Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt kívánok!

Mentem Velencére,mert fater a telken felejtette a jogsiját és vittem utána!Lejöttem az M7esről mert állt a forgalom,ezért mentem arra,de ott is tele volt autóval! 40perc volt ami 12 szokott lenni
Motoron didergős reggelt
Jóóó reggelt! 7végén kéne közös pályázás neeeeeem
Megismertelek a ruháról.Pont teszteltem a haverom motorját.merre mociztál?
MÉÉÉÉ?

Deeeee,rohantam a szüleim után!

Szevaa
Sziasztok!



Kis nosztalgia
Szia!

Persze. Ez egy tesztmotor volt, mivel lassan vége a szezonnak, így eladom. Jövőre majd lesz másik.. :-))
Szia!

Mi az oka? ...ha szabad kérdenem.
Bakker!
Elérhetőséget pótolom,én Budaörsön leszek sajna egész nap szedem a gyapotot a boltban, ,de 18 kor záróra,és utána megyek bárhova,pannonos mobilomon hivhatsz, 771 6130.
Sziasztok!

Eladom 2008-as, fekete színű GSR-em nagyon kevés km-el( nincs benne 3.000), magyarországi kereskedésből, garanciával, szervízkönyvvel, riasztóval. Fekete színű, gyári állapotban.
Ára: 1.550.000Ft.
Tel: 0620/191181
Mail: busajages1@gmail.com
Szia abdul!

Csütörtökön mi is taliztunk ott 2 gsr-rel és az(ok) is fehér(ek) voltak(az 1ik tutti)!És bizti,h nem a sipi volt!
Azok is túl sportosan nyomták!
Hali pocakbajnok!
Ha előbb olvasom a szíves ajánlásod, akkor nem megyek el feleslegesen Szentendrére fagyizni. Jövő héten bepótoljuk!
A Lepencei úton azt hittem te jössz szembe velem a fehér GSR-rel, de túl sportosan nyomta a srác, így biztos nem te voltál!
ilyen okos tanácsoknak nem dőlök be

na! csak nem nyomogattad
szia kykee, nem te előztél polgárdin meg egy sárga cbf 600al kanyarodtam balra kb 19:30 körül
Sziasztok!minek felvenni elég ha nézel minket a bakonyban motorozni
Hella alles.

Megoldódott a problémám a riasztóval, köszönöm mindenkinek a segitséget
én is remélem , most már megvárom a jövő év elejét a vásárlással azt -go
Most néztem,h nincs elérhetőséged megadva!e-mail vagy telószám!
Nem lesz,van!
Hétfőn magamhoz veszem,és jelentkezem!Te merre mozogsz a héten(meló)?Hol tudnánk összefutni és mikor!?
Talma remekelt !
És lessz-e akkor bukócső mintának vagy nem?
És gurultam 200 km et a kicsikével,lassan megtanulok megint mocizni vazze
Mi is hozzád?
kösz
Szerintem amúgfy ezzel alejáratással az lenne a cél. De hát ragaszkodom hozzátok