Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

részemről befejzve ez a téma itt , de látom ismét emberére akadt !
Inkább motorozni kellene...
Nem is viccnek szántam.

Veled nincs bajom,ne szólj bele.A kollegához intéztem a gumikba és itt válaszolt a féreg.
Na jó azt kurvagyorsan be lehet mostmár fejezni mert nemvicces. Erre ott a chat.hu
Komolyan mondom szanalmas amit eloadtok. Nem lehetne 1ikotoknek annyi esze, hogy nem valaszol tobbet a masiknak?
Nekem eddig is ez volt a nevem,ki az az abolcskei?

Nagyon egy nagyképű majom vagy,csak nem tudom hogy miért?Hallom leszereltél,mert menekülsz a cégtől?
Sok a szar,sunyi kollega.
Hello Gekko, engem érdekelne a ruha.geri.kuszak@freemail.hu a címem
Figyeld már a köcsögöt,ide is beírsz?

Munkahelyeden is utálnak
de vagányak lettünk .....
igazad van. Nem érsz ennyit
nem tudsz leszakadni rólam ?
rendőőőr ?!
abolcskei nevet váltott cophunterre
Dehogynem! Szia pacák.
Na,lépetem ,majd este jövök!
csao
Syrus!




Vasárnap délutáni (17:00-körül)Vác fagyizás!

1.kuksimano
2.MotoPityu
3.YikeSS
Én úgy tudom, ha csak a Merkantil hitelhez kell jogsi. Legalábbis ahol én vettem, azt mondták. De nekem akkor még nem volt meg, csak folyamatban volt. Adtak az iskolában egy igazolást, hoyg most csinálom a jogsit, aztán cső.
Vasárnap délutáni (17:00-körül)Vác fagyizás!

1.kuksimano
2.MotoPityu
3.
beméretezve
Helló.Ha meglesz a minta akkor egy képet készitenél és bemérezetne elküldenéd?Mert énis tennék rá.
Vagy most délután 16:00-kor megyek megnézni az új Honda CB1000R-t a fóti Cora melletti Honda szalonba!Ha van kedved gyere!Csörgess meg ha jössz!30/5303328!Szerintem Gödöllő-Mogyoród-Fót útvonalon megyek!
Szia Yikess!

Vasárnap délután valamikor Vác környéke?Fagyizás?Egész napra jó időt mondott!Guruljunk vmerre!