Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.google.de/maps/@45...

Ezen a D1090-en jártatok?
Mindenesetre a futomu mindent kozvetitene!
Bar ez a betonkockas utminoseg nem a kedvencem,szivesen felmotoroznek ide,cseppet messze esik tolunk....
Találtam egyet Szotyi-nak! Micsoda meccs lenne az én limitált Verhom és ez között!http://www.kepesmotor.hu/brand...
Na jól van, csak nehogy nagyon "összemelegedjetek" ! :-D
gyáááá, ez a szoftver nagyon komoly!!
Szakközépben "régi vágású" szakmai tanárunk volt (sokat köszönhetünk neki) 3., 4. olyan tervezési feladataink voltak, hogy sírtunk...számoltunk szilárdságot és rajzoltunk a számítások alapján a készüléket barna A0 csomagolóívre... ezek a tapasztalatok aztán az egyetemen vastagon kamatoztak..., de szerencsére a Rotring tuskihúzót csak szökőévben kellett elővenni, így nem lett azért 9 év szakrajz után csapágyas.

http://youtu.be/5UejsXWZRe0
hát ja ................... de nézd a jo oldalát .. barátkozunk ..
Minden lehet.
lehet már tiltó listán
A fórum váltása olyan jól sikerült hogy nem volt képes az istennek se bejelntkezni a régi nick-el.Vagyis bejelntkezett,minden szép és jó csak HSZ nem ment el.
Szal maradt a kamureg más néven.
Nem tom.A bajhogy nem nyilatkozol mint mari néni a nászéjszakájáról.
Olyan bizonytalan vagyok mostanaban,vagy megsem?
Milyen csörte?
A kocsonyát csak lassú tűzön, gyöngyözve, sűrűn habozva és minimum 5-6 órán át főzve lehet csak jól megcsinálni :) Ennek már most nagyon jó az íze, úgyhogy holnaptól 4-5 napig kocsonyát tolok :) Norbi ápdét rulez!!
Ujvi köszönöm a válaszodat a projekt ha "eljő" úgy is tavasszal lesz! István akkor Te még rajzoltál "graphosz"al vagy mi a tökömmel? Emlékszem a csőtoll mint a fehér holló és a pausz rajz legvégén meg ez a kis tuskihúzó mindig odabiggyesztett egy kis pacnit! Yoss a kis csörténk miatt azért tisztellek /lehet én vagyok a hunyó / Te tudsz kocsonyát főzni!Ugyanis múltkor főztem én is kocsonyát csak nagyon lassan ment és beraktam kuktába'! A környék kutyái végül nagyon örültek neki!
Milyen kurva okos vagyok? Néha magamat is meglepem. Na megyek meglesem hogy áll a kocsonyám a tűzön?
jaja
Ugyan, 10 kötetes regény tudnék írni :P
(IRL= In Real Life?)
IRL úgyis tudok mindent :D
Azt lehet már tudni, hogy minek köszönhetjük a verziószám ugrást a nick-edben?
Szerintem az már ráér tavaszig :)
Folytassuk a milyen motort szotyinak teleregény XLVII.-részével.
A házassági tanácsadás után, még fel kéne eleveníteni a diétás rovatot (gyümölcsözés-pálinka), meg pár öltözködési tanács (kihíztam az összes göncöm) , és meg is érkeztünk a Nök Lapja rovatba...

Pedig "a számítástechnika informatika térhódítása az elmúlt pár évtizedben" nem volt olyan rossz téma...
Èn is még technikumban, egyetemen a 90-es évek végén kerülgettem a számítógépet, oldalaztam amíg tudtam...a diplomamunka rajzi részét is még tussal készítettem. Aztán pár év múlva már mindent 3D-programmal rajzoltam-modelleztem...Nekem addig ezzel nincs is semmi bajom, amíg ezek az alkalmazások értünk és nem helyettünk vannak... de mostanság sajnos az utóbbi kezd erősen teret nyerni.