Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabadság=Balaton!itt sokaltatik motorozni,melyben Kykee tesvéred segedelmeskedik szállásban kerités!
Darling DoC!
Képviselő ÚR,má hogy a viharba ne magára szavaznék! Föleg a másik iránti tisztelett miatt,amit alapból képviseltetik Önben, föleg vasparipás lovagok alantosságának,amint a vala volt megfogalmazandó iménti soraidban hogy a parasztnak nem szorúl tisztelet a születése napján testébe! Egyébként kérdésedre válaszolandólag még nem voltam szabadságon 1999 óta,mióta a KITTI megszületett és a mobilos szakmában (ha JÓ VAGY ÉS KORREKT),még a halálos ágyadon sem hagynak békén a javitani való mobiljukkal!ő a Kitti my eye lighting:
Örülök hogy ebből a szar helyzetből a lehetőségek szerint a ennyit ki tudtál hozni mert azt veszem észre hogy tisztelet kiveszett az embernek kinéző állatokból.
Pedig ha az értékek devalválódnak az emberek degradálódnak akkor csak a lovagok kik e sötét korban a szent lángot tovább vihetik vasparipáikon és a fényt követve egy új nemesebb nemzedék építheti fel a múlt rothadó romjain azt a világot miben olcsó lesz a benzin nem lóerő alapján szabják ki az adót a fáradt motorosokat az út végén ingyen jeges sör várja amit forró öleléssel együt kapják a nagymellű de nem szilikonos szőkéktől és dolgozik helyettük a plebs..
Ezek után rám szavazol ha indulok a választásokon?
Drága tezsvírem higgyed meg a tanáxás megleszen!
A time az csak ami kérdésses de ami késik az múlik
A videjó profi hogy lehetne nélkülem tezsvírem? Nem tudom hun tőccsem a szabadságom Nincs ötleted? Olyat ajájjá ahol ingyen van ahol örömmel látják a homleszeket is ha van motorjuk
Télleg te sosem szabadságolod magad? Csak a munka?
Köszi,hogy Don Korleone mélységű hangnemben beszéltél az emberemmel !ma reggel remegve kesselt!papirt és kamerás környéket akart magának biztositékként!csak azt nem mérlegelte ha távozik az agyam a testem vezérlésétől,akkor ezekek kevesek és a baráti társasága segitségére szüksége van! De rendeződött a probléma!
Szomorú vagyok! Megmondom néked drága tizsvírem,hogy nagy mértékban bánkódom és egyben bízva bizakodóm,hogy találkozunk!azért a munkatársadat kicsit kezelgetsd meg fatestápólóval ha rubeolaebólája van kolerával vegyitve!szélvédést is biztositanék neked!a kamera az jöhet,mert úgy is akarok csinálni egy frankó profivideót a GSR KLÁNról,zenei aláfestéssel!
Kykee!
Én biza nem csomagolódzom. Ha közben tele lettem vóna pízzel mint kuttya bóháva akkor senem tudnék menni mert dógozom. Főleg így hogy drágakomámmunkatársam halálosan ebolakoleraédszes lett hirtelen. Tüsszentett kettőt és betegszabadságra vonult bár még láza sincs. Nagyon aggódom érte. Hogy ezeket amiket írtam gyorsan meg is kapja hogy szívből tudjam sajnálni.
Ha tudnék motoron hátul is ülni akkor csak mögötted mert úgy látom szélvédelem rulez
Én csak annyit tehetek a túráért hogy szurkolok hogy ne fázzatok
De az én Lacus komám majd képviseli az érdekeimet a Klán vonulásán sőt tán kamerát is visz magával hogy mindenféle kedveset tudjatok üzenni meg a vizespólós bemutatóról se maradjak le
Laca!
Baráti fájdalmad enyhitésére külddöm Naked ezt a cappuccinót,mert nem válaszoltam kérdésedre!
Valaki hozza el nekem a Gyöngyit,mert egyedűl gurulok holnap !aztán megtáncoltatom a Hold kertjében.......
.................persze,hogy nem volt hozzászólás,mert nem voltam gépközelben!
én már kiprobáltam milyen magammal topicolni!nem rossz!
Szazs Badlac!
mi a bajod egy kis berugással....... .....nekem speckó a motorom bánta,de nem álltalam!
.........................Te még nem csomagolsz DoC??
Piiitttttaaaa!!!!!
Honnan uzentél magasztos topicra nekem? nem baj csak igy tovább!
jól ment a rutin és megyek is vizsgázni!azt mondta az oktató,hogy nincs is miről beszélni a továbbiakban és keddhez egy hétre vizsgázom is!a Gyula ma kifizette a tartozást 104.000.-huf volt az össz vagyona!a vas a NIVÓnál átalakitáson,csinositáson van!holnapi túrán csillogni fog!
Persze,hogy elköszönsz TESÓM!különben tudod mi következne.......................................... ?
ropogs z mint a Gyula a jobb csapottam alatt!tudod hogy attól még én is félek!
A nyaralásról tegyél fel képeket kintről!képzeld milyen magasztos kitüntetést kaptam Tarka tesótól a kiérdemelt sztrítfájteres teljesitményemért!qrva jó!......Meg mekkora hátam van vazze??!!!! egyenlőre még csak ez az egy van,de szerintem a Tarka melózhat majd rendesen mikor ezt a Többiek meglátatik! üdv Fullánk Tattoos GSR Pista!klikki
Szasztok géesser fivérek.
Kájkiné vagyokok indullunk efele egérszegre TL talira
Jó gurgulázást nektek is hónapra.
Csákó-mákó!!!
Már több mint 12 órája nem volt hozzászólás a topikon
Csak nem csomagolni kezdtetek holnapra?
Hy Klikk! Milyen volt a rutin? Majd holnap még megnézem az új kormányod, meg beugrok elköszönni.
Kykee.

Meg se forduljon a fejedbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hi all! Szeretettel várunk mindenkit a 22. rendezett motorostalálkozón Mórágyon!

Midnight buli, sörsátor sörivőversen motorszépségverseny motorosfelvonulás és egyéb finomságok!!

Jöjjetek szeretettel várunk

Beugró: 1000ft
Szia Steve!
Én is ötkor hoztam el a vasat a 6000es serviceről!a kormányt csak holnap teszik át!reggel 9re viszem vissza,mert nem készült volna el a rutinra!nekem is lesz szép új minden csoda a vason!nekem csak 19.980.-huf bánkódott! de legalább jöhet a következő 6os! 36 óra múlva kelés és indulás a KLÁN túrára!
Ma megvolt a 6000-es szervizem (6169)!
28.800.-Ft-om bánta.
Viszont szép új olajjal, meg mindennel megyek szombaton a Klán túrára!!!!!
Hi!
Ha valaki böngészni szeretné a szombati túra útvonalát, az megtalálja a térképet a 3718 és 3719 hozzászólásoknál!!!

Az időjárás úgy néz ki jó lesz, talán még túl meleg is lesz!! Nem baj, majd hűt a menetszél...
Igen,teljes mértékben igazad van!nagyon komoly hangja van a Yoshinak!ezentúl Yoshislaca a neve! de agyi problémák vannak ettől függetlnül!
Én meg vissza kukkantok Kedves! hiányoltalak is
Kimó volt az exe? Végülis elég jeges a tekintete