Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs baj.
CSak picit sok volt a kaja.
Kerékkulcs rendben!
Verje már gyorsan hátba a kerékkulccsal valaki Kykeet mielőtt meg nem fullad a torkán akadt hamburgertől hisz már zöld a feje
NEM! Érdeklődés volt még ha kicsit cinkes is
Rendszeresen kergetem Rock téeljét..van hogy cserélünk,vagy csak ellopom...
Már uncsi mi??
Halidéj Ancsa!
Megvan már az új vas? Mert a tanulógépedet már láttam
Én meg hiába írogatok Kykeeéknek a másik topicba...
Szia Doc!
Halidéj Kykeee Tesó!
Bűbűjos a manótánc!
Mivan a gépeddel? mindene felgyógyult már? Akinek nem kellene felgyógyulnia meg maradék nélkül rendezte a rendezni valóit?
Miféle kormány is került a vasra? Esetleg konkrét tipus? Miféle anyagból van és mibe fájna? Tapasztalat véle?
Ivecós lacának van ilyen dúrva hangja van,volt szerencsém menet közben hallani mikor egymás mellett mentünk a KLÁN találkozón!remélem a következőre TE is jössz!
g0nzales!
Miért gondolod hogy ez OFF lenne?
Olvass csak kicsit vissza ha offot akarsz Különben Ivecoslaca gépén Yoshi kémény van már a tapasztalatát pedig biztosan szívesen megosztja veled.
Köf, az már barátságosabb ár.
Én a friss Superbike magazinban láttam, hogy a Bódis 110eFt-ért árul hozzá dobot... A Full-Gas foglalkozik vele és ha minden igaz te náluk vetted a mocit. Talán még kedvezményt is adnak!
Boccccs az OFF-ért:

Valaki rakatott már sport dobot a gépére? Mai élményeim alapján nem ártana valami hangos dörmögő, de a gyári árától (230 eFt körül) elkezdett sírni a bukszám. Meg mondjuk még odébb van a kilométerszám miatt, de jó lenne tudni.
Meg méregdrága telefonok IC-it. De az sem normális, szerintem.
füstöl?! én csak kottont tudok,vagy motogumit,de azt nem tartom nóómális dolognak!
Akkor azért füstöl...
Benne van a fülébe!!!
A szivar lemaradt!
Ő maga kálámbó!
én is most tudta meg koviktól!
én ezzel láttam:
Kykee,nem is mondtad,hogy a Calambo a bratyód!
Dottore!

Bocs de ehöö az autóhoz már csak a muzeumban lesz alkatrész!
Miért beszélted rá a tesód hogy ilyen autót vegyen???
Ahhhhh!Sziiiiiaaaaa!