Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mail-ben dobom, mert sms-be nem fér el
Ha esetleg megvan még az exeid telefonszáma, átdobhatnád!
Ebből is az jön le, hogy egy geci a Biti
(még mindig nem mondta el, hogy gumipókkal húzatta magát utánad 400km-t? )
Nem nagyon húzósan,olyan 140-170-es tempóban jöttünk Bitivel,2 ugyanolyan 900-assal.Enyém konzekvensen beverte a 7-et,az övé 5,5-6-al megelégedett.Egy 5-600km-es túránál már jelentős
Meglepően minőségi felvétel, de ha igazán őszinte akarok lenni, akkor bevallom, hogy ha ez lenne földön az utolsó motor, akkor sem mennék a közelébe... mondjuk lehet az exeim közül egy pár kipróbálná
Ne vetítsd ránk a vágyaidat!
Ezt láttam a South Parkban! Mr. Gerrison tervezte, és nyereg helyett egészen másban ült.
Inkább egy ilyen kéne...
Mit szólnál egy ilyenhez?

Úgy nézd, mintha te lennél a kislány, csak még a motort kell beleszerkeszteni
Ja akkor ez az, de ide erős idegek kellenek, mert elég gatya az út.
Végül is végigzúzhatunk rajta, aztán Tatabánya-Tarjánnál vissza. Ott viszont van egy frissen aszfaltozott szerpentin. Csak pár kanyar, de fasza. Idén már nem is olyan kavicsos, mint amikor csinálták.
Én simán direkt nem fizetem be.................a jó annyukat.
Kijön.............várok míg megunják és 2-3 hónap mulva küldenek egy irgumurgom másik csekket 2-300 forint kamattal.
akkó feladom és befizetem.
Te mondtad, hogy Esztergomból arra Tata felé van valami jó szakasz, de nem mentünk arra, szóval nemtom
Gyanús

De ne pánikolj, múltkor én is elfelejtettem és kb egy hónappal utaltam, ráadásul még késedelmi kamatot is számoltam rá.

Erre következőnél a kamatra számoltat túlfizetésnek vették, nem érdekli őket a késés sem...

Annak idején hordtam diákmunkában adóívet, ne tudd meg milyen sokan vannak, akik egyáltalán nem fizetnek, így akár milla fölötti tartozást is felhalmoznak.

Örül a hivatal ha befizeted, nem hogy még kötekedjen
Na szóval, melyik kanyargósra gondoltál? Bökd ki guglitérképen!
Lehet hogy a nagy felújítás, tökömelhagyom, már megintszaladhatokanyagért, fogyapénzem alatt tényleg nem fizettem be szeptemberben? Ez megmagyarázná hogy miért nem találom a csekket.
Hát ezek apróságok.Ki vannakfizetve/pénz félretéve.Csak idő.
Ha megjön a szenzpr azt 20 perc alatt felteszem.Ha megjön a fék az KB egy délelőtt.
A többi csak molyolás.
Még én se állok készen.
Öregszem.
Régebben simán mentem volna.
Mostanában meg 20 fok melegre tudok csak gondolni.
A csekk is (vagy ha utaltad is) a hivatal oldalán rendelkezik egy ellenoldali tétellel (könyvelés), így ha megnézeted a folyószámlájukat (ill. ahogy tudom adó esetében minden adónemre külön vezetnek egyet, de lehet már adózóra is) látniuk kell az egyenleget.

Viszont ha hátralékot mutat, valószínű ott sem látszik, nem került el a $. Én ezért szoktam utalni. A bankkivonat szigorú számídású bizonylat, így a kiállító bank is köteles min. 5 évig megőrizni, ami kikérhető ha esetleg nem mentenéd le őket...
Szenzor: Faragjál rá egyet!
Fék:
Tank: marmonkanna
Hasidom: Minek?
Jövő hétvége már nem néz ki ilyen rózsásnak, de ha még tényleg nem állt össze a vas, akkor legközelebb.
Később mindenképp.
Amúgy ahogy néztem az egész március kurvahideg lesz.
Most tuti nem.
Nincs benn egy szenzor.Ma adták postára.Royal air mail.
Nincs fék.Holnaop este talán rendelem.
Nincs tank,jövő héten talán kész.
Nincs lefóliázva a hasidom és a nem kész tank.
Talán jövő héten.
Jössz?
A tempó nyugger lesz, maximum semi nyugger.
Hűvös aszfalt, kopott gumi és az elillant gyakorlat ritkán jó kombináció, úgyhogy csak lightosan.
Én adok neked szart 700-ért is.

Bár speciel nekem tökmindegy.
Nem és repülök szerteszét isten háta mögötti földutakon.