Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ti itt éjel -napal monitor motoroztok ?
Én mentem. Nem tudom, örüljek, vagy ne. Tinédzser éveim jelentős részét XX-ről ábrándozással töltöttem, még a Busa megérkezése sem tudott megingatni.
Aztán Tibi odaadta egy körre, és hát finomm erős, meg minden....de b@zz, én meghalok, olyan kényelmetlen. Pedig olyan nagyon nem vagyok alacsony.
Raultem es minden rugoutat nullaztam 2x.
Talan Levinek lehdt eselye ha nem vacsorazik jol be.
Igy a lendulet megszerzese is scifi.
Én is :D
És az megvan, hogy elkísérte egy transalp? :DDDDD
Ismerek olyat aki a garazsban allo vfr helyett felpattant a futkosos innovajara es kimotorozott vele a glocknerre,mindezt egy 3 napos hetvegen.
Pont ez bent a buli,orizni a lenduletet es kozben van idod nezelodni.
Bar nem mentem xx-el de meg tudlak erteni.
Az lehet, de akkor nézzünk egy hasonlóképp megpiszkált SV-t, ugyan ma már nem divat, de vagy 8-10 éve volt jó pár amit pc-ztek meg ilyenek (a TL-ről nem is beszélve), no azok a Tiédnél erősebbek és persze a súly is a javára írható.
Fordulj zöldihez
De nem az enyémnél
igaz
Nagy élmény lehetett ! Szerencsére a sok motor csereberélgetést eddig megúsztuk gond nélkül .Egyszer a haverom 750-esét mikor én vittem el kipróbálni egy hosszú egyenesben,aminek a végén hosszú,gyors kanyar van,mikor visszamentem,mindenki olyan furcsán nézett . Mesélték hogy mikor már legalább 2 kiló felett menten,a hátam mögött az úton átugrott 3 nagy szarvas .Én nem is láttam őket .Azt hiszem jobb is .
Csak gondolom egy vagyon lehet .
Ah,nem.
Az szamit hogy mentem eggyel 5 km-t mig odertem a nem altalam lezuzott motoromig?
A korvaltos cub90 es fenn van a bakancslistamon.
Psszt,ez banditos fórum,még megvernek .
Aha, nekem csak ezres volt, a yamaha 88lovas
még pár éve mindig halgattam milyen erőgép meg nyomaték stb...
olyan mindenes megy teszi a dolgát,

nekem akkor Xx-volt átültem kiprobáltam ,levontam a mendemondák valóságtartalmát..és boldogan ültem vissza a hondára. nem a teljesítménye miatt....
Egy 125-ös honda innovával már el mernék indulni .És még a fogyasztása se lenne több .
Erre inkabb vegig lejtos utvonalat kene csinalni svajcig,remitoen gyenge a gepes.
Mostanaban ilyeneket nezek,meg a himalaja gp-t azokkal a koszveny enfield-ekkel.
Neki csak az volt ha jól tudom, az azért kissé betyárosabb mint a bandi még a vizesnél is. Máshogy és máshol, de....
az 1000sv?