Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi evribodry,
látom szükség van rám kykendroll tsávó.
először a glettvassal pofánverem a fenyegetőző hátul(vagy elöl lóg?)lógókalapot, aztán gyorsban leszigetelem a daraboló műhelyt, hogy a láncfűrész ne hallatszon ki.
egyéb óhaj-sóhaj?
ja üdv all

ma van a királyetap a TDF-en
hello Lacus

írhatnál pár szót a vasról ...
a szívem csücske a v2

milyen a viselkedése 200 felett (futómű, fék) ?
Reet! Most akkor mi legyen? Vigyek a láncspré mellé síkosítót is?
Amúgy köszi, mivel alapító tag vagy így ezt engedélynek veszem Csak még az asszonynál kell elkéreckednem, mondjuk ha megtudja hogy anál jobb lesz akkor biztos ő is jönni akar

Amúgy nekem volt NEC telefonom, húgom vette Olaszban mikor kint melózott, nem is láttam soha senkinél olyat azóta sem. Jó kis telcsi volt, semmi gond nem volt vele. Japán az anyacég, nem gyárt gagyit szerintem... Persze attól egy konkrét modell lehet vacak, nem tudom pontosan miről van szó csak a márkát akartam kicsit megvédeni! Én SonyEricsson párti vagyok, csakúgy mint Doc
Lacus!!!!
Persze hogy jöhetöl!és ha tudod,sőt kötelező feladat,hogy beléphess a KLÁNba,hogy a DoCot is elhozod!esküszöm,hogy összerántok rá lóvét,csak jöjjön!sok sikert az akcióhoz!ezt úgysem olvassa a DoC!
Reet!
Már elriasztod mikor még kedvet sem kapott a kísérlezezéshez?
Én legalább már vettem szivárvány színeiben játszó polifoam és mutattam is neki hogy legyenek sejtései
Abszulút felejtős a NEC!
-de ha fogod a magvakat az ellenséged háza elött és jól szétszóród,akkor hamar foghatsz rá valami madarat!mire föl ocsúl a problémából addigra TE már sehol sem vagy,és az ellenségeden vesz majd retorziót!
Kihangsúlyoznám,hogy én ilyet soha.........................................................
-Ezt a mezitlábas mobilkereskedőknek ajánlom,akinek boltja vagy elérhetősége van annak nem!.....................csak segéddel........
sorry :annál!!!! nem félre érteni!!!
Lacus!

Naná hogy jöhetsz, minél nagyobb a csapatt anál jobb!
akkor ez a nec teló nagyon felejtős? suvasztás?
nem!!az *2767*3385# a full reset a samsungon!ne vezetsd meg!
Badlac!
Itt a Cbpista GSR sárga felnicsíkja!olyan,mint a méhe!
Lacus!
A #3716-#3721-ig találod a kérdésedre a választ!
Halidéj Lacus!
De csak valami márkás rozsdamentes láncfűrészt vegyünk célszerszámnak hogy nehogy mérges legyen a vére a pácienseknek
Parkettának és tapétának is fekete nejlonfóliát javaslok mert az higiénikus
Az intézményavatónak javasolnám a már amúgy is szilánkos alkoholban tartósított agyhalott vadmotoros gépgyalázó tinótahót mert abban kárt úgy sem lehet tenni
Sziasztok!
Lacus vagyok, a Doc-nak haverja, egyszerre vettük a motort. Sajnos (?) nekem nem GSR van hanem SV1000SZ, de attól még tetszik a ti járgányotok is, de még inkább a fórumotok. Valamiért az SV topic halott, vagy legalábbis mély kómában van, havi 1-2 hozzászólás az nem annyira jó asszem
Remélem nincs harag hogy itt sumák módon olvasgatlak benneteket Legalább itt van élet, meg történnek érdekes dolgok: ló-pofánrugás, motortolvaj gyomrozás stb... Mondjuk sok mindenről lemaradok, mert nem vagyok azért fent mindennap, és hát 2-3 nap alatt elég brutális mennyiségű hozzászólás esik meg néha!
A szombati túrával kapcsolatban: csak GSR-es mehet, vagy más Suzuki-tulajdonos is esetleg? Jó lenne személyesen látni ezeket a nem semmi arcokat, meg egy jó kis motorozás sem ártana! Majd Docot is rábeszélem hogy jöjjön, telefonál a munkahelyre hogy elkapta a hígfosás (pardon) vagy hogy jönnek vilanyórát leolvasni, így nem tud dolgozni menni! Igaz-e, Doc???
Ja, és emlékszik valaki hogy melyik oldalakon vannak infók a túráról? Megmondom őszintén, keresgettem de már nem találtam meg...
Na pá, legyetek rosszak
.............és a szervturkáló mellett pedig utcai pillangók tanyáznak akik hozzák a szervtúrkálóba az árukészletet! ezt a ojjektumot pedig DR.Rece Petrocelli körbeszigeteli az esetleges kiszűrődő hangok csillapitása érdekében!uuuhhhhh de orvosossan fogalmaztam...........akkor én mán menek is kiválasztani a helyiséget! gazdagok leszünk...........
Öreguras pózban én azt vettem észre hogy a nekem legkényelmesebb fejtartás pozicióban szinte tartja vezeti a menetszél a siasakot és ha a testhelyzetem nem változtatom csak a fejem billegtetem ki ebből akkor érezni igazán hogy mennyit számít az aerodinamikája. Az viszont elképzelhető hogy egy 2 méter feletti embernél már tényleg nem ideális mert a motor szélvédelme pont olyan módon tereli a menetszél ami ennek a sisaknak (és még sok ezernek) rontja a komfortját.
A visor meg biztos vagyok benne hogy felhasználó függő mint minden.. gondolom te sem kalapáccsal tisztítod bár úgy nem lesz karcos sosem
A plexi minoseget a sisak tulajok szapultak, olyanok, akiknek mar volt par sisakjuk egyeb gyartoktol is, es azt irtak, hogy szegyen egy ilyen jo sisakhoz ilyen szar minosegu plexiket arulni, plane ugy, hogy horrorba kerul a tobbi gyartohoz kepest.

