Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De megmondtad, igazad van. Egyszerűen nem bírok vele
Beautiful Pearl!
Kykee ennyire túlhajszol? Nem megmondtam hogy hozzám költözz?!
Sziasztok!
Bocsi, régen voltam, mert sok a meló.
THX ezt a szép napot mindenkinek!!!!

Igaz én csak félig élvezhettem, de nagyon jóóóóóóóóóóóó volt!!!!!
Támogatom !!!!!

Egyébként a Balaton mindig itt van Nekünk.

Azért érdemes igyekezni mert esetenként vízszegény szegény !

Eljött a mi napunk lehet lassan melegíteni a gépeket !


Üdv mindenkinek írogassatok én indulok lassan a túrára !


Csákó
Dody
Kykee Tesó !

Erre várok 100 meg 1 éve !

Ott a helyem és Tihanynál találkozunk !
Valami Yahhhhhaamastb. ismerősöm jön velem. Ezt kérlek nézd el nekem !

Üdvözlet:
Dody
Kykee!
K750i no simlock mennyi az ápgréd W810i-re? Csak hogy megtörjem a motoros hozzászólások unalmát
Aquaparkba????????egy telitank a beugró és 3 óra alatt megunod!lári fári hely,inkább vasalok! akinek meg melege van az guruljon át az autómosón!
CON GRATULATION PANIZZI! nagyon szép,gyönyörü,csodálatos,lélegzetelállitó........!de csak a GSR után!
DoC!xa!
Nem tudom,csak kérdeztem,mert vele is napi kapcs.ban vagyok!jók a ragjaim???
DODY PAPA!
Szeva,remélem találkozunk holnap és velünk gurgulázól!
Sziasztok!
üdv a GSR klán táborban gOnzales!csak győzd kibirni a beavatást.......
Szerintem az a plexi kislányoknak való! megszokod majd a menetszelet és a 3.napon mintha nem is lenne!főleg ha állsz !de max csak tankolni,meg aludni,enni,inni állsz meg!
addig egyre kevesebbet fogsz aludni mig át nem veszed,sőt egy nappal elötte meg semmi!aztán mikor átvetted akkor meg azért !tapasztalat beszél belőlem! kykee
Szia g0nzales.

Neked is Gratula a géphez
Egy igazi nyerő motort vettél
Azt már most megmondom az átvétel előtti utolsó éjszakán, nem sokat fogsz aludni.
Tapasztalatból beszélek.

badlac
Rugdosd seggbe őket...... megértik a türelmetlenséget, ők is motoroznak.

Plexi nem létfontosságú, legalábbis nekem. 150-ig észre sem veszem a szelet, 180-nál kezd egy kicsit zavarni, ez fölött meg nagyon ritkán megyek. (legalábbis harmadikban...)
Nekem is a plexi adta meg a végső lökést, h gsr-t vegyek, mert pár hónapja még csak vállvonogatás volt a válasz, h lesz-e hozzá gyári plexi. Hát lett, és qrva jól néz ki vele

Egyébként már most a napokat számolom, viszket a tenyerem, de mindenki szabadságon van, szal a forgalomba helyezés, adminisztráció kicsit lassabban fog menni a szokásosnál...
Hali !

Van izlésed gratulálok ez a BEST!
Na nem azért mert nekem is na meg Kykee tesónak van hasonló!
GRATULÁLOK!

Kitartást erre a 2hétre !

Üdv:
Dody
Hali!

Előre is gratulálok! Majd informálj minket, hogy áll a helyzet! A végén majd számolod a napokat....már csak egyet kell aludnom.......aztán le sem tudsz szállni róla!
Üdv Gonzales a csapatban, lassan fog az a két hét eltelni... Remélem nem gond, de szerintem én már ültem rajta a szalonban . Csak kiváncsi voltam milyen lehet plexivel... de nem simogattam meg esküszöm!!!
hali

csak bejelentkeznék, hogy ha minden jól megy, 2 héten belül én a gsr-tulajok boldog táborába fogok tartozni. Ma leelőlegeztem a full-gas-nál Őt:
Dody!
Csak az elvetemült TL tévelygők kik barbarizálni próbálják a környék szóval jobb ha fegyverkezel! Én kommunában élek így senkinek nincs sajátja
A félmeztelen legyezgető-élőszoborkéntsörödettartó cicababákat már meg sem említed???
Panizzi!
Egy fostalicska amit vettél, nem is irigykedek ám egy kicsit sem!!!

Amúgy gratula, de igszán letolhatnád a képed hozzánk holnap!
Milyen csúszdába?

A strandolás nem az árnyék + sör kombóból áll???
Kykee!
Miért ő ismer engem? Különben még az is meglehet de most így névről...
Hali!
Én is jó ötletnek tartom a pancsolást, a biztonság kedvéért mi az asszoyn pajtással viszünk fürdőruhát! Hátha összejön... (mondjuk ez az asszony dumája )
Mi ott leszünk 8-kor az Agip kútnál, kevesebb km. meg kevesebb idő lenne ha a Balcsinál csatlakoznánk be, de hát nem vagyok puding mint itt egyesek Vizek videjót is hogy a szerencsétlen sztahanovista Doc is lásson valamit a társaságból
Na jó pihenést, én lassan fekszem hogy 5.30-kor tudjak kelni az induláshoz