Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, jó éjt mindenkinek,csao
bennem meg bízhatik , nem olyan családból származom , eszébe ne jusson ilyesmi !
Egyszer sem előztem még kívülről! az egyik talált meg még egy,csak kiséretet kaptam
tükör hullás ? kero 5 km-en keresztül , kívülről előzés 150-el ? ne csigázz már , na , léci léccci léccccci
neem,dehogy az kell a fasznak!

Ez csak a közúti volt és én mocival voltam
akkor itt csaj van a dologban , nem is egy , hanem kettő
Szeva,PApa!
Hát be! Duplán Le sem merem írni
akkor te betartottad : hogy legyetek rosszak ... !
Hát,bevallom rossz voltam ma!

Mindenki egyszer lebaszhat a lábamról!
Hali, mizus?
Helladay!
Mizu? ? Hogy tetszett az ELDZSI?
Sszent ég,gyerekek wördpísz!

Mi van itt már megint? ? ? ? miért nem lehet ezt máshol!Menjetek kia a picsába a pusztába és ott hupákoljatok!Ne itt! ! !

Tényleg unalmas
Az hogy dzsuker munka lessz-e,vagy nem,azt döntse el majd mindenki maga,de előbb kellene a minta,megcsinálja barim nekem,megnézzük mi lett belőle és ha dzsuker akkor már ki lehet találni rá egy árat,megmondjuk hogy mennyi az amit tisztességesen megér egy GSR tulajnak.
Vagy dzsuker lessz vagy nem,de egy próbát megérne szerintem........
Sziasztok!

Ma kipróbáltam a Honda CB1000R-t, háát...nem voltam tőle elszállva! Nyomatékos és jó a rugózása, úttartása, na meg jól lehet a visszapillantóba látni, de ennyi!A barátnőmmel próbáltuk ki,véleménye szerint elég kényelmetlen hátul és nekem se volt kellemes 2 személyel utazni! A GSR kényelmesebb és nagyobb! 8000km volt a tesztmotorba amit ki lehetett próbálni és ahoz képest egész jó állapotba volt! A kék műszerfal világítás szép, de nappal nehezen lehet látni a kijelzőt és nincs rajta fokozatmutató amit a GSR-en már nagyon megszoktam! Az igazságot bevalva a GSR jobb számomra! A próbaútról visszafelé egy 2008-as Honda CBR1000RR-t próbálhattam ki és mentem vissza vele,háát...az már kemény volt!Nagyon jól megy, élmény volt kipróbálni azt is! 6.-ba 40km/h-ról gyorsul rendesen, jó nyomatékos a gép! 200km/h-nál még egész jól lehetett rajta kiegyenesedve ülni! Jó kis gép,de az ára is!
Utángyártott bukócső engem is érdekelne natúr,festetlen ha pontos munka és kellemes az ÁRA !
SZIASZTOK !

...mi van ITT megint , az adóból fizetett emberek nem egyeznek ?
Hali!
na, én is ezt mondom
Hali
kéne mi?
Kiváncsi vagyok,h milyen lesz!
Estét all!

Na hali gekko! Hogy,hol szeretnél hozzájutni?Na de viszonlátásra!
És természetbarát,h ha zsuker munka kéne pár embörkének occsóé! Hogy mindenki jól járjon!
Jó estét mindenkinek!
istenkém, már én is unom. Ha tudnám ki ez a pöcs beszélnék vele, de annyi gerince nincs, hogy elérhetőséget, arcképet berakjon.
Hella.

Syrus6 csak akkor add oda ha az öreg mindjárt csinál egyet nekem is, meg neked is ocssóééé
ott az e-mail, msn, telefon, stb. Ezeken a csatornákon le lehet rendezni a nézeteltérést.
Nekünk ez már itt uncsi.