Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A feltett képeken 1 éves volt. Ja........... rosszul írtam. 1 év 3 hónapos. Nem mintha nagy jelentősége lenne.
Igen az. Most másfél éves a kis puncis. Nagyon szeretjük, pedig a dobik után nem akartam más fajtát.
A nejem ,,bukkant,, rá. 2,5 hónaposan megláttam a kis mokány, vaskos formáját, hát levett a lábamról. Nagy fazon. A pizzás megkérdezte: medve van nálunk. Csúnya hangja van, ha pörög.
Azt megnézem,jót fogok röhögni.
Megéri majd felgurulnom Szegedről!
Létramajom a köszörűkövön.

te összefeküdtél a kutyával
huu de perverz
Gyönyörűűűű Kanári szigeteki
Nálunk ő a kettes számú kutyuli itthon.
persze, a rendőröknek is ezt mond
Hol volt az a nyélgáztól TEEEEEE! És lehet húzn,,,,ott a BUSZ sáv!
Gyere szerdán a hungaroringre, én akkor megyek..
De vittszes !

Képzeld, szoktam 130 ig húzni
Annál jobb nincs





Euroring!

1. kykee
2. nopara (mint Bakony igaz kykee )
3.
Hali Tutis!
Euroring esetében mindig nézd meg, hogy autós közös délután-e vagy sem. Ha autós, akkor fél óránkénti váltás van és elég sok plusz hordalék kerül a pályára a négykerekűek után...
Én ma minden jól megy, most csütörtökön délután kinézek a Hungaroringre. Még nem voltam.
Euroring!

1. kykee
2. ?
szerintem is most ne kakucs legyen! de a többség dönt nekem is csak a vasárnap lenne jó a többi napon dodozok
ÁÁ, biztos meglátott valami csini csajt és jaszkarizni akart
koptatja a gumi közepét,és elfogta a gyorsulás mámora! vagy csak egyszerűen rájött egy nyugodt szapora
Nos, pályázással kapcsolatban:
Euroringet kellene most kipróbálnunk. Viszont ott vannak akciós időpontok motorosoknak, egész délutánra 8000 Ft.
Ez elég barátságos ár, viszont ez csak meghatározott időpontban van. Sajna a weboldalon a szept 4. és 5.-e van csak megjelölve. Nincs még kiírva későbbi dátum, de informálódok majd a lehetőségekről.
oké, zsírkirály, köszi.
Legyen jövőhét vasárnap Kakucs,ering,pring Tutis szervezd légyszi
Szasz Tutis!
Megoldom a héten,jó?
nekem leghamarabb jövő hét vége a jó....
Szasz kykee!
ügyünk?
Sipi, nem tudod hogy a deákon pirostól elindulni nem nyélgázon kell?
Hamburgerrel egybekötve?

Részemről rendben,csak ha lehet akkor Vasárnap,mert görögben leszek