Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagyis 3000et futott nagyjabol amikor en felraktam, haverom vette ujonan es o inkabb lecserelte pont ezert amit irtam, en felraktam szar volt es eladtam a motort
Új volt, horneten de szerencsére csak hátul. Undorito, en a motorom közelébe sem engedem. Előtte pure volt, az sokkal jobb volt de ez a tipikus michelines mászkálás, akármelyik ismerősöm rakott fel powert mindenki ezt érezte. A road3 viszont sokkal jobb.
Asszem ezt meg kéne nézni közelebbről.Kicsit ijedős vagyok így lehet csak nézem

https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Jelenleg a Hondára kéne kinyögni valamit ami másodvonalból elsővonalba ugrik jelen állás szerint.
Tehát ki kéne birni 1-2 hosszabb túrát meg sportolást is szolidan.
PR2 nem rossz de a vágott sliccnél picit kevesebb tapadás van.
Néztem az olcsónak kikiáltott GPR300 dunlopot,ami az R17 nél nem is olyan olcsó.

Ja mondtam hogy tapadjon mint állat,birjon sokat és legyen olcsó?
Azt se felejtem el, mikor mentünk felétek, épp csak elkezdett esni, de már tiszta takony volt az út, szépen kikerültél, mondom, megyek utánad, láttam a csumára kopott powert a parkolóban, gondoltam, akkor az enyémnek is fognia kell. De komfortzónán kívül voltam erősen :D
ezt csak te mantrázod állandóan ! tényleg boltból vetted újonnan vagy valami ledobott szar volt ? különben már 2 garnitúrát használtam el és nem vettem észre semmi rosszat sőt ! még hideg vagy vizes aszfalton is elég jó
Ja, és ez sima power, nem 2CT. A következő kérdésre a válasz, igen, 2016-os gyártás.
Hmkhm, lehetséges, hogy könnyebb motorokon máshogy viselkedik, előre most került fel hatodszorra, és soha még azt sem mondta, khm. Ellenben lehet vele hidegen 0 fokban stoppizni. Hátra eddig nem mertem tenni az alacsony futásteljesítmény miatt, de alig motorozok és olcsó, meg csuda jó toblerone profilja van, szóval, adjuk az érzésnek.
Road3(még ez is jobb), s20-21, sportsmart2, m7rr. De ekkora szar kúszós mászós sodrodós gumim mint a power2ct nem volt, gyanítom hogy nem is lesz.
Mit?
Mondjuk egy normális gumit vehettél volna :D
De ettől még örülünk a nyitásnak :D
Hallgatlak :D
Ennél okosabban is kidobhattad volna azt a pénzt
Azért azt hozzá teszem,hogy ha össze freckázódik a gumi oldala,vagy a felnim,úgy leba....m a motorról hogy öröm lesz nézni!
Honnan?
120/70-160/60-ban is lenne?
Karvalynepper
50
Mennyiért?
Mennek fel a powerek....
Nem hát!
Ahh,mar eldolt.......nekem.
Az ízlés ugye az egy véleményes dolog. Hogy kinek van jobb belőle, azt majd az utókor dönti el
Izlesficam nekem valahogy aránytalan az egész motor a nuda teccik
Sztem nem csúnya, nekem teccik