Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mi okozhatja a problémád, de mikori a GS-ed és hol lehet beszerezni tömítést a karbihoz?
http://www.louis.at/_10ac0a9c9...

Geci drága....

itt meg így keress rá, hogy "x-screen"

http://www.bazismotor.eu/

szintén geci drága....
Hol tudok ilyen plexi magasítót beszerezni? Esetleg használt már valaki ilyet? Ki lehet tőle látni?
Régebben protektoringet használtam nagyobb bőrkabáttal, amiben nincs protektor, de elég meleg, meg szélvédett vagyok benne, nyáron meg csak az ing, néha feldobtam rá egy hokis mezt :)
Kedves forumozók.

Pár hete kitakarítottam a karbit, kicseréltem sok tömítést benne és a membránokat is. A motor rendesen megy, kivéve 4500RPM környékén mondhatnánk erőteljes megtorpanást érzek aztán megint erőre kap a motor és tovább mövekszik az RPM. Van esetleg valakinek ötlete ,hogy mitől lehet ez? Kb 100km mentem a tisztítás óta.

Segítségeteket előre is köszönöm.
Értem.
Fogyasztókúra...
Egy egész tálcával? De jó neked!
Az előző sátram azóta fel lett újítva, a másik pedig, hogy vannak önhordó szerkezetű nem iglu sátrak is a 15-40 ezer forintos sávban, amik sokoldalúbban használhatóak (az előd is ilyen..) mint ez. Ezt csak egyféleképpen lehet felállítani míg a másikat csak szúnyoghálóként is lehetett használni..mindenféle kifeszítés nélkül is (és rendesen át tudta fújni a szél). Nem rossz, de vannak jobbak is. A krími túra előtt vettem mintegy szükségmegoldásként.. de most már amennyiért megérné valakinek megvenni annyit nekem is megér, szóval nem adom el.
Először, mikor kivettem a csomagtartóból, de utána leadtam.....és most fogyasztom...
Csak a nadrágomat kellett hozzá letolnom.
De akkó felszeded azt a sok kilót.
Jobban kell ezt csinálni...az előbb 12kg-t adtam le 27mp alatt...behoztam egy tálca sört....és most iszom belőle...
Levetted a kabátot?
Én is az imént adtam le 1 kilót 5 perc alatt.
1 kilót má leadtam.................de kevés.
Kevesebb sört kéne fogyasztani. Nekem is...
És te miért akarsz tőle megválni? Mi nem jött be nála?
Egy póló vagy aláöltöző mellett már semmit nem tok alávenni.
Így kellemesen feszes így sokkal kényelmesebb.
De ahogy nézem most nem éri meg neked megvenni (nekem meg eladni) mert erősen leárazták.. Most 13 körül van az új, ami tavaly majd 25 volt
Volt itt szó sátras ütközésről pár hete. Ha megvalósul, akkor lehet érdekelne. Mennyiért válnál meg tőle?
Ha kell viheted a sátrat... de hirdetni nem hirdetem.
Protektoring jó lenne, de most nem találtam olcsón a lajosban.
Eladó még a sátrad?
Én ha aláöltözök a bőrrucinak, csak a kezemen érzem a hideget.
Olyan hidegben meg a tapadás hiánya miatt nem motoroznék amihez ez is kevés.
Hmm..............most úgy vagyok hogy van egy régi cordura kabátom a robis időkből.
Kikaptam a protikat belőle elég nagy a bélés nélkül hogy a bőrcucc fölé húzzam.
Ezé felesleges a bering medveruhám.