Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én azért megtartom évi 1-3 ezer körül azért a cordurába is beleteszek.
Április-május bőr cucc, nyáron bőrgatya protektoringgel, szeptember bőrkabát vissza októbertől áprilisig pedig a textil..

Azért is írtam először a srácnak, hogy attól függ.. mert ha télen is akar motorozni azt bőrben nehéz lesz őszinte mosollyal
Nöm.Márcus-áprilistól-szeptember-októberig.
Én spec törpölök hogy elaggyam e a cordura szettemet.
Ha 3x rajtam volt tavaly sokat mondok.
Motorozz benne "szezonon" kívül... Nekem szerencsére több szett motoros ruhám van.. de elsőre most se vennék bőrt mert eléggé behatárolja a motorozás idejét.. főleg egy naked motoron
Csakis protektoros bőr cuccot! Mióta megvédett jobban bízok benne, mint a szövet motoros cuccokban.
Bőr szerintem csak akkor vegyen elsőre, ha nem akar huzamosabban 15 fok alatt motorozni
Mofakernél kijön olcsóbban.
Beépített protektoros bőrcuccot vegyél, kétrészeset. Így könnyebben le tudod dobni nyáron a felsőt ha megálltok. Protektor kell, és jó ha a helyén is marad. Nem csak az ütéstől, de a menetszéltől is megvédi az ízületeket. Nem kell hozzá eladni a házatokat, én SHOX-ot vettem és 60 000-ből kijött a dzseki meg a nadrág.
Időjárás (eső.. nem szeretjük sem én sem a motor) és az állapotom függvénye...
Gyere kőre!
Köszi.
Nagyon köszönöm a választ! A motor amúgy 2004-es. Szívesen fogadom a további tippeket. :)

Üdv. Sanyi
menjünk oda oszt bomlasszuk a hangulatot kőkeményen
Mek a ktm topikba zongoras.
Van neked gs500-ad vagy vót? Na akkor hol a helyed?
Nakkójóvan...............má megbeszétem magammal hogy olyan nemlessz.
Na meg a dobozt sem
Mondjuk pofára esés ellen úgysem véd
Upsz...........még mindíg nem fér alá.
Attól függ mikor akarod használni a motort és mennyi pénzt szánsz felszerelésre.

Ruhától független gerincprotektor viszont minden esetben ajánlott.
bőrkabát gerinc protektorral és bőrgatya vagy ha nem bőr akkor térdvédővel és fasza csizmával.
Borruha............ved es nagyon raj-os.
Más kérdés, felszerelés.
Ki melyiket használja inkább? Vagy kinek melyik jön be jobban?
Aláöltözős protektor, esetleg protektoring plusz egy kabát
vagy
Beépített protektoros kabát?

Mert amiket én néztem kabátokat, elég elenyésző mennyiségű protektort tartalmaztak. Nem azt mondom, h mindenáron megvéd, de lehet, h egy kisebb esésnél megmarad a bőr a testemen, stb...
Szóval véleményekre lennék kíváncsi :)
Most rendeltem meg hozzá az olajat...hétvégén mennem kell vele
Oooo, már egy párszor átkattingattam, az elmúlt néhány napban :D
Igen, az tuti, hogy ez biztosabb, mint a többi...
Többen látták már innen a motoromat...és nem zárkózom el a véleményektől..akár jó...akár nem jó..
Nem akarlak rábeszélni...de ennek azért jobban követhető a múltja mint mondjuk az általad linkelt fiatalabb motornak...mert az kereskedős vas. A szervizkönyvet nem tudom visszapörgetni...
Elkótyavetyélni viszont nem fogom. Ahonnan nincs háttér infód..sokkal nagyobb az esélye ,hogy belefutsz nem várt kiadásba.
A foto galériában több kép is van róla. Katt a nickemre..és nézd meg..