Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi baja van,mondhatnám ezt is eme szójátékkal élve!Ami igen találó!Nekem 60ezer van benne és az eddigi hibák elenyésző és nem egyértelmű,hogy a felhasználótól vagy a szervíz szakszerűtlen hozzányulása miatt lett!

Hidd el nekem,nyugodtan vedd meg!NO PARA
egy darabig együtt mentünk és egymásnak büntettük a gépet.?te utassal voltál ha jól tom.
Nekem szól? Használd válasz erre
Sofőőőr?
Ki az?
Hol láttál?
hali !

Mégnem hallottam senkitől,h ilyen jellegű problémája lett volna.Olyan volt,h elszállt a 6.(de az csak 1 embernél,és tudjuk,h miért )Amúgy semmi más!
Na erre én is kiváncsi vagyok.....
megbizható nagyon vagyis nekem nincs vele gondom 22ezer km után
Sziasztok.
Mostanság készülök venni egy mocit és a GSR igen tetszik,de félek egy kicsit az injektortól meg a túl sok elektronikától.Mennyire megbízhatóak ezek a dolgok,mert a javításuk biztosan drágább mint egy sima karburátorosé?
baripeti hol szerezted a börbvonatot a gépre?mindenhol keresem fe nem találtam?és mibe kerül?
még énsem gurultam több gsr-el de majd csak lesz valami.és nem is ismerek senkit akinek gsrje van.látásból ismerek sokat de hogy ki is a soför?AZT nemtudom!
De Ő volt
kykee te nemvoltál véletlenül alsóörsi bulin a felvonuláson?
De azokkal nem tartjuk a kapcsolatot semmilyen formában!
Azért más a hangulata a dolognak,hogy már egy páran ismerik egymást és volt közös gurulás!
Ne értsd félre nem kiközösítésről vagy zárt társaságról beszélek!
igy igaz.a oktober 23 az jó nektek?
Miért lenne baj!Lényeg hogy volt GSRed és köztünk a helyed továbbra is!
Én minden motorossal jóba vagyok igy én nem bánom ha nemcsak gsr lesz.Ugyis szolok pár emberkének énis és őnekik sem gsrjük van.Hamár gyülekezünk akkor már mindegy hogy kijön.Szerintem.
Ha tényleg nem gond,hogy nem GSR akkó ott a helyem! Bár még az is megeshet,hogy kölcsönkérem a GSR-t
attól akinek eladtam! !
Szevasztok.Na Mivel én elég közel lakom a bakonyhoz igy én egy bakony turát gondoltam vagy ilyesmit.És mivel talán még oktoberben lehet menni igy okt 23.án ünnepkor senki sem dolgozik elméletileg igy akkor összelehetne futni.A többit meg még kilehetne találni addig.

értem a célzást!
Tehát nálatok hambievés,aztán Kakucs?