Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott sincs semmi gond!
ahhát!
Aztán meghagyatikoltatva jelenteném ki,hogy irás és fogalmazásszakértő itt eme nemes topic irottsága nem kusza,de ő fölmondhatna a szakmavégeztetésével odébb álana vala!max King Matyi vágná szókincsbajnokságunkat!
Hogy a szakállad deresedjen meg Tarka gádzsó!
Má épp az anyósóm méregettem hogy ha hétvégin putyisógorékhon átcsapatunk a lovaskocsival akkor az új házioroszlánom miként tudja elfogyasztani hogy karajra vagy orjára kell-e felszeletelnem a teszkógazdaságos kérékpárláncfűrésszel oszttémeg kihátrálékolnál a faluszerte kidobolt üzleti ajánlatodmögüle?! Oszt a becsület meg a 10tesség az hun van má itt a csak tizenötig tudokszámolni de má annál több században? Ha kevesselled az ájánlatom azt ajánlom igérj rá legalább oszt megbótozzuk. Különben is mondta a toll és vaj kereskedő az uccába hogy nem vót ennek az állatnak a bundája sosenem kezelve senem pervollal de még csak nem is kefélted rendszresen láccik a szemin. Hogy látogasson meg a végrehajtó má hogy a lelked ijjen mikorénmeg meséltem pedig a purdéknak mi lesz nekünk. Na ráígérek még egy kékestévéből faragott akváriumot is valódi tanyaudvari lösztalajjal meg gémeskútvízzel.
Nem kő má ijjen visszapillantószelepestükördísz mer kettőt is vettem a héten a búcsúba oszt tennap meg nem szétkapták a kóbormacskák hijába lőttem közibük a nyári nejlonzoknimat. oszt még ez nem is garanciális hiba oszt nem cserélik a kizsákmányoló kapitalisták.
Leót meg terelgesd át a pitvarba oszt megalkuszunk.
Hámozaltattam eme neme(s), tehát igen(z) mondatikolásodra nagyon olybát figyelemmel és pökkhendistelenségesskedéseim nélküli vala irtattatik neked,hogy ucca emlitetted volt köjobbágy az alattvalóknak felettesei ten magad!Lényegeiséggében értelmezettségeimre válaszoltatik én magam,hogy nem hazudtattad meg magad,miszerintességeidbe ütközve hüle vala!de én magam is,ha nyugtatik ezten olvassava akárta tennmagad,vagy más vala!
értő tizzsvírem?

egy ács az mindíg jól jön otthon
Á C S ?
olvasd össze! Ács! Jól jött volna tavaly a tetőt újrarakni,már nincs rá szükségem,tartsd meg a gépet.
Rece tesssó!
Ennyi eksztrával ami igen csak egyedi?ezt a négykereküt ekszportra szánták és visszamaradt mert nem ment érte a foglaló!ilyennel nem sűrűn futol össze ama bitumenes napjaid látóterébe zökkenve! tudomén ám hogyan mit is beszélek tenneked!az kettőkilenc és még egy karcikolós százas!olvastad az extra parkját?csak nem tudom az egyiket köztük!mi az az ácées? te tudodoltatik?
te kykee, egy kissé elírtad azt az árat nemdebár?
gondolom 1,9-akartál írni nem?
Idevigyázzá doktor szentnap!
Eladnám az oroszlántot,de nem kívánom elkótyavetyéni!
Ez a szép állat számomra különssen a szívemhő közelálló darab merthogy annak ellenére,hogy orosz tud magyarul beszélni!Ha jó lenne az ájánlatod leköpnék még a 45 méteres veszprémi vár alsó szegletébe is,nemhogy a tenyeridbe bele.
Amit néked a szemetlen levágott bányaló zsebkendőjéjért ajánlonák az egy örző védő macskaszerű lény amit a magam szórakoztatására okítottam és ákcióba sosem küttem,tehát magkímét ő is:

