Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt gondolom nem pisti tartozásáról szólottál,hanem kedves gyuláéról.igaz?


Amennyiben a gyulavitéz nem állja a hadisarcot akkor rájaellenébe küldjük a fekete sereget a hadi utu reán!
A GSRes Markó Pistit én is ismerem!most viszem hozzá a GSRemet!igaz a pénz még ablakba,de eladom a tartozását! Gusztustalankodik a fa**zopó!hát én is!
Eddig még zsak mákszimum 3 zemélles gordét gyártott a fámilia,de tizteletben tartom kérésidet,meghogy illen családiascentrikuláris vagy ézs bejadom a 15 személles limógordé tervrajzát a hellileg illetékezs Közlekedési Velügyeletnek! Most hogy a TYútulok átvették nappapitó az üzletet (valami csokkerokat fabrikolnak,vagy mifaszomat) nehezibb lesz a meló (meg amúgy semigazán szeretnék munkábú megéni) de megván még a zéélhajlíttó,ahogy a zengedély a markomat üti nekijjeállok legyártani a hipperszuperlimógordéjot!!
MAradok tiztelettel : Handmade in Gordé
A Gsr-es Markó Pisti barátom 3 szoros magyar bajnok enduros mocis srác! Tud mocizni!
Csak azért mert ma sokat dolgoztál és nem értél rá irogatni ki ugyan nem leszel rekesztve vagy elszigetelve! Nem vagyok én Rece!
Feszíti a húrt. Méreget. Várja hogy hibázz és kicsit jobb pozícióba kerüljön. Vagy totális erő alkalmazására vagy végtelen türelemre és munkahelyére fizetéskor belátogatásra és ígérettel való szembesítésre van szükség. Minél türelmesebb vagy viszont ő annál szemtelenebb lesz amit viszont egyre nehezebb lesz tűrnöd neki.
Ha szarnád a pénzt azt mondanám kórházból temessék.
Sértegetni????há mán kirekesztve érzem magam!!!
Igeeeeen egy igazi gixxer!nagyon kama a vas!
Szerinted fizetett a köcsög?eddig még nem!a szarháza tájai!
Badlac,
értem én De végülis nekünk egy naked GSX-R vasunk van
Doc

mondom hogy GSR
Ha nem hiszed járj utánna szombaton a közös guruláson
Badlac!
Azt a modelt nem úgy hívják hogy GSX-R ?
Ancsa!
Ne legyél rest oszt oszt meg velünk a valóságosságot hogy csak próbakörre adtad oda gépedet mert mintha erőtlen lenne még egyesben is és szakvéleményt kértél tőle
Tarka Tesó!
Beugrottam a kocsmába oszt kicsit oszlani kezdett a tömeg az anyós holtteste a pincében meg a homály a fejemben hogy is legyen ez a bótolás. A kocsmába ott vót Elzett Frici kinek a jánya az Elza kint vót Áfrikában a nigeriusokná oszt ott vót akkora buli hogy nemi semléxik semmire senagyon de most rá kilenc hónapra megkölkedzett. Szerncsére nem zebrák lettek az Elza kölykei hanem oroszlánok oszt így hozzám kerülnek az adóssága fejibe nem teriblekhez!
De ne esedezz 2 ségbe mert nem a gémeskutunkba az üzlet!
Régóta keresek egy kabrió kordét 15 személyeset mert nagy a család buszra meg nem telik viszont a merdzsót ha elé fogjuk akkó mehetünk falujárásra! Néked meg van kordé szalonod megbótojjuk oszt megisszuk rá az áldomást vakítós pályinkábú hogy sose lássuk a hátunk közepit.
Kykee meg jön motoros felvezetőnek ha meg nem sértem!
Szia!

Üdv a csapatban!
Örülök, hogy jössz a túrára! Főleg ha a barátnőd/feleséged van az alsó képen.......
Tarka, tarka, tudtam én, hogy valami nem stimmel.......
Doc

Jó a gépe. Burkolt GSR!!
Vigipapa!
Welcome to GSRKlán Géped képe?
Badlac!
Látom bejön neked is az alsó kép hogy ennyire segítőkész lettél
De szerintem azon nem Vigipapa látható!
Ezen topik minden írója-olvasója nevében sikeres üzletet kívánunk Neked és sokkal vidámabb hangulatot is egyúttal!
Szevasz Vigipapa

GSR hozott a topicba
Dobj egy imélt és megbeszéljük a szombat reggeli indulást.
badlac@vipmail.hu

Badlac
Először is ivecoslacának köszönöm a kommentet.

Tudjátok én naívan azt hittem, hogy a "motorosok" összetartanak. Én pl természetesnek veszem, hogy segítek a másik motorosnak, ha szüksége van rá. Akkor is ha történetesen Kawasaki-n ül. Egyébként az svclub.hu-n is hirdettek mindenféle motorokat, mégsem volt ellene kifogása senkinek.
Sajnálom, hogy mindenhová be copyztam a hirdetésemet, de tudjátok az a helyzet, hogy el szeretném adni a motort, és ezt legkönnyebben úgy érhetem el, hogy a lehető legtöbb helyen "reklámozom". Mellékesen minden hirdetési oldalon fent van, de gondoltam, hogy a fórumokat naponta több ember olvassa, mint a hirdetéseket és talán meg tudja említeni egy ismerősnek, hogy látott egy olyan motort amit keres.
Ezekszerint ez több embernek is problémát okoz.
Remélem amikor majd ti fogjátok árulni a gépeiteket, nektek több szerencsétek lesz majd mint nekem.
LajaR!
A későbbi hozzászólását is olvasd el a teljesség kedvéért és még a témához való mások hozzászólásait is.. szóval azért ennyire nem kell letargikusnak lenned
Sziasztok. Csatlakoznék a szombati turahoz 1 GSR-el.
Köszi a segítséget......