Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek,gurulok haza!szaisztok!
Kovik!
Köszönöm,nagyon rendi vagy,hogy gondolol reám!a közepe az orr magaslati helyeztetése miatt kopolódik!oktató úr!tessék elöttem csinálni élőben,mert vizuális vagyok,de akkor mán azzonnall megyen!
igaz nem kordély,de gondoltam Ti is kiváncsiak vagytok rá, mivel jár Tarka melózni. (az a rózsaszín egy kicsit ciki,nem?)
Kedves Doc!
Egy modellt kifelejtett Tarka,nem tom miért.Ne szégyelld már,hogy honnan jöttél.
A képen Tarka és legbefutottabb modeljük látható.
heló,ezzel a gsr600-al te mentél?ha jól gondolom,akkor ez a tegnapi euroringes tréningen készült.mi is ottvoltunk,csak mi nem a tréningen,csak nyíltnapon.ez az ipse a képen ezzel a gsr-el amúgy télleg nagyon faszán ment!
Amúgy meg Doc!
Mikó kinnétünk nyú orkba kordéjépítéssel foglalkoztunk.Nagyapám(ki a fekete-fehér képen látható) alapította a céget Orancs Kontri Kordélysz névvee! Nagyon sok modellünk sikersztorivá nőtte ki magát!
Pár fotó a refrekverenciáinkból:
az a mondásom erre egyébként, hogy van határa mindennek ... egy-két topicba még elment volna
Max az aranyeremért szállhatna ringbe!
Hát, próbálkozok a Doc-nál, de olyan mint a szűzlány, nemigen hagyja magát

Panizzinek annyiból igaza van, hogy nem kéne itt erőszakoskodni, azért van külön topic az ilyenre hogy ott hirdesse. De sajnos ez a mai világ erről szól, hogy nem győzzük kidobálni a postládából illetve letörölni a virtuális postaládából a sok kéretlen reklám szart.
Mondjuk engem nem zavart a levél, elfér itt a többi 4500 hozzászólás között Lehet Panizzi épp azokban a nehéz napokban van, így kicsit nyűgösebb mint máskor
elnézést, hogy bunkó voltam

sok sikert kívánok az eladásához

de azért 5-6 topicba be copypastelte, meg az indexen is ezt látom

van egy, ahová kellene rakni
Az én csajom is ezt szokta mondani,nagggyon gyanús!!!
reet!
Jönnek ök csak kéretzik magukat!
NA hát ha más nem akkó a kordély az eladó lett.Alant mutatok majd fenkípet a látványárúl,az öregebbik nagyanyám is látható a ábrázolásban,aki rákapott az ekszrém spórtokra.Tehát amit a pízedér vesző az nem 1 szimpa járgány,hanem ektrém szerelvíny.
Amit még tunnod kell rúla:közúti közlekedéskor nagy hasznát veheted,fuvarvállalás konnyen megoldható véle segíccségivel,cserélhető a meghajtássa(szamár-ló-róbert kapa-sógor-opcijonállis),és szörfűhecc vele a Járda-szigeteken is.
Most vót csapágyalva a bal kerike,a szamár meg most vót fogorvosná! 2 hete főnyomták a tescoparkullóba,évitték a kézifékkar rögzüllő peckit,azt is csinátattam,mer egyedi a gyártássaRengeteget köccségűttem rá,de megválom tűle,mert az álmom egy 6 kerekű kombinátos boronaeke.tehát vagy bartelójuk ee,vagy fizessé egy szép summát,amit érte gondolol.Írj le 1 számot 600000-1350000 között oszt a többit megmaj megügyezzük
Laca!
Ma este adja a gempát!flegma csicska volt tegnap este is,söt még drámázott is,hogy ő a forditott helyzetben nem ütött volna!Annyira rosszúl szinészkedett,hogy az arany málna dijat sem kapta volna meg!
Jah gyüjjenek már a szögediek is né csak a vásárhelyi kölök lögyön ott szombaton!!! (az én vónék)
Doc, Lacus ott a helyetek!!!
Ha nem akartok Pest felé kerülni talélkozhatunk a Balaton parton is valahol!!!!

Ahogy a a csajom mondja ha akar valamit : léci léci léci....
Szeva panizzi!

Nem kellett volna ilyet írni! Teljesen normális volt a srác, normális stílusban írta, és eleve offal kezdte! Mit is jelent az off? Az én olvasatomban nem a topicba illő témát. De! Ha így kezdte, akit nem érdekel, az eleve ne is olvasson bele, és akkor nem zavarja! És hát hová írná, ha nem egy Suzuki topicba? Én drukkolok neki, hogy eladja, és biztos jól jár vele a vevő is! De nagyon kár volt a bunkó stílusért!
Nnna tik sem vagytok normálisak he, hogy a rohadás gyüjjön rájatok!
Vazze. ölég elolvasni oszt értelmözni, nemhogy mögírni......
Én visszatérek a "normál" fogalmazásba, nem megy nekem a másik. De Ti folytassátok, jól csináljátok!
Kykee, mi a helyzet a tuskóval? Informálj majd minket! Hogy durranjon ki a szeme!

