Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg lett a gs utódja

Tegnap hoztam el, ma egész nap motoroztam
Mondjuk nekem is fura...Több helyről kértünk ajánlatot a kocsikra..és 120-150 ezret számolnak fel az új autónál illeték gyanánt...a tétel vicc...az eltérés pedig matt....nem értem ,hogy mondjuk Pesten miért annyi..miközben Egerben...vagy Zalaegerszegen más árat mondanak..
Az még jól is jöhet felvidéki karikán.
Nem tehetem..magyar a vállalkozásom telephelye..
Az egy kicsit soknak tűnik. Ennyire megdrágult?
Nekem 2008-ban az autó volt mindenestül olyan 50 e-ben.
A motornál meg úgy emlékszem minden benne volt az árban (szalonból használtan).
Mitől ilyen drága neked?
Csinaltasd szlovak rendszammal.
Nem adom olcsón...ellenben jó drága. Autó dolog folyamatban....motor dolog szintén...
..a vicc ,hogy a két cucc nevemre kerülési illetékei mintegy negyed milla..
Hülye ország..már nem szeretlek..
Ja azt hittem már el is adtad. Mire jön a jó idő, legyen új helyette! Nincs linkeskedés!
Idén akkor nem lesz más helyette? Kocsi projekt?
A süti megevődött:)
Eladó a motorom....csak ennyi
Mivan?
A sütit adod mellé?
Nyaqhh..feladtam a motoromat!
Az a baj pumival, hogy kevés Nála (másoknál is nyilván) a 130-as gumi, és vagyunk itt annyian már csak a fórumon is, hogy nem jut mindenkinek:). Én is Tőle szoktam szerezni, eddig teljesen jók a tapasztalatok.
Mitast, ahogy írta Ganja, ne vegyél rá, jobban jársz egy használt, de márkásabb gumival, Mitas többek szerint baromira csúszik. Egyel jobb a Heidenau, valaki szereti, valaki nem, de jobban bevált, és még egész olcsó. A láncon, ha csak felületi a rozsda (garázsban állástól nem hinném, hogy másmilyen lenne) nem csinál gebaszt, olyan, mint mikor a kocsi áll pár hétig esőben, és a féktárcsán felületi rozsdásodás kezdődik. Ganja ötlete az olajfürdővel nem rossz, így a megmerevedett gyűrűk újra kapnak egy kis kenést, meg jó laposan letakarítani, és újrafújni kenőcuccal. Az idom már nehezebb ügy, lehet az ebay lesz a legegyszerűbb, ha már nem javíthatóak. Sok sikert hozzá!
A pályázós gumik néznek ki így, a nagy hőtől "ráolvadnak" ezek a darabok, de attól még tök ok.
Ez előre jó lesz, ne vegyél 100/80-ast szerintem.
Egyébként mitől lesz ilyen a gumi? Pályán túlmelegedett, és akkor kezd el szemcsésedni? Azért van még ott hasznos réteg...
Én 120/70-est használok, de vissza fogok térni a 110-re. Persze nem idén, mert már megvan az "új" 120-as.
ui: lánc még menthető..ha nem nyúlt meg a rozsda előtt...olajban fürdetve...mozgatva...melegítve..
Mitas felejtős! A pumiguminál találsz tutira neked való gumikat..
Hátsó idom megfelel a sima 2000 utáni öttcccázé.
tel:06209144286..ő bontott ilyen motort
Hi!

A pumin még keresgélek, kösz az infót.
Az idomhelyzetet az előbb ecseteltem. Egyébként úgy vettem észre, hogy a gs500F ritka fajtának számít
Ami egyébként meg
Gumit találtam a nagyvas.hu-n, újak, valami Mitas, 28 ezer a kettő. Ez még belefér (bár gondolom nem egy GoodYear...) De ennél sokkal olcsóbban szerintem használtan sem kapok. Kérdésem: a 110/70-17-es és a 100/80-17 es ugye "kompatibilisek"?


A megmenthető idomok már meg vannak javítva (remélem, mert holnap megyek értük), de a job oldal- és faridomból semmi sincs meg, ezeket kellene megvennem - akár törötten is. Az ebay.com-on találtam, ha itthon nem lesz jobb, megveszem azokat. Én egyébként nyíregyházi vagyok - csak nehezítésképpen...

Szerinted egy rozsdás láncot meg lehet menteni, ha egyébként nem kopott? (Két évig állt a motor törötten a garázsban, minden rozsdás rajta, ami vasból van.)
Sajna ez nem igaz, ha teljesen döglött/zárlatos akkor nem fog úgy sem
Hello
Meglepő módon reggelente egész jól indul a GS.
Állt több mint 2 hónapot az utolsó indítás óta, mígnem az autóm a fényezőhöz került, gondoltam gyalog csak nem megyek haza, ha motorral is mehetek. Múlthét péntek óta GS. sel járok. Nincs az a kutya nagy meleg reggelente, de téli bélés nélkül megvagyok.

Jut eszembe már tesztelhető a gyorsulásmérő, eddig autóval teszteltem, no persze csak 50km/h ig, mértem 5.5sec-et is. Egyszer teszteltem 100km/h ig 14sec volt. Valamelyik nap kipróbálom motorral. Innen letölthető.
Feltolod Gödöllőn arra a nagy dombra a 3-as úton, aztán legurulsz rajta. Tesztel egy 2-est/3-ast és nincs az a szar aksi amivel be ne indulna.