Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grat a géphez! Egyszer én is egy ilyen Hondára szeretnék átülni.
Egy kis érdekesség: http://sebessegoltara.blog.hu/...
tudom , hogy tudod...
nekem a du. 15-16h -t jelent
ezért kérdeztem lovi81-t
max. kapsz díszkíséretet hazafele bicskéig ,
Azt én tudom, csak jeleztem hogy nekem hogyan lenne jó.
Kösz a tippeket. Nem vagyok egy virtuóz motoros, de már a tudattól is rosszul érezném magam, hogy csúszós gumik vannak alattam.

A láncot meg fogom próbálni életre kelteni a hétvégén.

A két idomot megrendeltem, 100 euró volt a kettő, szinte hibátlanok. A színük nem számít, úgyis festve lesz minden. (A telefonszámot már ezután olvastam.)
A Mitas-ról letettem, meggyőztetek. Ez viszont nagyon bizarrul néz ki... Értem, hogy pályázós volt, de akkor sem valami bizalomgerjesztő. Na, alszok rá egyet (éppen ideje).
nem tőled kérdeztem !
Én ilyen ebéd utáni koccolásra gondoltam. 14:00 Dkő?
De majd meglátjuk kik jönnének, aztán összeigazíthatjuk.
ha időben le tudok lépni a melóból lehet arra kerülök. Bp.-ről indulsz , és mikor ?
Amúgy is fel kéne mérni az utak állapotát. Érdekes hogy ősz óta találtam frissen aszfaltozott szakaszokat is. Bár sajnos ezek csak pár 100 méterek voltak, de akkor sem tudom mikor csinálhatták.
Mindenesetre tetszett.
Jó volna ha az egész dobogókői szakaszt megcsinálnák olyan faszára, mit amilyenre a Pilisszentléleki leágazásnál csinálták. Aztán a lepencei szakaszt is kicsit kezelésbe vehetnék, de kezdjék a visegrádi kanyargóssal, mert az már évek óta kritikán aluli!
Ne így fogd fel, nézd a dolgok pozitív oldalát!
Amíg mi senyvedünk a hegyen, addig te napról napra okosabb leszel.
Lebuktam
Csak nem savanyú a szőlő?!
U.i.: Szeretném kiemelni, hogy a homoszexualitásra vonatkozó jelzőt csupán rosszindulatból használtam, lévén sértőnek gondolom egy heteroszexuálisra nézve.
Ezúton kérem, hogy fennálló homoszexuális estén kérlek jelezzétek ezt felém és akkor tudom változtatni hülye heterora a sértéseimet, ellenkező esetben marad a buzi! Köszönöm megértéseteket!
Először is mind buzik vagytok, másodszor, ne motorozzatok, mert veszélyes, harmadszor... egész nap suliban leszek, szóval féltékeny vagyok!
Majd meséljetek.... buzik!
Én is valami ilyesmin törtem a fejem.
Mindig is Hondás voltam
A gs-en is egy Hondás kitűzővel rohangáltam, mindig kérdezték hogy ez hogy lehet Persze ettől még a végére megszerettem a Gs-t is

Hát eddig 5,7 Litert mértem, de még csak egy teljes tankot hajtottam ki belőle, holnapra meg lesz a 2. tank is, a tulaj 5 L mondott, bár én azért most próbálgattam keményen, meg hát néha elmaradt a 6. sebesség méghozzá azért mert érdekes módon pont ott van ez a motort 5. bent mint a gs 6. volt szal 6 ezret pörög 120nál de ugye 5. ben én meg csak lenézek azt mondom jól van jó vagyok, megszokás..... de nap végére már összeszoktunk
Hát hogy mennyire megy, még mindig azt tudom mondani hogy úgy mint a gs csak 140nél nem áll le a gyorsulás hanem 200 körül, meg nincs teljesítmény lyuk
Nem tudok olyat mondani ami nem tetszik, haver ment vele egy kört és azt mondta hogy mi az hogy nem kell 6.ból vissza váltani ha el akar indulni, mert hogy az ő 600-as ninjáját vissza kell, és mivel ilyen egyenletes a gép így unalmas is, de hát kinek a pap kinek a papné, én ezt is szeretem bent
Rám meg évről évre kezd egyre nagyobb lenni a dzseki amióta nem gyúrok. Ez azóta van amióta motorozni kezdtem.
Amikor vettem még pont jó volt rám, most meg már a tanktáskát meg a bukót is el tudom benne rejteni ha esetleg motorozás közben megállunk valahol nézelődni.
Lehet gyúrni kéne, csak k..va lusta vagyok hozzá.
kösz!
Nem tudom mekkora a gumi rajt de majd megnézem

Nem érzem nehezebbnek, papíron is talán 30 kg-al nehezebb
Úgy látom szombatra mondja a legjobb időt...

Ha valaki csatlakozna hozzám délután egy kis dobogókői bográcsozásra, szívesen látom!
Írni meg majd megtanulok holnap... szóval tökéletes, csak alkarban hosszú.
Fura, tök passzol a könyök, majd a protektor után, mintha egy alienre szabták volna...de nem ET-re.
Thx, faszányos...
Az a helyzet, hogy hosszú a Dzseki az ET testemre tökéletes, csak az úja, alkarban hosszú, illetve a nadrág is jó, kivéve sípcsonban hosszú, sza lehet le is szabatom kicsit, de előbb kicseréltetem a cipit és kipróbálom, milyen motoron... ha nem jó, veszek másikat, olcsóért volt..
sziasztok! nem olcsó a gyári bukósisak bélés!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
Rövid határidő, max. 7 nap!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja

v.blogger....
06303282168v06303874264
Valaki reklámozza itt magát hogy sisakbélést meg mindefélét csinál.
Kérdés telefonon.