Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen barátnőm is itt melózik, és együtt lakunk,
de ha nem lenne bnőm otthon is egyedül aludnék egy szobában 3évig
Tehát ha számolok:
14x1250+800=18300 euro.
3 évre vetítve 54900.
Na ezt 300-al beszorozva 16.470.000.-
Nem rossz summa.
De ebből semmit nem költöttél.
Nincs család kinn veled és egy szobában laksz egy hotelben.
Ebbe a szobába ingyen lakhat a barátnő/feleség is és ott melózik ő is?
Őszintén ?
Az 1órás kajaidővel, az óránként 2 cigiszünettel, és körömfestéssel tarkítva biztos előrébb mozdítja a világot, mint az a szerencsétlen tirpák senki szar, akinek ugyanannyiba kerül minden csak éppen nem kap kondibérletet az Oxigenbe .... meg ilyen nyalánkságok.

Szóval, igazad van ... tanulnia kellett volna, mert az istenbarma mit támogatja a szüleit .... vagy azok a csírák miért nem tanultak, hogy taníttathassák

Nekem előadhatod, de láttam már irodai melót eleget.
Pechemre, azért keveredek az aljanéppel is

ON
Igen bemegy alá de az 5ös cső a tártalék és az megy a csap jobb oldalára az L alakú csőre és a 6os cső a fő és az megy a csap aljára a tankból kijövő két cső a hosszú a normál és a rövid a tartalék
Szóval nem a pénztáros keres keveset, hanem az irodista sokat?
Mert akkor pont 2x annyit keres, mit a pénztáros az ABC-ben.
Egyéb juttatásokról nem is beszélve ...
El vannak tájolva csöppet az irodisták
Az 5ös bemegy a 6os alá, onnan együtt futnak, de keresztezni nem keresztezik egymást. Legalábbis ezen a rajzon így van
Gratulálok! Ez nem szívás, szerintem nagyon jó, különösen, hogy nincs rezsid, gyakorlatilag mindent félre tudsz tenni. Ha megtudod állni, hogy nem költöd el, akkor pár év alatt az összegyűjtött pénzzel lehet jövőképed. Az önmegtartóztatásodon múlik a jövőd. Sok sikert!
Az R2 motor szerviz nekem szimpatikusnak tűnt tavaly. Az üllői úton van
Szokták mondani, hogy sok munkahelyen az alkalmazottak székében rugó van, ami pontban pl. 17:00-kor kilövi az illetőt, és utána a vízözön.
hümm.... másrészt meg is tudom érteni, mert havi nettó 130-ért miért legyen lelkes? Hacsak nem, mert a főnöke néha odamondja, hogy örüljön, ha van állása. Az aztán lelkesít, úgy már minden sokkal szebb-jobb. Motivációs levél. Írta valaki egy blogon, és nyilván sokan vagyunk így ezzel, hogy mi a barna büdös lóf@sz motiváljon engem, ha nem az, hogy családot alapítsak vagy eltartsam őket? Vaaaaaszeg a munkakeresőket a multicég előrehaladása, személyes ambícióik, képességeik kipróbálása bla-bla-bla mozgatja. Persze, majd ha új Volvóból száll ki, akkor talán.

--------

Hogy végre ON legyek, tavasszal átnézetem a motoromat, mert amúgyis, és csak rángat, nem értek a dolog végére a Kékholdban.

