Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Panizzi!
GRATULA!
Azért csak kitaláltam még a színét is ezért jár valami?
Hááát Laca, akkor ez most nem jön össze, hacsak nem kizárólag az első oldal útvonalát teljesítjük Veszprémig, aztán le az újonnan nyílt Aquaparkba a Balcsihoz, hogy kipróbáljuk (bocsánat, kipróbáljátok ), ki nem szorul be a csúzdába!
Azért egy fürdőgatyát bedobok a tatyóba...
Szia Abdul!

Nagyon jó ötletnek tartom!

Két bibi van: 1. ha én levetkőzöm, minden nőnemű lény kisajátít magának......
2. A múlt heti közel sem teljes túrából nyolc után értünk haza, most többen leszünk, hosszabb úton.

De én maximálisan támogatom az ötletet!
Kedves Doc !

Barbár vidék hogy is van ez ???

Értem én csak mégis !

Tiédnek mi a sajátja??????

Csaó !
Dody
Szép jó estét Urak!
Holnap végre gurulás, no de mennyi! Nem tudom ki hogy van vele - nem akarok puhánynak tűnni, elvégre GSR-em van - de nem lenne jó beiktatni egy kis fürdést valahol? Gyönyörű az idő, Balaton körül keringünk a 40 fokban...

Panizzi gratula a gépedhez, tényleg szép nagyon!
hi

biztos nem

bár a balaton stimmel
Szia!

Az igen!

Gyönyörű! (persze csak a GSR után...)
Szia Panizzi

Gratula a vashoz.
Holnap gurulsz velünk?

badlac
jó estét !

tádámmmm...

íme a vas
Szerintem kb. 9:45.
Mikorra értek Kenesére?
Legközelebb odafigyelek......
ismered Szegeden a Hornok Tibit?
Kykee!
Szerényen csak annyit kellett volna mondanod erre hogy szoktál vele topikoni és Szegeden lakik valamint DH a monogramja
-Szerintem egy 2cmrel szélesebb oldalanként,de szerintem navigálhatóbb!majd holnap kipróbálod!
Haligali Steve papaboy!
Mi a Béláékkal ott leszünk a Kenesei Mol kúton!
-Köszönöm a dicsfényezést,igyekszem,bár néha gátolják!ma is azt mondták nekem:TE egy Isten vagy..... most erre mit mondjak????
Azért itt Pesten a sorok között, nem biztos hogy nyerő lenne a széles kormányod!!!
Amúgy tényleg tuti!!!
Jövö hét kedd,de nem érzékeled a hiányát!ugyan úgy feláll kerékre 4000/ford.nál
HOLNAP CSAPATÁS!!!!!!!!!!!
Nem elfelejteni felkelni holnap reggel!!!!

8:00 budaörsi AGIP kút!
Nyolckor már indulni szeretnénk, úgyhogy időbe érjetek ki!!!!
Nagggyyyon komoly a kormány!mindenkinek szigorúan ajánlom!még magad mögé is látsz,nem csak a válladat látod!
Üdv Kykee tesó!
Jó a kormányod, meg a pólód is!
Hiába aki ad magára...
Drágakomámjóbarátom! Oszt a kormányvégsúly meg merre vagyon?
Bizzzzd csak reám nemes vas gsr lovag,majd vigyázok rájuk és mutogatok nekikje szép alntsik tájakat!mit szólnál a Balatonalmádis pihenődhöz!ez egy nyugis környék,még a kulcsot is a motorban hagyhatod! verekedés sincs soha!
Remélem a legközelebbi TÚRÁN már ottan löszöl TE is!azt hiszem Isztriára MENNE A KLÁN!már aki akar,de TE,Te akarsz!sőt,ha addigra milliomos leszek,TE állod az egész utat akinek GSRje van és KLÁN tag!igyen legyen
Kezd formába jönni a vas
Miééé az még mindig jobb,mint a SPY HAMLETT! kész a kormánycsere nédcsak:
Kykee!
Rád bíznám Lacus barátomékat! Jófajta rendes népek gyönyörű motorral csak kicsit szédülnek a betonon kell nékik a belevaló idegenvezető A társaságukban sem fox kevésbé unatkozni a pihenőkön mint velem unatkoznál ezt garantálom Meg ha a közelükben vagy akkor sok felvételen rajtaleszel és könnyebb lesz hálivúdba vinnem anyagot rólad hogy a vásznon is láthassa mindenki a váltörő egyeneseidet
Vajon a Balaton mellett hol kellene töltenem pár napot a közeljövőben