Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tutis köszönöm a mail-t! Igen hasznos.
És akkor most vki egy (vég)felhasználói kézikönyvet esetleg? Mert azt nem kaptam a motorhoz.
Veletek bárhová
vagy románia is beleférhetne! 157kmes szerpentin Aradig
Csao tesó
hali!
Hali

Én voltam arra, zsírkirály
Igen,tegnap délután 3ra!Nagyon jó hely Poland!Volt egy fasza gát,amin keresztűl ment a szerpentin!Érdemes lenne arra egy túrát szervezni...


hazaértél?
Na,sziasztok!


Szomorúan olvasom,hogy mi zajlik itt

Sajnos ez már nem előszőr fordul elő,hogy többeknek kell végig szemlélni 2 felnőtt ember vitáját!

HA lehet akkor ne itt,mert erre senki nem kiváncsi,senki nem akar állást foglani és végképp csak megpecsételi a fórum hírnevét!
Te mindig csak kajálnál

amúgy hétfő szerda este 6, Király utcai RSZKK dozsó, akinek baja van velem ott megverekszünk a tatamin
vaze lenéztek egy ringbe,én meg szedek beugrót!
A bevételből + kajálunk 1 nagyot
miért, van olyan hely, ahol ez megengedett? A többiektől én kérek elnézést, már megint elgurult a gyógyszerem. De aszem azért ez tanulságos volt, milyen ember is a mi tűzoltó barátunk....
nyugi, abolcskeit nem is fogod, két év alatt egy túránkra jött el, időnként benéz, beszól, eltűnik.

Néha anyázunk itt is, de amúgy szeretetreméltók vagyunk És igen, abolcskei tűzoltó. De szép is lenne, rendőr fenyegetne másik renőrt feljelentgetéssel
Asszem,h abolcskei "tűzőr" nem pedig rend!
Tök mind1 a lényeg h ez nem az a hely......
Igazad van Syrus!

Amúgy nem is tudtam hogy abolcskei is "rendőr"....
Istenem,de "szép" 2 rendőr anyázik...
Hali!

Tutisnak igaza van!
Szebb napot srácok! Bocsi és lányok!

Mi a rekettye van itt? Bal lábbal keltetek?
Nem kell,h szeressük 1mást,de a kellő tiszteletet adjuk már +! Ez nem volt itt jellemző,sőt ilyen még talán nem is volt!
Ha lehet a jövőben ne itt .... inkább beszéljétek meg! Asszem mind2-en értelmes,normális,FELNŐTT emberek vagytok!
Vagy inkább banánok közt!
Szia fatal!
Ne vonj le messzemenő következtetést pár hozzászólásból, mindenki szereti egymást csak néha kiborul a bili valakinél Olyan mint a barátok közt
Sziasztok!

Én nem régen olvasom ezt a topic-ot, és nem ismerem személyesen egyikőtöket sem.
Viszont megmondom őszintén, hogy az alábbiak alapján nem is lett nagy kedvem.
Véleményem szerint az alább elhangzottak teljesen méltatlanok ehhez a fórumhoz, sajnálom, hogy nincs egy moderátor aki egy kicsit rendbe tenné a dolgokat.
Bárkinek is legyen igaza ebben a vitában, nem itt és nem így kellene megvitatni.
Egyrészt semmi közünk hozzá, másrészt nem is érdekel minket.

uff! szóltam
Üdv !
Én bánom már hogyha milliókért vagy csilliókért adod el. Én amennyit akartam, elkértem érte!
Neked a rizikó az volt a vásárlásban hogy nem megy el minden egyszerre, van ami rajtad marad. Ezért is ennyi volt az ára! Én szabtam az árakat nem más!
Ráadásul kettőnk üzletéhez senkinek semmi köze. Amúgy meg amikor 50-ért adtam az egészet, akkor sem jelentkezett, pont 200-ért fogja akkor elvinni a cuccokat Tőled
szerintem a cél az volt a vaterával, hogy beégessen, mekkora köcsög vagyok, hogy tőled 50-ért megvetem a cuccokat, majd eladom 200-ért. Csak azt nem tudja, hogy megbeszéltük előtte, tudod mennyit ér a cucc, nem baszlak át, te adod el ennyiért.

Amúgy nem baj az, ha látjuk, milyen emberke. Talán a Bkinges csapat majd befogadja, bár ezzel a mentalitással ott sem lesz népszerű.
Csak azt elfelejted a mondókádhoz hozzátenni, hogy csupán poénból kérdezted, saját magad szórakoztatására, csakis azért hogy a végén beköpd hogy Te vagy az és egy jót nevess a markodba.
Nem elfogult vagyok, csak ezt a tettet itélem el akárki csinálta volna..
Azért is írtam hogy nincs köze egyikőtnek sem a másik dolgához, ergo ne osszátok egymást, a vaterás húzásért meg ha leírnád azt hogy: "bocsi, hülye vicc volt" akkor túl lehetne lépni az egészen és nem egymás felmenőit emlegetni..