Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

máris több a potenciális vásárló...
Az enyém bi bi biii..korlátozottal is vezethető
alap... ! (bár én 5 hónapig csak ránézni mertem a 0km-es vasra, amíg megcsináltam a "külömbözetit" az A korlátranra . jó inspiráció volt )
Hát sajnos nem keresem meg, főleg egyetem melletti munkával :D
De még egy kicsit fűztök, és rávesztek a dologra :)
De lényeg a lényeg, h keresek motort, de előbb be kéne fejezni a jogsit, nem? :D
lehet (-ne),de minek ?
De lehet vele!:)
Nézd..én vigyáztam rá. Gondolom te sem keresed meg havonta egy motor árát.Tehát vigyáznál rá. Életedből is csak egy van..
Tény,hogy...ideális tanuló motor...olcsó fenntartással.
Én nem használati tárgyként tekintettem rá...pedig ez is csak egy tárgy.
Üdv ! A GS 500 nem nagymotor ! 125ccm-es után csak az első 20-40km-ig érzed annak. (én csak tudom)
mért kínoznád ! A gs öccá nam vagizni való
Vigyázni kell rá. Ha így teszel, a balesetekre is kisebb az esélyed.
Biztos jó élete lenne, ha az lenne az első nagymotorom? Nem túl jó állapotú ahhoz? Bár nem célom kínozni, meg ilyenek, szándékosan meg főleg nem :)
Írt a "fütyimtudjahonnani" vevő

Thanks so much for the mail, am very happy to hear from you, please can i know the price of the bike in USD or EUR and since when have you owned the bike and hope you are the owner of the bike?
Szép! Ez tényleg jó vételnek tűnik.
Amúgy az fiatalabb az valami nepper motor lehet..
linkEzzel jobban jársz

Talán öt killáért odaadják.
Szia.... Aksi is fél éves...vizsgára vettem bele...a régit is leszívta,de az már nem is tartotta töltést..... az új az tartja de 2-3 hét állás alatt leszívja.... Ezt a "GS betegséget" onnan vettem hogy a Totalbike on volt róla cikk..... De azé Köszi
Sziasztok!

Nincsen nagy keretem motorra, olyan 400-450, 500 a legteteje, amit rá tudnék költeni. Úgy első ránézésre, mi a véleményetek erről a kettőről? Tudom, hogy helyszínen meg kell nézni, meg minden, de pl az egriért érdemes-e lemenni,stb? Köszi előre is
BP:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gs_500_e-665918
4
Eger:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gs_500_e-66679
18
Szia ...Igen sajnos minden megvolt ezekből.... Ezért vagyok tanácstalan...
finoman kipattint...
Srácok! A kormányleszorító csavar végéről a fényes korongot hogyan kell leszedni?
Pedig evverű ..............jó ár nem a legdrágább nem a legolcsóbb..............és vársz.
Valaki csak megveszi.
Nem is emlékszem hogy valaha valamimet is eladtam volna.
GS-el is úgy vagyok hogy jó lenne megtartani, és mellé egy másik. Persze ezt nem engedhetem meg magamnak.
Egy autó vagy motor eladása Magyarországon kész rémálom. A Totalcar-on cikkek szólnak az ilyen-olyan vevőkről. Nameg a lehúzós eladókról.
Képzelem, milyen kabaréba illő jelenet, amikor a féláron vásárolni kívánó, fejét fogó, jajgató-síró vevő VS hulladékot szuperfícsör tuningként eladni próbáló, dörzsölt eladó csatázik.

Előre tartok tőle, milyen lesz eladni a motoromat.
Lehet, hogy az a legolcsóbb, ha megtartom, bár most nem anyagi, hanem praktikus szempontok vezérelnek engem. (a jelenlegi helyett egy nagyrobogó)
Vétel még istenes, én eladni nem bírok semmit, visszarettenek, mielőtt egyáltalán elkezdeném Ha én egyszer megveszek valamit, abban vagy virág lesz 30 év múlva, vagy megy ajándékba, vagy elviszi a konténer
Múlt héten engem is megkeresett az ürge.
Kamu az ember, hagyd.

Amikor azt írta nekem, hogy US Army haditengerész, de a motor kell neki ajándéknak, mert a jövő héten lesz a bácsikája esküvője, de sürgősen ám, de most nem tud érte jönni, mert éppen a Bahamákon hajózik egy küldetésen, úgyhogy küldi a futárt. (Itt már erősen röhögtem) Viszont fizessem ki neki,legyek szíves a szállítási költséget (100€) amit egy megadott számlára utaljak.
lovi81 !
ha ataaa nem fejlődött túl a legutóbbi gurulásunk óta, akkor a tempó még elviselhető lenne , de nekem a 13h óra korai . akkor még nuku lelépés a melóból. (majd legközelebb !)