Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyenlőre jónak tűnik most értem haza kipróbáltam amit Doc ajánlott és így nem fúj a szemembe
a szél
meg vagyok elégadve a kupakkal
Lehet rábeszéltem egy GSRre az asszonykám!jól áll nekije nem?
Üdv!
nem tudok menni,mert elvette ez a két csajeee a motoromat!
Szeva Lacus!

Druszám! Hát már hogyne jöhetnél! Tárt karokkal várunk! Főleg ha a belépőd egy Heineken mindenkinek.... De végülis márkatárs vagy, megelégszem egy Jagerrel is.....
Laca!
Dehogy hagyunk ki! Te fogod jégbehűtve szállítani a rendeléseket!
Kykee!

Ha gondolod, meglátogatjuk a tagot szombaton! Elegek vagyunk ketten! Az elszántságom határtalan! Csak szólj, és ott is ugrik ahol nincs gödör!
Halidéj!!

A logisztikai tudományok doktorát ki is hagyjátok a buliból?
Csendestárs nem leszek!
Majd kíváncsi leszek mennyi vas ütötte vas markodat te vasember ki vas akarattal bevasalod a vasadat ért kárt azon szarvasún kit a szarvasbika rugjon meg úgy hogy vastüdőben végezze!
Üdv mindenkinek!
Léptem bevasalni a vassal! nem fogom bántani,igérem!
-Rece!mit is mondott tegnap a kisfiad?mi áll ott a sufnidban????
-nem véletlenül szóltad el magad pénteken,mikor megkérdezted,hogy mi baja lett a MOTOROMNAK?!
nem robogót ejtettél ki a szádon! az igazságot mondtad ki!
Csak nehogy tengeribeteg legyen a sok tengeritől mert akkor tenger lesz a gondja
A Cbpista!horváthékhoz benéznek egy hétre!most ment el innen a bótombóóó!neki bejött az élet!tengerről tengerre megy! a baloldai az ővé!
Jó nyaralást! Hová mész a balcsira?
Hello! Jó gurulást kívánok hétvégén a klánnak. Én sajnos nem tudok veletek tartani, mert nyaralni megyek pont szombaton. Vigyázzatok magatokra. Üdv:CbPista
Nebazz! A világbéke nem is érdekel?! Vagy Te nem indultál a balatonszépe versenyen?
Aranyos a bejáró-nőd! de én hűséges vagyok...................................a motoromhoz!
Mióta megvan,nem érdekel a Családomon meg a Barátaimon,meg a Motorozáson,meg a bulizáson,meg a munkán,meg a sexen kívűl semmi........................................!vagy ez már nem elég??
Én nem tapasztaltam az elbizonytalanodást 180 körül... Amennyire én meg tudom itélni, ugyanúgy viselkedik mint kisebb (vagy nagyobb) sebességnél. Fogyasztásra nem nagyon panaszkodhatok, 8 liternél többet nem eszik, mondjuk 7-nél kevesebbet sem sikerült még produkálni Lehetne, biztos, de én nem akarok úgy közlekedni ennyi pacival alattam Egyébként egy ilyen hajtósabb túrán (160-180 utazó) ahol nekem 8 l. volt a fogyasztás, cimborának a Hayabusával 8,8 l. jött ki.
A kipufogóról annyit, hogy sima "bolt-on" azaz felcsavarozható dobot is rá lehet tenni, állítólag negyedóra házilag a csere. Gondolom, ezért is olcsóbb mint az ülés alatti megoldások...
...............mert olyan gyorsan és szépen csinálta,hogy az exponálás hozzá képest igen lassú!
Kykee!
Nem értem ezt a fotót miért nem tettétek be Hidiről a hétvégi túra képek közül?
nem szétszerelhető a kipu ezen a típuson ?

egyébként futóműre panaszkodnak (állítólag) tulajok, 180 körül elbizonytalanodik, aztán 200 felett magára talál

mennyit eszik egy ilyen tempós túrán ?
Hi Panizzi!

V2 nekem is gyengém, megdöbbentő és felejthetetlen élmény volt annak idején a Hungaroringen hallani a Ducati V2 Superbike-okat! Azóta tart a szerelem... Nem mondom hogy egy gixer1000 nem kéne, de mivel 1 millával többe is kerül így nem volt kérdéses hogy V2 lesz a következő mocim.
200 felett még nem sokat használtam, Szexárdnál az új elkerülő úton mentem a múltkor tartósan (azaz pár percig ) 230-cal. Jól viselkedett a gép, nem volt gáz pedig utas + tanktáska is volt
Amúgy jó vezetni, könnyen fordul, jók a fékek is, nem is beszélve a Michelin Pilot Sport gumikról, fantasztikusan jól tapadnak. Sikerült már egész kicsire csökkenteni a majrécsíkot, pedig még amatőr szinten űzöm a motorozást (2800km van a gépben) A hangja egész ütős a gyári auspuffokkal is, de amint lesz rá anyagi keret kap 2 új dobot a kis drága, hadd dübörögjön Szerencsére ez olcsóbb lesz mint nektek a GSR-en...
Én csak write only vagyok sajna de a bejárónő valami olyasmit olvasott hogy valami szervezkedés folyik itten De mikor mondta hogy Kykee is benne van akkor már tudtam hogy csak amiatt olvashatta félre hogy qrvára melege van és nem tud koncentrálni mert Ő ilyet nem tenne ellenemben
Én Nokia párti vagyok vagyis inkább symbian párti
nekem is most 1 SE w550i-m van,jó kis teló,csak ez a nec olcsó pénz volt,pontosan 6000 magyar ft....és gondoltam csak meglehet csinálni...most úgy látszik ezt elbuktam
Köszi akkor beviszem nekik
Meg a kis lengőbordagyilkos kykee is Sony Ericsson párti!