Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis emlékeztető!

"..az éhség nagy úr!"

"hm,hm, de jó is lenne,ha megint 20 vagy annál több GSR menne klán alakzatban!

Inkább fizetek 20 hambit,csak legyen együtt a banda megint"

Én m1ek:
1: syrus6
2: fndi
3. Gekko
4. Maci
5. YikeSS (jovok az GSR-el, az FJR helyett )
6. MotoPityu
7. ricardo
8. baripeti
9. nopara
10. Hojtjej
11.kuksimano
12. Abdul (remélem van vega buri )
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Hali papi!

Én mennék szivi,de családi progi van!
A gyengébbek kedvéért szivi=szivesen!
Szasztok!

Én megyek most egy Tihany-Veszprém-Almádi!
Ki tart velem?
Én nem biztos. Délután vásárlás. Suli.
mentek ma?
HI. Valaki feltudja nekem venni a MGp királykategóriát dvd re?
Hát Én is bánom de majd legközelebb.Itt nálunk olyan 11 óráig esett.
Hali!

Kár,h nem jöttél a múlt héten! Pedig reggel még próbáltalak csörögni!
Jó reggelt mindenkinek.
Én sem! Kár h csak 1 szer gurult velünk! De ha meg lesz a király remélem nem a vitrinben nézegeti majd!?
Jó reggelt!

Nem tudtam menni ,mert sűrü volt a program!Lehet,h ma este amikor jövünk hazafelé (7-8 között)megcsörgetlek!Ez is attól függ,h a törpe milyen állapotban lesz! Nyugi kell a cumó,nem marad a nyakadon!

Lehet,h neked kéne kikopni......
No! Jó reggelt te kis esküvő Man Ha kíváncsi vagy a gumira ugorj be, tudod hol lakok. Szeretettel meghívlak 1-2 üdítőre illetve fagyira. Amúgy meg öreg a motorod, te fis pocakos nyikhajjjj
ne foglalkozz vele, majd lekopnak. Nem tudok mit kezdeni vele, mert arccal nem vállalja magát a kis genny.

Én ma nem mociztam, készenlétes vagyok, de hallottam a motorokat üvölteni.....fájt kicsit a szívem érte

Syrus, ma sem jöttél
2és fél fény év múlva sikerülni fog!

Addig csak gyalogolj FNDI és nyomogatsd
hmmm,nem rossz,hanem szörnyű és nevetségesen gyerekes!

Fasz kivan,erre már tényleg keressetek egy másik helyet

MAci,ha lehet állitsd le,vagy csinálj valamit,mert nagyon hányingerem van!Azt hittem valami jókat olvashatok,kivel mi történt,merre motorozott a banda!

Erre ez a szenny fogad,kivagyok!
Szia.
Itt találsz kisebb lánckereket.
Szép jó estét idős pocakos!
Maci jól írta a típust. Nálam a BT-14-es szintet tudja km-re (8ezer a hátsó, 1-2 héten belül csere lesz...), de összehasonlíthatatlanul jobb a kanyarokban. El nem tudom képzelni, hogy bírt ki a gyári hátsó 14e km-t.
Neked szerintem túl sportos lenne a Dunlop, nagyon hegyes a kialakítása, csak el fogsz dőlni vele!
nem 1 szeri nyitásról ill. zárásról lenne szó, hanem távirányító tanításról. Ahhoz viszont a riasztót tanulási módba kellene tenni ami most a probléma
kb. 10-20 próbát azért én tennék.....
dupla ugrókodos 24 biliárd variáciö a négyzeten, sajnos nincs annyi időm és elemem hogy ezt kipróbáljam
ne röhögj, nekem már bevállt a dolog.
Kössze!
sya.
sajnos ez nem az a tipus, elöször én is azt hittem, de mikor szétkaptam a műszerfalat akkor rájöttem, hogy nem
szia! ez nem pont az a modell, de próbáld meg ezek szerint, hátha
http://www.vilcomp.hu/letolt/w...