Tud ajánlani valaki Bp-en további megbízható / jóárú szerelőt, műhelyt? (a harmadik kritérium: gyors, nem annyira húsbavágó)
Kicsit populárisabb motoros túrázós téma... ugyanis itt van egy köpésre. Transalpina és az Al-Duna az aprópénzes kaland utolsó teljes etapjaként tálalva. Csak ezért is megéri elmenni..
"Tby[107879] tegnap 23:57
A benzincsövek nem keresztezik egymást, a manualban a csap fordítva van a rajzon" Most olyan bizonytalan lettem. Vagy mégsem? 99.9 %, hogy úgy raktam össze ahogy volt. És nem keresztezték egymást a csövek. Volt rövidebb és hosszabb cső.
Köszi Hú, meg voltam győződve, hogy jól raktam össze keresztezés nélkül. De ha jól látom meg kell cserélnem a csöveket.
Szevasztok srácok itt egy hivatalos bekötés benzincsaphoz ha jól megnézitek a két cső keresztezi egymást
A jókai téren.....szemben azzal a térrel amit Taschner írt.... ......ott kér testvér is üzemeltetett régebben tömítés készítő boltot...mindkettő jó volt...
Asszem ez a tanktáska dolog kimarad. Kaptam akkora dobozokat hozzá, hogy több a soknál.
Kösz
a Liszt F téren minta után csinálnak gyári minőséget ez aleg jobb ár
A politikai adok-kapokban elrejtettem egy kérdést.
Át is ugrottatok felette.
Asszem itt írta valaki, hogy pesten a belvárosban valahol lehet venni olcsón tömítést hengerfejhez. Kaphatok elérhetőséget?
Krissal, Ganja, a ti nevetek rémlik....
Ha tanktáskát használsz, a tartó ott nem lesz jó. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalat.
Szia! Igen, mint ahogy a Tiby is megírta, ami a tankon az első az a benzincsapon a hátsó. A szivargyújtót az akkumulátorra kötöttem (ezért kellett levenni a tankot) egy csavarozható biztosíték tok a pozitív oldalra beszerelésével.
Most jelenleg konyhai kisegítő vagyok vagy mi, egyébként meg szakács
De hogy vegyészeket keresnek-e hát passzolom, konkrétan azt sem tudom mit csinál egy vegyész , azért a jól fizető szakmákat, meg a jó melókat még mindig németek és osztrákok töltik ki, meg lassan már a törökök , én egyébként nulla nyelvtudással jöttem ki, most már úgy ahogy megy!
Szívást csak idézőjelesen írtam, mert a többiek szerint kint dolgozni az..
Mit dolgozol amúgy? Nyelvet tudod, vagy munka közben ragad rád valamennyi?
Én mehetnék ki a szakmámba (vegyész) dolgozni 18-20 eurós órábérért (akik szerint szar a kinti meló, csak szólok borsodban ismerek olyan céget ami napi 2ezer forintért dolgoztat, és szerencsétlen emberek rá vannak szorulva, mert nincs más...) csak tudnom kéne a nyelvet. Lehet valami olyan munkát kéne keresni, ahova 0 nyelvtudás kell, és akkor szépen lassan meg megtanulni a nyelvet kint.
miért szívok ?:) szívni most azért szívok mert nem a szakmámba melózom, de ami késik nem múlik
Egyébként Ausztriában Tirolban dolgozom
A bérem heti 6 napért, napi 9 óra munkáért, amiből kétszer fél óra "kajaszünet" 1250 eurót kapok havonta, erre jön még rá a 13.- 14. havi fizetés, amit szezonok végén adnak. Évi 10 hónapot kell melózni kétszer 1 hónap szünet van, ilyenkor el lehet menni munkanélkülire, itt kint ehhez a bérhez havi 800 euró a havi juttatás, ha azt mondod hogy nem mész haza
én a múltkor nem ezt mondtam hogy Fuck , így otthonról igényeltem így 92.000 ft volt. Éves szinten 20 nap szabadság jár, ezt ha nem tudom kivenni kifizetik. Havi költség nulla, szállás a hotelban stb...Tömören ennyi, nem egy leány álom ezt azért tudni kell, de hát mi az, én kezdem megszokni, kezdőtőke gyűjtéshez teljesen jó! Sokan lottó ötösnek fogják fel, aztán rájönnek hogy melózni is kell és inkább haza mennek, tehát csodát itt sem kell várni,de tényleg ember függő ki hogy bírja!
Egyik fő tény itt hogy minél magasabbra mész melózni annál kevesebb nyelvtudás kell :)
A benzincsövek nem keresztezik egymást, a manualban a csap fordítva van a rajzon.