Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5000
M5 ?
egyébiránt szerintem is a Baja -Szeged útvonal jellegtelen
Baján szerintem a sugóparton is lehetne tanyázni

eléggé feltünő lenne

vagy a szigeten
szépjóreggelt

mindenki motorozik ?
látom hálistennek nem akadt meg a szálka tegnap a torokgyíkodon!
Itt a vitorlás gsr-ed:
Almádiban fotóztam,lehet,hogy a tiéd???
Tarka tesó pipolai!
Szóval a légőrvényed olyan tutkó,hogy nem kell benzint használnom,csak a vitorláimat kieregetnem!
várj........................ezt most elképzeltem,egy vitorlás GSR és húzom az orr vitorlát!furcsa látvány lesz! van róla képed,hogy milyen egy vitorlás GSR!neked nagy a képbirodalmad,biztosan van egy talonban!igy tuti utolsónak fogok kullogni és utána meg azt hallgatom ,hogy mindig rám kell várni!
Jó napot,jó húzkodást!
Steve,ha lehet tedd fel a térképet,mert lehet van egy 5letem útvonalat illetően Szegedig!köszi
Jah és hogy Lacának is meglegyen az öröme a fagyizó 9töl 20ig van nyitva
Helllo Steve!

Uhh köszi a lehetöséget De van egy kis szépséghibája is a dolognak Én szerdán indulok görögbe nyaralni 2 hétre És nem tudom mikorra tervezitek a túrát de ha nem is tudlak titeket felvezetni ajánlani tudok 2 helyet:

1. a város szívében a Duna Hotel. Van 1 ilyen lefedett szabadtéri elöterasz része ahol ellehet fogyasztani kávét üdítőt és beszélgetni.
2. a potyka csárda. ez egy kisseb hely a dunahíd lábánál. Visszont a motorosok itt szoktak pihenni megállni mert ugye ott jönnek el előötte amikor bejönnek Bajára (Szekszárd felöl). itt is üdítő, kávé, stb...
Szevasz Laca!
Hááát a soltvadkerti fagyizást lehet, hogy ki kell hagynod.
Ha odafelé választjuk ezt az irányt, kb. 9 felé lennénk ott, amikor szerintem még nincs nyitva, meg lehet, hogy égyomorra nem is olyan jó a fagyi??!!
Visszafelé meg este 8 felé lennénk ott, az megint nem túl szerencsés! Szóval kénytelen leszel a fagyitúrát elhalasztani!

Szerintem a pesti csapatnak most előbb 7 órakor kellene indulni, mert hosszabb a túraútvonal! Hogy ki hol csatlakozik, azt meg majd kitaláljuk.
Szevasz RT!
Kösz az információt! Sajna sok választásunk nincs, ha Bajáról Szegedre szeretnénk menni .
Marad az 55-ös út.
Amúgy biztosan megállunk Baján, és természetesen szívesen látunk némi eszmecserére.
Amikor letisztázódtak a túra részleti megbeszélhetjük a helye és az időt. Sőt ha tudsz a városban valami jó és hangulatos pihenőhelyet be is vezetheted a csapatot.
Én bár többször is jártam Baján, nem igazán ismerem a várost.
Üdv
Steve
Helotok GSResek

Látom tanakodtok hogy merre mennyetek. Én bajan lakom és nagyon megörütem hogy jönnétek erre, igaz én nem tudnák csatlakozni ezzel a kis libakergetővel de a látvány végett tuti lenne De a Baja Szeged utvonal az olyan szar hogy nagyon
örülnék télleg ha erre jönnétek csak ezt meg akartam veletek osztani mert 1 hete teherautoval mentünk arra és majd leestem az üllésröl
Szal igy gondolkodjatok a tervezésen de azért szeretettel várlak titeket kis városunkban
yo 8
Én vagyok, még kb. 1 percig...... a mai 17 óra munka után holnap megint hajnalban kelek.

Jó éjt!
nocsak

mindenki szélnek eredt ?!
Hogyne, már alig várjuk!!!

De komolyan, nézz be minél többször!
bocsika! elnézést mindenkitől, sziasztok, szép éjszakát Nektek, de azért majd néha idekukk jó?
Ancsáék meg akikkel találkoztál a hétvégén, a Suzuki TL topicban "tartózkodnak"!
De semmi baj, elvagyunk!
oszt mér laca?
laca! eszembe sincs, rockand meg úgy szólít engem hogy anyuka, pedig tegeződünk, és így mindig éget ismerősök előtt((((((((
Kedves ancsa52 én nagyon élvezem "társalgásunkat", de még mindig rossz helyre írsz.....
Az anyósom 56-os. Én is tegezem (ő engedte) és mostanra eljutottam oda, hogy öreglánynak, öregasszonynak szólítom, és ő valamilyen számomra érthetetlen okból kifolyólag csak legyin rá......de legalább hallgat is rá, és respektálja, hogy őszinte vagyok......

(Nem ám megsértődni!!!)
na azér annyira dögös nagyi nem vagyok, csak kicsit koros.viszont nagyon vidám, és a lányom a szülinapja óta csesztet, hogy írjak má Nektek mer akkor éppen megköszöntöttem, csak az Ő nickjén, és ezen berágot:)))))))))))