Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kerek két órát motorozhatsz a pályán, saját belátásod szerint, hogy ebből mennyit töltesz fent ténylegesen.
Nem olcsó, de tudtommal a ringen ennél olcsóbban nem nagyon lehet menni, max. Sucsamota szerű rendezvényeken...
Én is most megyek először, már nagyon koptatnom kellene a gumi szélét is...
Euroring jobb árban (fél nap 11e), de a minőség sem ugyanaz.
És menyit lehet menni?18-20-ig,v csak közte valamennyit?
Vazze nem adják ocsóé a sanszot !
Szia!

Sajna /db!
Jó morgen mindenkinek ! / medvének is ! /
Szia!

Én úgy emlékszem, hogy twin peaks volt az, nem twinpack!
hali
40 per kopf? vagy 40 a twinpack, amiben 2 cumó van
Na ez a beszéd! Dehogy hagylak el, legalább kettőnket fognak majd lekörözni...
Feliratkozós a dolog, holnapig döntsd el és dobj egy sms-t, én is várólistán vagyok, de elvileg ez nem lesz gond. 18-20 óra között, 12 pénz...
Hali!

Mennék én is! Hátha ragadna valamicske rám is! +ha nem hagysz el nagyon!Legalább az elején!
beszeljunk telefonon, mindjart hivlak
És melyik a jobb? Nekem a hátsó részre szimpibb, de Te mit mondasz?
ok
Majd csörgök, ha ki tudok menni kékvillám! (Volt ilyen film is nem?)
De csak nézelődni akarsz, vagy pályázni is? Én egy gyakorlottabb "instruktorral" megyek, aki bemutatja pár körön a helyes íveket, aztán magamra hagy, hátha utolérem.
Üdv!
Gazdát keres a 2 hónapos GSR-m
Sajnos nagyon nagy családi gondok vannak(szülők vállnak)és igy elkell hogy adjam
Nagyon szerettem és semmi pénzért nem adnám el de a szükség nagy úr....
Akit érdekel az irjon,hivjon!Képek infó az adatlapomom!
2 hónapos zsir motor 3100 km-l,szervizkönyvel,0 -ft-ól hitelátvállalással! Havi részlet 26500 Ft még 118 hónap de hitelt lehet rá másikat intézni!A vételár 10%-a lett befizetve amikor vettem!
Extra:ABS fék,bukógomba,zsir állapot!Mindig törölgettem!

Ha tudtok jó szerető gazdit neki akkor hivhattok reggel 7-től este 23-ig!

Széles utat!
Ja és csepelen van
Hali

Nekem van tetőcsomagtartóra való 2 db is, meg a hátsó ajtóra való is, ha kell csak szólj
Keresek kölcsönbe hétvégére (+ 1 hétig lenne nálam) autóra szerelhető biciklicsomagtartót. 2 cangának kellene..Budapest és vonzáskörzete a játékos :)
Ja és gekko!

Holnap de. megyek a cumóért,megvan minden(távtartók...)És akkor szerdán valahol megejtjük az átadást!
Lora egy igazi vadállat!
Hali all!

Kykee taliztam faterral,már nálam a teló és még1x köcce tesó!

Hojtjej megkérdeztem 40ropi a plafon(de lehet 2-3 -al occsóbb)beszerelve cakk pakk!/dbTudod a "dumagép"

Aki jön a ringre az ringessen már meg telón,me még én is kinéznék!
Euroring!

1. kykee
2. nopara
3. baripeti
4. tutis (és 3 cimbi)
5. Virág
6 Bazsi
7. Szabi
8
Euroring!

1. kykee
2. nopara
3. baripeti
4.
Euroring!

1. kykee
2. nopara
3.
Ismerem a hangjukat, kiképzéssel foglalkoztam pár évet. Volt is, de sajnos parvoban elpusztult
Sajnos még a csütörtök sem biztos, attól függ, hogy időben tudok-e a melóhelyen végezni...