Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eredeti felütés az volt, hogy a PC nem írja át az injektortérképet sem a gyújtástérképet, hanem a sajátját tolja a motor felé. Erre te írtad, hogy de, aztán meg itt tartunk
Ne,szopás,vegyél gs500-at.
Sziasztok,Jo napot.Elso motorom vasarlas elott allok!Bandit 400ast nezegetem!Viszont azt mondjak nincs hozza alkatresz!Mivel belpiacos motorok!Szeretnek vegre tisztaba lenni ezzel!Koszonom a velemenyeket!Krisztian
Kicsit elbeszéltünk egymas mellett :D vagy rossz volt a szocegertesem de te irtad csak az ecut :D
Igen, de nem az ECU-ben. Az változatlan marad.
Az addig oké, de nem csak a gyújtástérképet írják át, hanem a komplett befecskendezést.
Így így
Idézet a termék leírásból: "No permanent changes are made to the bike’s system. Once the unit is removed the bike reverts to its stock settings."
A második mondat az igazán lényeges
Denembizonyakkorsenem
pedig DE

Persze még mit nem, dehogy vesz olyat amit akar majd mi eldöntjük mi kel neki
Jót! Olyat, ami teccik neki!
Nem
Beszéljünk arról hogy Szotyi milyen motort vegyen
De :D
Nem. A PC az ECU után kerül bekötésre és "ő osztja a lapot", felülbírálva az ECU-t de bármikor kikapcsolható, vagy másik térképre váltható.
Nem az injektortérképet írták át?
Lassan,tatasan megyek,igy bir a sporttura 13-at.
Fene bele,másnak 20 at.
Nem igazsag,.........es meg spur is vagyok.
engem az jobban érdekel ha eltekerem a gázt akár hogy is van felpakolva...menjen mint állat ,hogy ez gumiba kerül, ez van. Ha nem nyuzod 10e-ret kibir a hátsó sporttura gumi
de baszki huzom neki

Én nem gyözködök senkit hogy ez mér jó meg mért nem... Nekem tetszik ez... neked a tiéd, és mindenki happy
karaj a gép

és túrázni is teljesen jol lehet vele utassal dobozokkal is.. erőhiány mint fogalom nem létezik
De igen. Az önindító egyeseknél......
Az AT Japánból jön.
Talan mert vallig benne van a digok keze is.
Azért a Honda sem olyan nagy szám,Az AT-nek is van jó pár hibája ,a Crosstourer normál hajtással hengerfejes lett kb 40ekm-nél,visszahívták kardáncserére......haveré.
Enyém sem ette azon is volt P.C. Szintén AGO.
Idézem Tasit: ez a vizes bandit....ez honda lett. Semmi nem megy tönkre rajta.