Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik kanyargósra gondolsz?
Akkor 13:20 körül Dkőn? Én Esztergom felől jövök.

Képzeljétek ma küldték polgárjenőúrtól az éves teljesítményadó csekket. Autó+motor összesen 15 000 egész évre. Hú de jó, örülök, majd ott van hogy előző évi hátralék/túlfizetés 8375. Tavaly ennyi volt a fél évi.
90%-ig biztos vagyok hogy befizettem mind a két félévet, de azt a kurva csekket nem találom!
Ha bemegyek a hivatalba ott látszani fognak a fizetési tételek, vagy megbaszhatom magam?
Na ez 600 euro...
Hova? Ott idom van.. ha még ott előtte elhoznék egy csövet akkor egyrészt szerelhetetlen lenne a motor, másrészt az idom elé már egy papírlapot se lehet szinte betenni mert így is leér kanyarban az alsó fele.

Ha ez a rendszer az utóbbi 19 évben bevált szerte a világban a rendőrségi berkekben, talán nekem is megfelel.

Kíváncsiságból megnéztem mennyiért lehetne rendelni. 600 euro a komplett 3 részes szett... ezért már szart nem adhatnak
Isti tanúsíthatom, hogy haladós a loviék tempója.
Meghajlok az érvek előtt.

Én hátra metámasztanám ahogy a GS-eken van mert leteszed és simán elcsapja hátra.
Arra nem lehet tenni lámpát meg mindenféle adventurás fittyfaszom cuccot

..és nem is lesz túl széles
Attól még ugyanaz.
Én inkább beszerzek dekliket.
Meg carbon deklivédőt.
Asfalton untig elég tengelygombákkal ahogy nézem.Meg a tank sarkaira carbon védőt.
Motorshow........igen!
Olyan lesz mint a gyári...

Kb. ilyen
Én inkább hogy semmilyen kilógól mozgásszervi alkatrészem ne szoruljon a cső alá.
Én se szoktam.. csak amikor elfelejtem hogy már nem 40 paci van alattam 150-160 bőven elég itt az alföldön utazóba
Ha minden jól megy körbe lesz csövezve a motor, majd csak arra kell figyelni hogy ne fának/autónak csússzak ha túl mélyre döntök
190-el neem szoktam menni.
Öregurasan kocogok csak.
Nem... csak elfelejtettem hogy ez nem a GS. Megelőztem két motorost akik 80 körüli tempóban bócorogtak (Goldwing meg egy CBR600) aztán azon kaptam magam hogy túl sokáig húztam a gázt. 190-nel még nem kanyarodtam abban a kanyarban...
Ez jogos, valóban, de ne izgulj, ha majd jössz, szerpentin végén majd mindig bevárunk!
(Tömény rosszindulat vissza )
Na most komolyan, tudom, hogy gyors vagy, csak hát sok idő összeszedegetni a dobozod darabjait mindig! Degec...
Eszoktál tőle.
Vasárnap én a saját tempómtól is beszartam.. bár jó volt, csak még soha nem kanyarodtam ekkora tempóval Véletlenül meg pláne nem
Van egy stihl-em.
Nyílt tundrán neked kevés, szerpentinen fák között, sávos fénypászmákkal tűzdelve, meg sok!
Srácok vigyázva, még hideg minden, csúszik, nem tudjátok hol lett szétbaszva az út, autósok is csodálkoznak, hogy mi a faszt kerestek az úton... ti is berozsdásodtatok, csak még nem tudjátok, sza finoman!
Csak mikor monnyák hogy a tempo nagy kezdek bef...ni.
Szerintem az ezres gixxer 1-esben többet megy


(tömény rosszindulat )
Próbáljátok ki ezt!
Mekkora tempó az a haladós?
isti55, ataaa:

12-13h körüli indulásra gondoltam a Bécsi úti temetőtől (délelőtt cserélem az olajat és a szűrőt).

Gyors felnyomulunk D.kőre, tolunk valami bográcskaját, utána esztergom, esetleg TATA, amit múltkor is dumáltunk, hogy jó kanyargós, majd visssza.

Ma este 8h-kor még 9 °C volt, igaz az M0-n, de akkor is... Szerintem olyan este 6-ig tolhatjuk, ha jó idő lesz....

Isti55, csak mondom, ataaa-val elég haladós a tempónk...