Lacus! Remélem eljössz! Tegyél félre minden nyűg-bajt! Az ráér hétfőtől is! Titkon reménykedem, hogy ezt az elvetemült Docot is elcsábítod! (na nem úgy..... úgy majd én.... )
Hát komám, most hogy igy szótál, tanálltam egy-2 hómit, ami csak eefekvőbe van itten.
Vóna eccer az ujjszerü álapotba tanálható hifitoronyom, amit a képen láthacc. (akkó még Fekete Pákkó rajongó vótam, oszt" sokat jártam a szolárijumba)
Aztán ottvan a zasszony bugyija, azt is eladnám mer" kire kiódozom addigra mán nem áll a káró
Végül még elannám a régi sityakomat, amit a Verhovinámho" hasznáttam, egyedi festésű, főleg a rendőrök díjjazzák ha odavillantod nekik a hátujját
Fulladozni nem is abba fullajtott beléje! Hanem a szomszéd permetlevibe merrájárt a tikokra disznólkodni de hazatántorgott a gazda oszt hirtelen abba bújt belé nagy levegővétellel de rossz vételnek bizonyult. Mi meg tengeri temetést nem tudtunk neki adni viszont ahogy fölfúvódott a purdék labdáztak vele oszt bezsákolta a kicsi dzsordan a májki meg a kútba de mivel vizi uszonyunk van orvosilag így benne is maratt.
A kóborokal má elkéstél koma! Meglasszóztam őket a kissé viseltes kempingatyámmal oszt mielőtt magukhon tértek vóna az egyiket valami rokbanda vitte el jó delláért vamami O+A oszt ott nyirvákol másik meg bulivúdba lett szinész hororkrisztikus filmekbe eladva!
A rétes meg assétudom mifán terem mert féllábú lévén nem tudok eccerre lépni oszt így jártam. Mámint vona ha lenne mivel de a kordé amiatt érdekel ám!
A góré meg én vagyok de mellém nem fér má más az asszony focipálya naccságú fara mellett más mán nem. A csürhe meg nem érdemel oroszjány nekik jó lesz a fogatlanjulcsa az nem válogat.
Valahogy azé csak megegyezünk.
Na akkor jól átvágtak azzal a malaccal! Mámint a tengerivel!Ha az orizsinál lett vóna akkó egy méneskuti vízbe bizztos nem fulladik bele!Én nem vagyok özletben illy inkurrek!
A malac ami meg vón halva az nem kő,viszont azok a macskák-melyek nem szaladtak szanaszéjjel a szélróza irányába,mikor a nejlontámadás megtörtént-azok biza érdekelnek!
Egy kis gémmanipulákolással komoly kis saválló illetve biológiai fegyvereket tunnék belőluk faragni!!
Amúgy meg mifelénk a meggybű meg rétesset főznek az asszonyok!
Álkuszkész vagyok,ha kő a Leó áttojukk kiskordélyval a góré mellé,oszt ha akarja csűrje be a csűrbe!
Lacus!
Néked vané eladó hómid mer látod fel le nd üllőben a nemzett gazdagság!
Kopaszka Kupec Méltósága!
Arrú hogy a Leó elvadult nem vót eddig szóbeszéd! A pógári jenő meg a víz miatt a gátvéderrel ment most oszt merik vödör szám a szoc prolitikusokat és megígérte hogy nekem is hoz a mustos hórdóba savanynúkáposztával oszt abbúl adok magának is kóstoló ha meg nem sértem. Most kidoboltattam a faluba hogy van-é ojjan lelki pásztor aki a nem nyájas russziselánt betöri-e mint Varjú sógor a bucsúba annak a körzetimeghízottnak a fejit amelyik a láncos hintáját be akarta záratni mert má a hatodik hinta a kövír asszonyságokkal reppent a kertjibe oszt állítólag míg fődet értek lelopták a meggyet a fájiról. Különben is cseresznye vót jó pályinkának való. De nemi seza lényeg. Az ajánlatom tovább emelem egy tengerimalaccal ami belefulladott közben a gémesnek kutyába illetve anank vizibe de ez mán csak ráadás.
Figyelmezzen ide főkupecséged! Most gyütt a szakértő elvtársam átbeszíjjük vele hogy a nájlonos zoknibúl a tavajit adjamé vagy ami január óta van a lábomon. Meg kérdezi hogy bolhanyakörv vané a macsekhon?
Hát, szépen egymásra találtatok itt néhányan
A Doc-ról tudom már jónehány éve hogy nemnormális, de ezexerint vannak még hasonló fondolkodású emberek (ha lehet ezt mondani)

A szombati túra még kialakulóban van részemről, mivel mi picit messzebbről mennénk, 500 helyett 900 km lenne (ami csak benzinben jó 20K HUF), meg reggel 6-os indulás és este 10-es hazaérkezés... Szóval át kell gondolni még anyucival, de nagyon szeretnénk menni...
Doktor Úr!
Elgondúkottató a ajállat,de ahhó hogy birtokába kerűhessék a nemes vad úgy vélem el köll mennie a Polgár Jenőhöz a cigányügyi segélyé mega szocpolitikáért is! Bár az akvariutika nagyon eegondúkottató,főleg hogy az alján igazi sár locsog belsejiben meg posványvíz találtatik! Még ha a nállon zokni is a birtokomba kerűhetne akkor talán egymás szemébe tunnánk köpni!
Maradok tisztelettel: Háde Tarka a oroszlánkupec
.....................Meg itt sincs semmi gond!