Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked is!

Nem látlak a hambis listán!? Má nem is akarsz velünk gurulni ,v csak szolidalitásból( hidd el kykee szivesen meghív mindenkit !nem is kell erőltetni neki! )
Ezt rögtön sejtettem
Jó reggelt all!

Nem csak a "2szép szemedért" adná!
Sziasztok!
Szombaton megpróbálja elkezdeni,nem egyszerú művelet, de megoldja szerintem,talán annyi hogy lehet nem rozsdamentesből lessz,mert azt qrva nehéz hajlitani.
Rajta vagyok a projekten vazze
Nem sikerült túl jól a kép, de a bibi látszik
Azért köszönöm a felajánlást
Tegnap állítgattam az alapjáraton, és most jónak tűnik (tegnap este, és ma reggel nem állt le
Meg a garancia azért van egy motoron, h kicseréljék az alkatrész, ami beszarik. Legalábbis szerintem!
Bár a garancia szót a szervizek másképp szokták értelmezni
részvétem. És az ember ne legyen rasszista bazdki.

Más: mi van a pillangószelepeddel? Van egy komplett pillangószelepsorom elektronikástól, ha kell.
Gyó reggelt
"Szerencsére" nem lett nagy baja, viszont nagyon bosszantó....
sajnos magyarországon ez a megoldás
Unokaöcsémnek erre az volt a reakciója: "na ezért nem hagyom ott sehol a motorom" Szerintem ez nem megoldás
reggelt all!
ahogy olvasom ezeket: felborították a bevásárlóközpont parkolójában, ellopták a bevásárlóközpont parkolójából.... közbiztonság inkább nem megyek be sehova
Az a legbosszantóbb, hogy egy olyan helyen voltam, ahol szinte lépni sem lehet a biztonsági őröktől! Most persze egy sem volt a környéken
Lóvé Bemondták a motor rendszámát a hangosba, rohanok le, a motort épp állítják fel (Harley-sek), kölök meg sehol (elszaladt)! A biztonsági központban néztem meg a videót
lové persze nem volt nála ?!
fasza
Szerencsére "csak" minimális! A kipufogó fölött 1,5-2 cm-es repedés , meg a bukógomba karcos
sérülés van ?
igen
letámasztva volt ?
Reggelt

Tegnap eszméletlent videóztam: Láttam ahogy felborítja egy cigány kiskölök a kutyulim az Europarkban
"..az éhség nagy úr!"

1 kis emlékeztető!

"hm,hm, de jó is lenne,ha megint 20 vagy annál több GSR menne klán alakzatban!

Inkább fizetek 20 hambit,csak legyen együtt a banda megint"

1: syrus6 Időpont:Nekem mind1!
2: fndi Nekem mind1.
3. Gekko
4. Maci
5. YikeSS (jovok az GSR-el, az FJR helyett )
6. MotoPityu
7. ricardo
8. baripeti
9. nopara(csak Vasárnap,de ne 14.-e)
10. Hojtjej(csak varárnap)
11.kuksimano
12. Abdul (remélem van vega buri )
13. Gazsi
14. danihorvath (csak ne szept.20.)
15. kykee
16.gardes
17. Norbor+1 GSR
18.........20
nem gyilkolod elég rendesen, meg tudja simán enni a 8-at..