Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valószínűleg a riasztód ugrókódos, vidd a régit messzebbre, ahol nem olvassa, aztán a másikkal menj a kocsihoz, és nyomogasd addig, amíg rá nem áll a jó kódra.
tudod maci, a szappanoperáknál az úgy van, ha kihagysz 1-2 részt, nem maradsz le azért semmiről
Hella all.

Elektronikus zsenik és mindenki aki ezekhez ért.
Hatalmas nagy problémám van. Az autómban behányt a riasztó egyik távkapcsolója, ( pontosan állandó nyitási jelet ad ) de a problémám lényege az az, hogy a tarcsi távirányító ami zsír ujj, nincs rá hangolva a riasztóra. A riasztó tipusa Wheels HC 777 http://www.autoriaszto.info.hu...
esetleg tudna- é valaki tanácsot adni, hogy hogyan tudom rá hangolni a tarcsi kapcsolómat.

A sikeres tanácsadó 1 hambit kap a következő guruláson

ui. nem akarom szervizbe vinni
Én már abbahyagtam

Abdul gumija Dunlop Qualifier RR.
Mostanában ritkán vagyok itt. És van még akivel sohasenem találkoztam De lehangoló ami itt folyik.

Figyi te világítótorony méretű Rend őre Eléggé megvan a magadhoz való IQ a fejedben,,,,össze udrottatok de hagyd abba kérlek. Már egy Székesfehérvári barátom kérdezte telefonon aki javasolta ezt az oldalt, hogy mi folyik itt? Gusztustalan. Ez az ö véleménye! És igaza van(sajnos)

Abdulka te kis dagim Kellene majd a motorgumid típusa. Lassan verem a 14.000 ret az eredeti gumikkal.
ÉÉssss már kissé kopik.
vihar egy pohár vízben, nem kell neki túl nagy jelentőséget tanúsítani.
...mindig is az volt ! ! !
Tolerancia,és tisztelet ,sőt testvéri szeretet egymás iránt
Szuper ez a fórum vazze
Most mit mondjak?
Egész nap tévéztél?
Mekkora király lett ez a fórum
Én hülye (buzi) meg a barátok köztet néztem, eddig...de ezennel jelentem ennek vége!
Elég nap mint nap a fórumot olvasni...
bocs gyerekek, tényleg nem rajtam múlik.
nem téged buziztalak, hanem cophuntert, de ha magadra veszed......huhh, nem is érdekes, hogy egyszerre írogattok

Cop, ha gerinced lenne odajönnél hozzám, és a képembe mondanád. Nem tudom, mire gondolsz de érdekelne. De NEM EZEN A FÓRUMON.
Dózsa gyerek,ez a felnyomás rád jellemző ráadásúl pénzért!

Nagyon rajtad vagyok,nyugi figyellek!

Nem is olyan messziről,közelebbről mint hinnéd.
soha senkit nem nyomtam-nyomnék fel , én nem ezzel keresem a kenyeremet !
látod hogy te nem nyugszol , buzizol itt össze-vissza ......
de ha jól emlékszem te itt / és máshol /már szinte mindenkivek kevertél , sőt vannak akiket " elüldöztél " !
hiába is kostolgatsz , mondtam hogy részemről itt ( de csak itt ) befejezve !
...ne szitsd a tüzet!Engem ne keverj bele a Ti dolgotokba!Attól hogy az Atival rosszba vagy én nem leszek,soha!
Az abolcskei engem tuti nem nyomna fel!Nem írtam semmit


Meg különben is csak egy piti kopottgumis lúzer pöcs vagyok, a reptéri kutya sem foglalkozna velem!
azért óvatosan, mit írsz, mert a tüzes gyerek feljelent a médiának

Majd eltűnnek az ilyen buzik, nem kell velük foglalkozni, neked is volt ilyen, nem igaz?
Mi meg egy hosszú motorozásba felfelé
Sziasztok!
Motoroázis,13 kerület 15set vegyél,kisebb nem kell fölösleges
Hello Kuksi,

Időközben úgy néz ki belevágunk egy kisebb szlovákiai kiruccanásba ha van kedvetek és ráértek már délelött is gyertek velünk.
Sziasztok Gsr-esek!

Tudnátok nekem segíteni, h hol tudok első lánckereket venni?!A gyárinál egy-két foggal kevesebbet szeretnék!13-14!Úgy tudom a gyári 16 fogas!
Segítségeteket előre is köszi!
Szia Lotto!

Vasárnap délutáni (17:00-körül)Vác fagyizás!

1.kuksimano
2.MotoPityu
3.YikeSS
4.
Hali, valami gurulas vasarnap?