Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Parancs értettem
nem az a baj, hogy nincs a kezedben, ha baleseted van akkor nem fizet a biztosító....
Sziasztok,van egy Dainese mocisruha,nem lett jó a méret,eladó,nagyon szalonképes áron....
Ha valakit érdekel,dobjon mailt
Hat ez nalunk nem igy volt.
Nekem csak B volt (meg havernak is), bementunk mondtuk, hogy most lett meg az "A" de nem tudjuk kiivarni a jogsit, es kene addig egy ideiglenes. Adtak szo nelkul es benne volt az "A" is.
Én azt nem értem akkor minek az ideiglenes jogsi? Mivel a régit ráérsz akkor leadni mikor kész az új..
Az ideglenes jogsit megkapod egyből,csak azt a kategóriát nem vezetheted vele amire vizsgáztál!Tehát ha már B kategóriára megvolt azt vezetheted a papírral,csak ha az A-t most csináltad akkor azt nem!Valamint ha már valamire megvolt elötte a jogosítványod akkor nem számít próbaidőnek az A kategória, tehát vihetsz utast is!Nem kell kívárnod a 2 évet!
Teeee,mivan Veled? ? Hogy vagy?már sóba sem állsz velem?
Norbor!

Figyu,tesó!Nyugodtan menj,ne foglakozzál vele!HA megállítanak,akkor mondd azt,hogy otthon felejtetted,mert annyia örülsz a motorodnak!Lekérik,de mivel még nins a rendszerben igy nyugodtan mondhatod,hogy megvan de még friss!
10ezer kilométert mentem a GSRrel mire meglett a jogsim.Volt hogy 2 motorosrendőr elé fordultam ki,de nem csináltak semmit,mert látták,hogy új a gép,nem is feltételezték,hogy nincs is jogsi,mert ugye az nélkül nem hozhatod ki a szalonból a motort!Aztán mikor meglett a jogsim nem vártam meg a 2 hetet,mentem,mint aki jogsival rendelkezik,mert ugye ez nincs rámirva.Nincs sok idő a szezonból ahhoz egy hónapi vagy 2 hétig ne mocizz!

Fogdd rám,ha igazoltatnak

Menj nyugodtan ez alfaparancs
50.000.- ért van 1 eladó

Szíp fekete.
Nyilvan nem a papirtol tud vezetni az ember, de ezt valahogy hitelt erdemloen bizonyitani is tudni kell. A vizsgan amit adnak fecnit, az meg nyilvan nem alkalmas erre. Az okmanyirodaban informatikai uton ellenorizni tudjak a vizsgafecni valodisagat, a rendor meg az utszelen nyilvan nem, ezert kell a jogsi. Nem hinnem, hogy ez pl. kulfoldon maskent lenne, ezert kar fikazni :)
Ilyen is csak Mo-n lehetséges.
Nyilván nem a papírtól / kártyától tud vezetni az ember, hanem a vizsgák letételével szerez jogot.
nagy bénaság ez szerintem...
akkor rohadjanak meg az okmányirodában
megkérdeztem, nemleges választ kaptam
mostmár mindegy
nem fogok megint órákat várakozni
Sziasztok!

Nem tud vki eladó bukócsövet?

FE
Erdekes, mert 2 hete vizsgazott 1 haverom, es neki is ezt a modszert javasoltam es o is kapott siman. Most tette le az A-t. Igaz o is abba az okmanyirodaba ment, ahol en voltam :)
sajnos változtattak, nem kaptam
Hat nekem adtak 2006-ban, mikor leraktam az A-t. A vizsgahelyrol egyenesen az okmanyirodaba mentem es 1 oran belul mar nalam volt az ideiglenes jogsi, amivel vezethettem.
Mert az "A" kategóri új, és így nem adnak Megkérdeztem
Miert nem kertel egy ideiglenes jogist? Az ott rogton a helyszinen kiallitjak, valami 1200ft, es akkor nem varod annyira a veglegest.
Köszönöm az infót! Hogy nekem miért pont a motort kellett kihagynom, pedig minden mást vezethetek...
Sajnos én is így gondolom, de megerősítést vártam.
Valahogy csak kibírom azt az egy hetet, bár hármat mondta, de megkockáztatom, h meglesz elöbb is
azzal nem vezethetsz, a rendőr ugyanúgy jogsi nélküli vezetésért von felelősségre.
Én úgy tudom nem lehet vele..
Az okmányirodában kaptam egy igazolás, de szerintem azzal nem lehet még "vezetni". Tudna valaki nekem erről pontos információval szolgálni?
Reményeim szerint jövő héten lesz már jogsim, és szívesen veletek tartanék egy túrára. Persze csak akkor, ha megkapom az okmányt! Most csak Csepel és Soroksár között járkálok (időnként Dömsöd is).
ja, csak a kurva sok kamion ami ott megy, meg néhol az útminőség.....