Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Mikor én árultam a GS-em akkor nekem is írt válaszoltam is neki. Azt írta vissza hogy valaki kijön Pestről meg nézni és ha jó elvinnék. Többször írt de nekem olyan fura volt az egész levelezése.
Az az igazság ,hogy én nagyon vigyáztam a motorra,miközben elég sok módosítás van rajta...úgymond pozitív irányba fejlődött..és igen...fizessék meg az extrákat is
Nem hajt a mindenáron motorváltás...mert ezt legalább ismerem..és én külön nyűgnek élem meg a nagy beruházásokat..
Mit vajúdtam az autókkal is...totál stressz..
Magyarra fordítva: olyan árat mondasz, amit ha megadnak, vigyék, de nem cél az eladása igazából. Ilyennel általában az asszonyt szokták megnyugtatni, hogy "igen drágám, árulom, látod?" Aztán ha nem veszi meg senki, na bumm, a kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt...
ööööö...szóval eladó..de nem olcsón!
Sanszos, hogy megmarad nálad! Az extrákat nem szokás megfizetni, ezek mellett kb. ennyi pénzért vannak jobb ajánlatok is a piacon. Mondjuk szerintem nem is akarod eladni...
Amúgy tele a f...om a sok telefonban alkudozóval...aki még meg sem nézte...de már tudja a tutit..
...bár amikor meghallják ,hogy nem kenyérre kell mindjárt más lesz a leányzó fekvése.
szarért,hugyért nem kótyavetyélem el..
Amúgy ha megmarad..én elkocogok vele életem végéig
Húzd egy kicsit.Kérj banki garanciát meg papírokat meg a többi.
Kiváncsi vagyok meddig birja.
Nekem is ez ugrott be elsőre...csakhogy...többnyire az eladók verik át a vevőket....Én pedig csak cash-ban hiszek
Ez az ürge kb mindenkinek írt a motorja miatt.
Átverés.
Hát levelezz vele egy kicsit lehet átverés.
Külföldi kapásod van?
Vastagon fogjon ám a cerka, és minél gyorsabban szerezz új motort!
Azért csak megtérül az a sok gondoskodás, szépítgetés.
Tessék... itt van

Az első gyári száma (5jd-28413-00) szerint keresve: ez 297 euro
Az oldalsó pedig (gyári száma 5jd-28432-00) darabonként 136 euro

..és igen valóban nem 600 hanem csak 569 euro a szett
gabbardmorgananderson@yahoo.com




is your bike still available on sale for now? Can i know the condition and the actual price of the bike? gabbardmorgananderson@yahoo.com
God bless You

Ez fura...a mail cím alapján szerintetek északról képes lenne valaki egy filléres motorért ide bóklászni?
Eleg meredek arak...
Az 69,90 akárhogy nézem
Az 70 euro!
Sajnos nem ér annyit mint amennyibe kerül :(
Szerintem egy helyen vettük, mert nem bolti darab.
Nekem több, mint egy szezont kibírt rozsdásodás nélkül, még adriai sós levegőt is kapott. 2 éve a garázs betonján hevert most hogy előszedtem én is rácsodálkoztam hogy néz ki, ezért is csatoltam a képeket, nem akartam zsákbamacskát rásózni senkire. Az árat is így lőttem be.
ugyan ez volt nekem is, te is annál a csávónál csináltattad? még egyszer biztos nem mennék hozzá... Az enyém egy hónap múlva már rozsdás volt
Szóval itt vannak képek a doboztartóról ára 5k+utánvét/futár díj, esetleg Tatabánya, Székesfehérvár, Dunaújváros vonalon személyesen is oda tudom adni.

http://kepfeltoltes.hu/130306/SAM_0006_www.kepfeltoltes.hu_.jp
g
http://kepfeltoltes.hu/130306/SAM_0002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
htt
p://kepfeltoltes.hu/130306/SAM_0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://ke
pfeltoltes.hu/130306/SAM_0004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képeken látszik az állapota, esztétikailag egy festés ráférne, funkcionalitását tekintve hibátlan. A hátsó kapaszkodó helyére megy fel, két részből áll a kisebbik feladata is fontos, mert jelentős terhelés tud levenni a kapaszkodó rögzítési helyéről.

Mail.: janos.ferge@gmail.com
Már csak, ha a koromat nézed sem hívsz fel sokat, mert neked az mind öregasszony lesz.. tudod olyan korú csaj, akire még tiniként verted
pontosan ezért kacsingatok a CBR felé
Várjál, fotókat elfelejtettem a számokhoz kérni! Ha olyan csajai voltak, mint amilyen lestrapált a mocija, lehet nem sokat hívok fel!
Ha cserélsz motort, akkor valami jó nagyot vegyél, hogy elbírja az arcodat!