Nekem nincs vele szemelyes tapasztalatom, mert nincs ilyen sisakom. Szinten csak masok velemenyet tolmacsoltam, mert szoktam tobb forumot is olvasni (motorozz.hu, motorosok.hu) es ott volt ezt tema tobbszor, tobb helyen is. Persze ezt nem ugy kell erteni, hogy 2-3 honap alatt osszevissza karcos lesz, de ugye bukot nem 1 evre vesz az ember, jo esetben :)

A haverom meg en pedig nem megyun 200+ a GSR-el, tehet mi kozel hasonlo testhelyzetben ulunk 80-nal es 150-nel is.... Mi mar csak ilyen oregurasan :)
Szerintem nyithatnánk a rendelő mellett egy szervturkálót is az tuti biznisz!
Dehogyisnem!lesz egy rendelő ahol a HIDIm keveri ki a szereket,ami gajjra vágja az emberek agyát,TE az agyműtéteket hajtod végre a nemes készülékeddel,én meg eladom a páciensek telijét,mert már nekik az úgy sem kell! igy jó leszen pappeszboy?
DoC!
Nekije is vane olyana mint azalatan neked olyan amine vakerásztunk mobilunkon multkor! akkoran mostan mit tegyek!le leszek puffantva mit alattoms röptéri kutya!
Mög mösszö ös vögy,Doc!vagy onnan sikeressességében tenmagad olybát liquidáltatlanik ide köcsögöcske?
Plagizálunk? Plagizálunk?!
Neked van gond a plexiddel? Vagy Te is valami barom betonon már szédülő tahó kitalációjának tartod?
Nem kell mindíg lekapkodni a plexi
Nem szöszölő tisztítókendőt beáztatsz langyos víz kevés nem reaktív és nem habzó foltmentesen száradó tisztítószer nem árt esetleg (de ha van mikroszövésű szemüvegtörlő kendőd a száradás utánra még az sem fontos) és így ráteríted a bogaraktól szennyezett plexire. Pár perc elteltével óvatosan letörlöd és bogár és kosz mentes lesz. A bogarak nem kicsit kemény kitinpáncélja így nem karcolja össze nem pöcsölsz pepecselsz és nem utolsó sorban remekül és sokáig kilátsz
Ezt benzinkútnál is meg tudod tenni a pihenő alatt mert nem ördöngősség és víz mindegyiknél van.
Ennyi lenne a Recipe a la Doc
Az NEC tehát az eniszi mo-n nem ismert csak Anglia Hollandia,stb!épp ezért nincs ilyen box mert nincs rá kereslet!tthon az ilyen,csak a lendzsón megy el,10.000.-ért!nehéz lesz eladni!