Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Nekem tényleg kellene mintának,hogyan tudok hozzájutni?
Előre is köszönöm
otthon megnézem, THX
Most megy a mail
Ó basszus pont a méretem!
Ez a cucc!
Dainese Izako, 56 os, mailben tudom küldeni a képet
Ha a Gekko azt modja,akkor az úgy van!
Nincs valami gurulas vasnap? Vagy szombat du? Valami nem tul hosszu.
Vedeni tobbet ved de eleg randa sztem.
Azt jól teszed!
Többet véd mint a gomba!

Gekko írta,h neki van aki megcsinálja! Kiváncsi vagyok rá!
Szia

Nem. Fel szeretnék rakni egyet. Biztos ami biztos alapon.
Az nem alszik.

Tulképpen van egy kovács ismerősöm, de inkább nem kérnék szivességet, ha nem muszáj.
Már +van! Gekko írta h neki kéne minta!
Akkor lehet, hogy a hitel-en van a hangsuly. Mi kp-re vettuk. Ott leszartak van-e jogsink.
Én amikor megkaptam az A-t, akkor adtam le a régi jogsit amikor átadták az újat. csere-bere fogadom volt, nem kellett előre leadni semmit..
Neked csak mintának kéne?
mert nekem van 1 ami nincs feltéve(igaz icipicit megferdült amikor elcsapott az öreg) még!De szerintem mintát venni tökéletes!
Valamint én is úgytudom,hogy új motor vásárlása esetén kérik az A kategóriás jogosítványt és hitelkérelemhez is szokták kérni!De ha elkezdted az A kategóriát és viszel róla igazolást, akkor azt is elfogadják olyankor!
Azért kell az ideglenes jogosítvány,mert elméletileg le kell adnod a kártya jogosítványt,mert abba nincs benne az új kategória!Amikor én megkaptam az ideglenest A-ra vizsgáztam, abba benne volt, hogy A és B kategóriára megvan a jogosítvány de nem vezethettem vele csak B-t,az okmányirodába azt mondták várjam meg a kártyát és utána vezessek motorkerékpárt!Amúgy ez egy nagy baromság az egész!Ez is a lóvéról szól az államnak,mint minden ebben az országban!Régen mi volt,lejárt,elmentél a körzeti orvoshoz,belepecsételt és ennyi!Ma mi van helyette,leadod a régit,csinálnak egy ideglenest,vmikor kipostázzák az újat!Sok-sok "felesleges"munka!Lehet,hogy biztonságosabb és modernebb,de körülményesebb!Sajnos!
Szalonban mondták!Azt írták be,hogy a jogosítvány folyamatban!

Nem én találtam ki,nekem azt mindegy!Sőt le is kakálom
este jön kép meg ár
Egyebkent azt honnan veszed, hogy nem hozhatod el a motort a szalonbol ha nincs jogsid? Mi 3-an is ugy hoztuk el 2006-ban, hogy meg nem volt meg. Perszi ne mi vezettuk haza, de ezt ok nem tudtak, mert mi hoztuk ki, aztan 1 ora mulva erkezett 1 jogsis haver o hozta haza, addig mi vartunk kint.
KÉP/ÁR
Fekete?

Nem aranyból van?
hm,akkor neked hogy fizetett?
Gekko mi a mailed?, mert érdekelne (csak mi a méret, szín, versenyképes ár...)
nem adta, le a jogsimat, az megvan, utas meg a feleségem lesz 2 év múlva (novemberben szülünk), illetve szeretne 1 csoppert
Kép, Típus?Szín? Méret? Ár?