ha Isztriára mész,akkor gyere be hozzám,szivesen látlak,persze ingyen!
Hát nem tom, nekem nem tetszik......nem az enyémen van!
Jajjjj a kormánysúlyok lemaradtak:
Erre tudod mit szoktam mondani, ha nem ér rá? ...........................

Hát igen, aki csak lógatni tud......

Csak úgy mellékesen egy kérdés:most milyen indokkal fogod megakadályozni motorod lealázását a közösen történő gurulás alkalmával?
Jó napot ,jó húzkodást dear all!
Köszönöm Laca a kérdeményed,igen nyakig ülök a munkában,hál"istennek:(Tarka,Doc,Kovik,Laca,Lacus,Steve,Cb,Do dy,Badlac és minden kedves Klán tag)ezért nem vagyok itt mert nem érek rá,mint TE,vagy most!
A túra meg legyen Szeged és csak oda-vissza!ott dumálhatunk,kajálhatunk,fürödhetünk!Dockal egyet értek,hogy így akkor az is tud velünk motorozni,akinek ez még nem sikrült!visszafele meg fagyizás SoltvadkertenMeg így több idő jut egymásra!És aKKor Lacus is válaszolna amit kérdeztem tőle tegnap!
Már csak a Lacával beszél,velem nem!azéé mee eljött velem az asszonykája Barbie babát venni velem???
Rece apó,neked jó pihenést és vigyázz magdra,ha tudol néha kukkolj ide!
Tarka & Kovik tírzsvírkéím,az iménten menve haladtam eee a Autóforrás elött,mégen duddantottam is gázfröccsivel vegyitve!felrakták a kormánysúlyot és szépeskedik mint TI!
A Tóth Lacit meg dobjátok ki,ne féljetek tőle,nem is tud verekedni!a múltkór a lányom adott neki egy pofontot és bögött,mint egy szűzqrva a kis szteroidtartály!
szasz laca,
itt voltam csak olvasóban, nem értem rá írogatni
szia jani,
pedig azért hívtalak ma, hogy mikor hozzuk már haza a bringát, hát erről már lecsúsztam
Hehe, hogy rajta maradt a Petrocelli......
Megérdemled Petrocselli a házad is gyönyörű lett Jó lógatást!!!
A seggem már szivárványosodik a gépet már hazahoztam Zotya.
Én is találtam az archivumban, amíg nem reagál és tiltakozik, addig ezt tekintjük elfogadottnak:
A DOC-ról volt fent kép 1-2 napig. Persze nem a magunkfajta férfiemberek, hanem Napsugár (hogy eltűnt mostanában) vagy Gyöngy kérésére

Most hirtelen össze is kombináltam: nem lehet, hogy Napsugár Doc képe miatt riadt el????
Hirtelen csak tavalyi képeket találtam, amikor még nem volt motorunk, így gyalogtúráztunk a Doccal. Való igaz, némi alkoholtartalmú frissítőt is magunkba öntöttünk
Anno hallottam én is a nagy orvosi műhibáról! Hogy a köldökzsinór helyett a nyakát kellett volna elvágni....
Tengermély tiszteletem Rece apó!

Hát Te még élsz, a t..... ő meg üres?

Jó láblógatást! De csak a láb lógjón, ne más!!! (vagy Te már csak maszatolni tudsz??? )
Áhh, nem volt csúnya gyere a Doc. Mondjuk a szülei csalódottak voltak, mert fiút szerettek volna...
Az is erre utal, hogy anyukája csúzlival etette, meg a fürdőkádban is csak a hajszárítóval játszhatott
Mekkora szemét vagyok... Erre mondják, hogy akinek ilyen barátai vannak annak nincs szüksége ellenségre?
holnaptól kéthét szabi, nem leszek hajlandó gép elé ülni
majd gondolok rátok sörivás közben a sós vízbe tett lábakkal
szerintem a doki azért nem tesz föl képet magáról mert szégyellős.
mikor gyerekkorában vitték keresztelni a templomba a pap megkérdezte, hogy keresztelni vagy áldozni hozták?
bocs doki ez ziccer volt, egyébként ezt woody alen mondta ( nem akarok más tollával ékeskedni)
A sóskifli! Ott a pont! Mikor kapom a jutalmam? (nem írtam ki kapja, a feladóra gondoltam...)

A 3-as hogy jön a képbe? Sós? Vagy ha kihúzod, kanyarog? Nem értem....