Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Máskülönben még 25 000 km-en keresztül fent lesz.
Majd bekoptatod olyan ívre ahogy neked jó.
Eladó JP moto akksi. YTX9-BS.
Azért azt a húst rajta elégetni durva lenne :)
Legfeljebb majd egy gumiégetés keretében gyorsan elkoptatod és lecseréled.
Nem, még nem mentem, de ott is éreztem, hogy valahogy nem az igazi, persze lehet csak el voltam kényeztetve, kicsit határozatlanabb lett a segge és a végén hirtelen csúszik meg, mintha más lenne az íve.
Sza annyira nem tetszik, persze nem is rossz, hiszen láttad, elkavirnyálok vele szép óvatosan
Hol sikerült nem megszeretni? A Mecsekbe elég jól hasítottál vele.
Te is gurultál már idén?
Bocsi, elbasztam, ez /70 (csak a topik cím baszott át!)
Végül mi lesz a cseremotor? Vagy még az sem dőlt el?
Gyorsan vedd meg, mert amire kipingálod, itt lesz a nyár!
Hali!

Ne vegyen /80-ast, már én sem szeretem annyira, nem véletlenül kell rá /70, tök más az íve.
Hülye Hondás
Majd mesélj, mennyit eszik, mennyire megy, mi az ami nem tetszik rajta?
Nem is találom HAHU-n.
De akkor remélem meglesz a másik, amit mondtál... nekem ne maradj motor nélkül!
Akkor ez a motor hasonló, mint Suziban a bandit.
az ezresen is "csak" 160-as van.. gondolom erre se tettek nagyobbat
Gratula!
Biztos azért érzed így, mert nehezebb is valamennyivel. De hát mindig is tudtuk hogy a GS többet tud mint papíron!
180-as gumik vannak hátul?
Valamelyik indexes motoros topicban kb 1 hónapja olvastam hogy elkezdett rendetlenkedni a csávó és egy rakás embernek tartozik.. dobozokat meg nem szállít.. (pedig amiket leszállított azzal mindenki elégedett volt)

Viszont a Versys klubban van egy motoros aki gyárt alumínium dobozt... nem néz ki rosszul, szerintem nézd meg azt is. Vele ilyen gond nem lehet. Itt keresheted
Ja igen Dipshit
Sztem te tudsz nekem segíteni, van az a román cég aki alu dobozokat gyárt, egy bmw-s fórumon nagyon dicsérték ár/érték arányban, te esetleg láttál már ilyet közelebbről? Vagy esetleg vélemény a dologról?
Mert bár egyértelmű gondolom de ilyet szeretnék rá oldalra
Végül is a szaglásod jó, a vicc az hogy a hirdetés automata lett letörölve aznap mikor megvettem :) a tulaj aggódott is hogy meg van e a száma nekem :)
Nagy pöpec gép, papíron majd kétszer annyi mint a gs pedig ezt nem érezni, és nem is bánom, sosem akartam erős gépet, futómű elöl hátul állítható ülés is szóval nagyon személyre szabható ami nagyon bejön! Pont olyan amire számítottam, nekem tökéletes
A kombinált abs meg nagyon bejön :)
Newuser! CSomagtartó helyzet?
Átírásról csak annyit, nekem tavaly 100-ért írták névre a SCENICet.
Ja! És Zob nak is sok sikert a GS-hez!
HAli Skacok!

Foregon! Gratula az új géphez! Milyen?
Jó a szaglásom


Grat! Első benyomások milyenek?
Lábtartót tudok neked adni a bontós áraknál jóval olcsóbban, kb. annyiért, amennyiért ebay-ről is bejönne.
Ujjé.
Fillérekért át lehet telepíteni.Vannak erre szakosodott cégek.