Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól beszélöl tezsvír!
De ha már hambi itt nálunk sokkal finomabb,mint amit legutóbb ettünk!
Gurulásból és hambiból sosem eléééég
Helló!

A jóbarátoknál lesz egy nem túl hosszú túra, és esetleg be lehetne iktatni egy tucat hambit valahol
Rendben,benne vagyok!

Akkor intézd és szólj,hogy hova és mikor mehet a KLÁN!

Ugye srákok
és még hozzám is jönni akartál....
te há má megen! Átesel a túlsó ló másik oldalára!
Vazzee nincs valami magasan az a csúcs

Vasárnap család!Szombaton Fehérvárra m1ek dokiho!10-re! Az neked nem jó!?Este meg mennem kell Paksra(meccsre)Szóval pörgős a hétvége!
Elnézést,ez a hamburgerzabáló topic?


Most hétvége,egy Balcsikörbekarikába hambievéssel egyetembe? ? ? ?

NAAAAA?

1. kykee
Syrus nem tor fel sehova, O mar a csucson van
beszelj rendesen, ne ilyen palocosan
pontosan: a vasarnap este haromnegyed 8-ig

szombat csalad, majd remelhetoleg vasarnap gurulas egesz nap. nem jovol errefele (Komarom v. Tata) akkortajt?
A madzsar az az utca neve, ahol lakom. Nem lenne jó, ha feltőrné..
Töröd már a madzsart Meddig leszel itthon?
na gyors voltam, nem?

eenezest, meg vagyok keveredve, de jogosan, holnap megyek haza
tehat: repsol+szuro+ gyari legszuro egy huszas volt, nagykerbe, md. nelkul (allitolag )
vazze! ebből mennyi volt a gumma?
Jó lenne ócsóé megúszni..
ooo...ize... barcsak tudnam milyen gumit is vettem
szal pilot power 2ct-vel
szia Pele!

nekem kereken 51e volt, igaz egy 2k sportpilot elsogummaval... ja es bmw markaszervizben
Szerintem sziktober 1 mindenkinekjó lehet!

Én is meglepődnék ha ez összejönne!De rajtam nem múlik!Igérem!
marad a szalloda vagy a halozsak
a sok GSRes osszejohetne, de mindenki egyszerre egy helyen ugysem tud ott lenni...

udv,
az optimista
Szeva Ric!

Lassan nekem is 18e szerviz.Mibe fáj?
18500nal azt mondja nekem a szaki, hogy semmi baj nincs a lanccal, sem a lanckerekekkel, pedig parszor elaztam en is, ugyanugy 500ankent fujom, par ezrenkent meg lemosom petroleummal
na errol beszelek en is
Hellah Ab!

Tudom, hogy ki lehet venni, csak az a 3x % az kb 70-80e Ft, amit akkor is soknak talalok, ha ez "talalt penz".
Azert kerdem en a rutinosabbaktol, hogy van-e mas megoldas... esetleg szuksege van valakinek valamire, amiert szamlat is lehet kerni, pl bioptron lampa? Termeszetesen NAGYON halas lennek...
csak gurulgattunk tudtam én ám h TI vagytok! csak nem tudtam, h megálltok-e, lassítottunk, de aztán nem fordultunk meg
mi a másik irányba tettünk egy karikát: Bp - Szentendre - Visegrád - Esztergom (itt cukrászda ) - Párkány - Letkés - Szob - Nagymaros - Verőce - Vác - Dkeszi
én elvetemült maximum a kék GSX-R 1000-res!