Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok fogadalmam nincs de egy a kevesek közt az az hogy nem befolyásolom magam alkohollal ha motorozódom Utána hááát az már más kérdés
Azt hittem valami motoros kalpagot veszel.. főleg hogy kép alapján
Ha valaki akar venni a holnapi túrán NOLAN bukót 30.000.-hufért,akkor Győrben 1db el van rakva!láttam a képet róla,nagyon jó!a másik az enyém lesz!
Laca!
Javitottam a nem szándékos beirási helyzetemen!egy oldalon 16!
A motoron útközben már vedelnénk a sört szívószállal szivva,hogy mire odaérünk,lekőrözzük a legelső bűnös egeres lelket TL találkán!
Meg hogy egértanyán zalába ne tudjanak kapni utánpótlást a bűnös lelkek
Szépen néznénk ki ha itt lennél nálam!full mata......... Sajnáltatnánk magunkat a melegben,ezért kényszerülünk sörözni!
Ahh!jól van azt hittem,hogy magamra maradtam!féltem volna egyedül ezen a topicon!
Nem mindenki tudja hűteni magát jófajta sörrel
Télleg... már több mint 50 perce egy sort sem írtál
Mi van sehol senki? megsültetek?
LACA!!!
.......................... még,hogy az én beirogatásaimmal van tele a topic???
Az én bótomat megfelezem veled,de ez álltal a bevételed fele is az enyém!csak a kiadásé nem...
.....................miért lenne benne csapda,leszámitva azt a hosszúszőrü fehér térdcsizmát amit,hollandiában hordanak a táncosfiuk?
de barátokkal nem teszünk semmi rosszat!!! gyere csak a magyartengerre!
Kykee!
Nincs a környékedbe valami kiadó bódé? Nyitnék ott egy pólókiskert oszt lenne pénzem nem csak benzinre hanem még a jó hangú Yoshit is magamévá tenném!
....meg arra ott a GYöngyünk,ki hol leledzik mááá rég ota topictól távol?
Heinekem meg ez az ujjatlan hogy tetszik???
Az orvost már a saját osztályán kezelik
Ajaj. Nem hangzik rosszul.. vajon mi a csapda benne? Nem szeretnék valahol messze a szaharában valami buzibárban ébreni főfogásként mint fehér különlegesség
Maradjon csak a camel nekik kikapcsolódásnak!
Kerítésben csak a pálinkát tudom elfogadni ami szaggatja!
ver a viz..............................................
DoC!az orvosod mit mondott a lelet után ami az agyad müködését kontrollálva keletkedzett?Neked BARÁTOM semmi bajod!
Kykee!
Nem lennék mosónő nálad az tuti! Még egy órája se nincsen oszt má rajtad másik póló levén
........azt hiszem berugtam egy Heinekentől eme qrva melegben,amit egy gyorsszervizért kaptam grátiszba!
Nemes Vitéz Tarka Lovag!
Bátor cselekedet hogy tudván mily veszélynek teszed ki nemes tenmagad és szélvész paripád hogy az barbár vidékre az illumináció által gátlástalan gyaurok martalékává vált földre teszed olajállúgumitalpú csizmád a menthetetlen lekek birodalmába. Hogy a menthetőket még oltalmadba tudd venni pusztítsd hát a bűnös kotyvalélokat! Öntsd magadba a felszentelt bástyába hol isteni eredetű szerveid hatástalanítják és aranysárga sugárban megtisztulva a természetnek átadatják továbbhasznosításra. Így talán vasárnapnak az ő napjára te és a megmentettek már vasparipátokra pattanva max egy kis fejfájással othonaitokba térhettek szeretteitek az nagy örömire.
Szentszüzek édesítsék utadat!
A Tarka Mindenit!
milyen volt vala TL utatok ama zala vala?TL Lovagok fetrengenek?ha jól veszem ki akkor tán csaTLakoztok GSR Lovagrendbe?Ha nem bunyó leszeltzetik!
Az isten kísérjen utatokon Gsr lovagok.
Seregünk megérkeztetik az Úr 7. havában az nagy Zalának legsötétebb mélyibe,egerszegére.Leftöbb vasparipás lovag már az illumináció sötét állapotában leledzik. Sejthető,hogy csatlakozni fogék seregükhöz.
Újbóli sikeres holnapi hadjáratot kívánok néktek,fel a fejjel,előre!!!