Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Madárcsicsergéses szép jó reggelt!

Dody, kössz a képeket, de ezzel a lehető legszörnyűbb bűntettet hajtottad végre, amit ellenem lehet! Majd legközelebb leszámolunk!
Jó reggelt !

Laca neked külön pár kép !

Na meg a csoportról természetesen.
Ja és jó magam mert lemaradtam a csoport képről valami okból !

Szép napot mindenkinek !

Üdv:
Dody
Lacus emlékszel: anál inkább, nem véletlen mondtam
Na hali!
Nemrég értünk haza, hát nem semmi egy nap volt! Kezdődött azzal, hogy reggel kicsit későn indultunk, így autópályán kellett 180-as átlaggal nyomni, hogy odaérjünk 8-ra a találkozó helyére. Hát, sikerült is volna, ha kb. 5km-rel előtte nem fogy ki a benzin a motorból Gondoltam én hogy kevés van már benne (sajnos csak egy kis villogó lámpácska mutatja hogy tartalékon van), de bíztam benne hogy elég lesz az Agip kútig. Nem jött be...
Szerencsére ott volt a közelben egy másik kút, betoltam és 40 perc várakozás után már tankolhattam is Ilyen tetű kiszolgálást még életemben nem láttam, 10 méteres sorok álltak bent a kúton! No mind1, mentünk tovább az első állomásra, ahol Kykee tesó, Hidi, Béci+barátnő már jelen voltak (meg tán BadLac is? má" nem emléxem ). Itt csatlakoztak hozzánk kis várakozás után a többiek, és együtt mentünk tovább... Nem szaporítom a szót, marha jó kis túra volt, finom kajával, jó (azért kicsit túl meleg) idővel, és ami a legfontosabb, marha jó társasággal! Nem csalódtam bennetek gyerekek, pont ilyen jó fejeknek képzeltelek el benneteket! Nem akarlak b*szogatni Doc, komolyan mondom: sajnálhatod hogy nem voltál itt, nagyon jó volt és hiányoltak többen is! (Valami úton-módon a hozzászólásaidból úgy gondolták hogy jó fej, normális faszi vagy, szerencsére volt idő és elmagyaráztam mindenkinek hogy ez egy nagy tévedés )
Nekem 820 km. lett a vége, hát azt kell mondjam, ennél sokkal többet már nem bírnék jelenlegi "edzettségemmel" egy nap alatt letolni! Mire hazaértünk, zúgott a fülem (mind a 2 ), fájtak a csuklóim, különösen a jobb, amivel a gázt húzom, de a legkellemetlenebb az a fájdalom volt a ... hogy is mondjam, hátsó felemben! Szóval, ennyi pont elég volt egy napra, de nagyon élveztük, még egyszer köszi hogy élvezhettük a nagyszerű társaságotokat!
Üdv mindenkinek, és jó pihenést: Katika és Lacus
Majd lyukas füldugót használok és akkor kifolyik az közben
De akkor Doc hozzál csepptálcát is! Én legalábbis nem győzöm füldugóhasználat után csepegtetni....
szia mindenki !

hazaértünk mi is szeremcsésen !

én jól éreztem magam és nagyon jó volt számomra veletek közössen motorozni !

egyébként kicsit közelebb kerültünk egymáshoz és ez nagyon jó !

az uccsó etap durva volt !! kykee tesó tempózott rendesen !!!!

jó pihenést nektek és hnap jó strandolást !!!

üdv:
dody
nem is tudtam hogy piros-ezüstben is van suzuki gsr600.
ütös kis gép meg szép pirosban de ha vennék kékben venném.
Kedves Drága Hidi!
Aranyos vagyol hogy megerősítettél abban hogy sajnálhatom hogy kimaradtam ebből a remek programból De mivel nem az én döntésem volt így azért sem sírom teli a kispárnámat!
Fáradtnak meg fáradt vagyok ha nem is azon okból mint ti
Én már lehet eleve süket vagyok mert nekem a SHOEI nem tűnt annak még zajcsökkentő szett nélkül sem De füldugóim nekem is vannak egyéb hobbiból adódóan lehet azért kipróbálom milyen is úgy motorozni
Én szabályosan meg vagyok sértődve......
Jó, ha két képet találsz rólam itthon.......
Amúgy is csak két monitorra férnék rá!
Bocs azoktól, akiket nem fotóztam le külön, későn kapcsoltam
Embert még csak hagyján, de ilyen állatokat, mint pl. szerény személyem....
Igen-igen, külön köszönet a szervezőknek - Steve és Kykee - , nem volt egyszerű mutatvány ennyi embert összehozni és "vezényelni". !
Szia Doc!

A Matsudo hangos , de szellős ! Füldugó kell hozzá mindenképp, de én az UVEXbe, ill. a fülembe is tettem . /Hogy legyen mire fogni a süketségem... /

Tényleg sajnálhatod, hogy nem jöttél el , mert nagyon jó nap volt, s így nem lehetsz olyan kutyafáradt, mint mi .
Örömmel látom hogy remek volt a túra nélkülem is
Annak azért jobban hogy egyre több lovag és lova... khmmm.. hogy is van a női megfelelője? szóval hogy mindenki épségben otthonában lassan
Mennyi? Tényleg 5,8??? Az enyém akkor is többet fogyaszt ha csak letörölgetem

Ez a sok taps a szervezésért jár! Kössz Steve! Kykee! Qrva jó volt a kaja!
Hidi!
Látom te is épségben otthon és a pécéd is túlélte a heti renoválás
Hogy vált be a Matsudo sipka?
Gondolom arra nem is mersz majd vállalkozni hogy visszaolvasod a lemaradásod bár akadhatnál pár irodalmi szintű hozzászólásra
Szevasztok Istenkirályok!

Hú de marha jó nap volt! Doc papa, miből maradtál ki........
592 km lett a vége nekem, 5.8 átlagfogyival......na ez se lesz ennyi, csak esetleg a következő guruláskor......tényleg, mikor is???
Lacus, Tibi remélem rendben hazaértetek, és 2 kg. szunyognál kevesebbet ettetek......
Remélem mindenki épségben hazaért !

Én is nagyon köszönöm a napot , igazán jó volt a társaság , no meg természetesen a motorozás!
Sziasztok

Én is köszönöm mindenkinek ezt a szép napot. Különösen a szervezőknek
mikor lesz folytatása?

badlac
Mit dolgozódol ennyire hogy még ide sincs időd beírni a napi tízet amit pedig szent esküvéssel megfogadtál