Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van a képen látható 5 -ös dobozom. Tavaly augusztusban vettem . 50 Literesnek árulta a tag akkor, sajnos csak 30 literes .
Felraktam a motorra, de nem volt használva, kicsinyeltem. Megmértem és vissza tettem a régi 24 literes dobozomat . Ha érdekel valakit eladó. Nem mondom hogy Kappa de használható szerintem.
Oldaldobozban nem gondolkodsz? Ez piszok jó áron van...

Topcaseben pedig vagy használt de márkás (minőségi) darabot vegyél vagy újban minimum a moto-detail negyvenpárliteresét kb 30-ért.
1. számú volt egyszer, a TS MZ-men. Gagyi.
Megtaláltam a második félévi teljesítményadó csekkemet. Szépen befizettem.
Tanulság: Őrizzétek meg legalább plusz fél évig.
Hét elején bemegyek hivatalba és kiosztok pár sallert.
Olcsó húsnak híg a leve..
György74 intézte a dolgot, és norbu is kapott belőle. Sztem van ez a golyóálló verzió Hondára is!
Bár az műanyag volt.
Hmmm..............az 1-6-os fazonú olcsó dobozt tettem fel robira.Asszem egy flexet és a kajámat felrakva egy apró úthibán akkorát dobott rajta hogy simán letört a platnirról a fül ami tartotta majd szaltózott egyet és leérve darabokratört az egész kramac a zsanéroknál fogva.
Hozzáértőktől kérdezném: mennyire lehetnek gagyik ezek a dobozok?
Hát..............nem kérdezted.
Amúgy a bandittopikban asszem Norbu talán vagy más tudott amcsiból viszonylag olcsón embertenhorrornagy méretű tömeoszlatópajzsot rendelni idomosbanditra.
Hátha gyárt az amcsi barbár ilyet cbf-re is.
Én kaptam a motorral. Belealkudtam, mikor újonnan vettem.
és te is ilyen drága pénzért vetted ?
Mert szeretnék hidegben többet menni, jól kihúzni a szezont és idommal mégis csak jobb, de nekem senki nem mondta hogy ez hangosabb
Ha nem vagy törpe és leér a lábad a motorról, akkor igen!
Nekem is ilyen van!
Hja kérem naked rulez.

Esetleg hondára létezik a vérnyúl plexi?


Meg kéne kérdezni.
Hello

A neve MRA Vario - touring, ha erre keresel megtalálod.
Itt is lehet kapni. És itt is.

Én az utóbbinál vettem.
De nekem több kellett, levettem a plexi részt és tettem rá mást.
Íme.
Szerintem ahhoz le kell venni az egészet.. de lehet még úgy se lenne az igazi. Én bevallom még nem próbáltam plexi nélkül a gépet. A Varaderosok vagy a BMW-sek közül volt már valaki aki levette az egészet a motorról (és leírta a tapasztalatait). Valami olyan rémlik hogy a szélzaj gyakorlatilag megszűnt.. igaz a szelet kapta rendesen.

Egyébként miért S-t vettél miért nem N-t?
És ha mondjuk kisebb plexit veszek rá, és a mellkasomra jön a cucc akkor lesz normális szélzajom ? :D mint egy nakeden?
Hát ez vicc.... hogy a picsába lehet ilyen drága mikor egy Givi túra plexi a motorra szintén ilyen ár körül van....
Krissal!
Megvettem az olajszűrődet....az olajért este megyek!
Akit meg zavar a hangzavar üljön egy Lexus LS450-be.
Engem különösebben nem zavar a hangzavar.. mivel füldugót hordok (nem csak motorozáshoz)
Ez nagyon igaz. Most machinálok az F-en mindenfélével Schuberth c3, füldugó, meg berendeltem plexit az ebay-ról amit majd jól leszabok. Vagy még a bubis plexi jöhet számításba.
Nagyvason van ilyen... MRA Vario bő 30-40 között van a komplett cucc (nagy plexi+ a toldat)

Ha megnézed, nekem is ilyen van a Divin. Biztos jó mert a Csaba (előző tulaj) kipróbált előtte vagy 3 plexit és végül e mellet maradt. Be lehet úgy állítani hogy még 200-nál se kelljen okvetlen lehajtani a sisakplexit és egyenes háttal lehet ülni bármekkora sebességnél (mondjuk nekem könnyű mert nekem inkább alacsonyságom van mint magasságom ) viszont minden állásban sokkal nagyobb a szélzaj mint egy csupasz motoron. Aki csendet akar ne nagyon járjon idomos motorral