Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!Sikerült....csak ahova a bowden vége..az a kis gömb befexik..annak az oldal fala kitört!Szal igy sikerült....;(
Én még akkor motoroztam végig a teleket Etz-vel amikor a motor még a kispénzűek közlekedési eszköze volt, nem létezett a motorosokra épülő lehúzó iparág. Tehát a motorosruha a sokrétegű utcai ruha volt.
Rajtam a cordura cuccon kívül csak egy polárpulcsi volt.. hálás dolog ilyenkor a nagy plexi. A vesemelegítőt viszont itthon hagytam, az jó lett volna.. bár a 2x20 kilométer nem volt vészes így se.. főleg hogy este hazajövet már nem mentem 160 fölé

Hiába van meg napra pontosan 1 éve a Divi mindig elfelejtem hogy ezt nem szabadna lecsutkázni, mert ez hiphopp fent van 200 -on, nem úgy mint a GS.
Ja és persze kesztyű. Egyáltalán nem éreztem hideget, csak a kezemen, mégis utólag érzem hogy nem minden ok.
kösz az aggódást !
de a "mislejn"-baba most hozzám képest kis karcsúság !
Mert nincs meleg motoros nacim, így marad a több rétegű utcai cucc.
Én nem öltöztem lengén.
Alul melegítőalsó, zokni ráhúzva, erre bőrgatyó, csizma.
Felül póló, melegítőfelső, kötött garbó, bőrdzseki, maszk, sisak.
Négyen raktak fel a motor nyergébe.
öltöztök
Miért öltözök ilyen lengén? Csalóka az idő..
A hálós nyári jakómat még nem mertem felvenni.
Bőrjakó sem túl meleg, farmernadrággal kombináva
Jó neked, hogy tele van az orvosságos szekrényed!
bemelgítééés ? beHIDEGESÍTÉS...!
nekem csak faintos nyári jakóm van. jó a szellőzése !
Remélem.
Szar aksit töltögetheted, hamar eléri a töltési végfeszültséget de áramot nem tud leadni ezért kattog a relé.
Énmeg iszom egy körtét
Viccet félretéve: 2, 6 és 12 V-os csepptöltést. Inkább kisebb (motoraksik) töltésére vagy karbantartására alkalmas, de állítólag lassan kocsiaksit is feltölti. Darázsgarázs szerint elég megbízható, 7 év alatt még csak 1 hibás darabot vittek vissza.
Én is mentem ma Pest környékén 50km-t, tegnap Bp- Gödöllő- Vecsés bemelegítésnek.
Írtam is, de szarik itt rám mindenki.
Fasza volt, de most kicsit köhécselek, meg a vesémet is "érzem".
Azt hiszem eszem egy almát.
Aksit tölteni azt tud.
De majd jelzem ha felfedeztem nála újabb képességeket is.
Előtte több napig többször töltöttem.
Reménykedem hogy figyeli az elektronika az akksit és nem engedi forogni ha leesik a fesz.
ezek szerint kimerészkedtél !
Ez tipikus gyenge akku jelenség. Töltőd nincs? Mert ha végét is járja, akkor is fel lehet annyira tölteni, hogy rövid ideig jó legyen, persze gyorsan le is merül.
Próbáltam.
Nem ment.