Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hajrá Az évzázad elévült szabálysértése

Na, annyi haszna azért volt ennek a pár mondatodnak, hogy kibukott milyen lojális és megbízható gyerek vagy.
nyomozás
nyomoztatás !
azóta megint kaptam tőle levelet, hogy én szegény ember......

abolcskei, akkora tuskó vagy, hogy nem is érted min rágtam be. Média? Szerinted érdekel bárkit is egy két éves ügy? Még te sem lehetsz ekkora marha. De hajrá, legalább tudom, kit keressek majd......bár a nevem nem tudod, a számom nem tudod, a munkahelyemről sem tudsz semmit, úgyhogy jó nyomozást
miről beszélsz tutis !? az volt kemény húzás hogy megkérdeztem hogy 200-ért egyben adná-e ? de sértő volt ! még jó hogy te sem vagy elfogult
nem főnök , MÉDIA !
Jól van gyerekek, elhisszük hogy utáljátok egymást
Mostmár ne osszátok egymást, egyiknek sincs nagy köze a másikhoz, mindenkinek magánügye mit csinál(t)..

(viszont ez a vaterás húzás tényleg elég bunkó dolog volt, szerintem egy sima bocsánatkéréssel túl is lehetne lépni ezen és nem folytatódna az adok-kapok)
tanulj jogot mazsola, elévült. Szerinted a főnököm nem tudta? Kis buzi. Gyerekkorodban is utáltak az oviban már, mert beköpted a gyerekeket, hogy bepisiltek mi? Értem, hogy lettél szolgálatvezető., Mély nyelvcsapások, és mások hátának taposása, mellette befújtad a kollégáid. Értehető, hogy itt és a vaterán éled ki magad. Mi van, az aszonnyal érzékeny pontra tapintottam? Nem megy otthon, ezért éled ki magad máshol?
Túl messzire mentel ! az első gsr-t mikor is törted össze ? jogsival hogy is álltál akkor ? na egy kicsit akkor szellőztessünk , ha már ilyen nagy a pofád ! most megtanulod hogy kivel kezdj ki !
Anyáddal foglalkozz , ne az én feleségemmel ! A verésre kiváncsi leszek te buzi !
abolcskei, találj már valami hobbit, vagy baszogasd atz asszonyt, de ha nem hagysz nyugton betöröm a pofád.
jóccakát
És tényleg szuper ez a gép.végre megvan,mentem vele kis karikát,75 km,a gép ügyes,én meg nagyon suta vagyok még,de csiszolódom majd lassan,összeérünk majd azt hiszem, nagyon örülök Neki,sziasztok,jó éjt
ez a telefonszámod? mert árnak kissé erős
Rémálmokat vagy mi?
Jóéjt!
Jó éccakát!

Menek én is !Holnap is van nap!
Viszonylátás all!
NA lépek én is,kicsit mintha el lennék fáradva


Jó éjt mindenkinek

Sziiiiaaaaaszzttooooooook
Ki az meg ki az?
No komment,next question !
Corsaro motorosbolt
Te ez a jamata szórakozik,v nem tud olvasni?
aha
ott ám.na mi a baj a volt csajjal?
Fürednél,mikor beértünk?

Ja a volt nőmmel voltam,de hogy minek!
na pattanok aludni reggel korán lesz majd holnap még megbeszéljük a többit
csááá.széles utat olcsó benzint kivánok mindenkinek