gondókuggyá rajta drága üzletfél!
Kykee!
Mostan jól figyelmezzed magad a fókuszálásra mit mondanók néked szavaimmal miket betűre fordít az én kitanított legokossab fehér bőrű örökbefogadottam aki után már a feketeri is érdeklődött csak má tudja hogy fijúje a jány lesz vagy mi. De má meg elkalandozódom megine a terembúráját no. Hun is tartottam mikor reggel még annyira tuttam hogy tegnap után vagyunk má egy nappal. No. Mivel iskolába nem jártam mer ottan sem fűtöttek meg mire iskolaérett lettem volna amúgy is öreg vót hozzám a tanárnő is így az ucca nevelt illetve mivel én vótam az erőssebb én neveltem az utca. Nem tudom de még csak nem is hiszem hogy válasz lenne a kérdezőködésedre de most ez jutott eszembe.
ja attól még te hamar megörexel!
kykke!!!

Mutatok neked pár képet hogy kellene rendeltetés szerüen használnod a GSR600-adat!
Tessék gyakorolni és nemcsak a gumi közepét koptatni!!!!
Az enyémet is add el,mert akarok venni még egy GSRt és mellé fütött GSR oldalkocsit!nem érdekel máá az autózás! 2.999.100.-huf gyorsban half full extra,cd,ac,2ab,2ew,sder,dm,eps,abs,2005 nov 3!csak ACS nincs benne!
Van ám szaga,föleg menet közben a marhának!behozza a menetszél!
DoC!
Nehari mán de mááá mondom megkérdeményemt hogyan lettél ee ilyen hüle???ezt nekeden sugalltatik,vagy az egyéniségedséged legbelsöbb bugyraiból fakadódzik ki, kitőrve állandósultan másoktalan igen nagy örömteli pillanatáriassan tataltaik?az jóó,csak maradodzék igyen!én szerressem baromtikolás
bocsesz tényleg nem "88-as hanem "98-as
semmi baja, csak nekem péz köl de izibe
Kykee!
Ebben a nagy melegben nem csoda ha az orrán elkenődik a milkatehén!
Az is Swift,na de ez!!!!!Az év autója volt Japánban a kategóriájában!
elcsaptam vele egy marhát és szétkenődött az orrán!
Csak Suzuki,azt szerettjük.......
Darka Ídes Dezsvírem!
Én most így ránízísre asszem megfelelne az szememcsillagjának a kissebbik Gazsika fijamnak aki má nem is tudom mellik nagyobbik fijamtól van van az apámtúl de most nem is ez vóna a lényeg mikor üzletelésbe vagyunk.. Na szóval mondjad má meg nekem a fránkót hogy hány lóerős ez a portéka? Mit fogyaszt mennyin és tacskó gazdazságos varjúörleménnyel is beéri-e? Kábrió változat ez vagy udvaron is tartható? Estleg csere is szóba jöhet mert van olyan bányalovunk szép kárcsú amelyiknek a legtűzőbb napon sem kell napszemüveg sem ellenző nekijük. Van frissen vágott hattyúnk is de higgyed el zsebkendőt nem láttak ahogy én sem még sosenem! Szóval ne kupeckeggyé hanem terítsed az okosságot oszt csapjunk egymás tenyeribe miután jól belepöktünk!
Ugyanitt Vercsaszi cuccok eladók!
Nekem meg tigrisem van!méghozzá maláji!kabirnek becézem a bedit!most éppen megint valakit megkardolt!
......én garantálom,hogy arról a stiftről van szó!!!valahonnan olyan ismerős a rendszáma,de honnan ?!Rece igazán segithetnél emlékezni de az öthetvenet megéri!csak vigyázz,mert nincs benne motor!oldalt belóg a tréler kampója!mindig azzal cipelik mindenhova és igy árúlja a Rece!küldi a képet,hogy milyen fasza és itt is voltak vele meg ott is voltak vele!
nem engem jelent fel a közterületes a szemetelésért.........................
áááááááááááááááááááááá,dehogy is van,eddig 4 telit javitottam meg sikeresen!és még 11 hátra van!és csak jönnek az ügyegészek, csak jönnek....................
de ettöl még tépek egy kis időt a topoládéra!
Nekem meg van egy eladó oroszlánom.
Megkímélt,csak cirkus-ban használt.Szép a haja,meg a foga!
Nagyon szép,ha tudtok valakit akinek pont ilyen kell szóljatok lécci!



disz iz 1988 year szvift: