Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/XunY7hZWvuI

Ez egy ismerősömé volt... szép is jó is :)
Valszeg rosszul vagyok bekötve de ilyen nagy nem túl régi tepsik sose hoztak lázba.
Félre értés ne essék mióta az eszem tudom legalább 2-3 autó kezem ügyében volt.Vicces de életemben nem mentem taxival,kimaradt.
De mind csak közlekedődoboz A-B-be és termelőeszköz.
Nem nyalom,falom,talán még a porszívózni is csak nyűggel.
Műszakilag rendben,nem hányadék kinézet oszt annyi.
huaaa, az az E 38 elegge must have, ha megvan megyek nyaladzani, orok kedvencem.
A 18 az szép szám nekem csak egy helyen a bokám az is elég volt majd megörűltem! Te tudod mindenki úgy bssz.... el az életét ahogy tudja!Az Indiánról egy képet ha lehetne!
elöször is 1982 törtem magam elsönek romá ..mégmikor crossostam .. kéz és 2 borda ....aztán 1986 ban megint egy versenyen de már 250 ccm ben törés nélkül meg usztam .. aztán 1989 ben vfr 400 közut bal láb 6 helyen .... 16 honap tápénz ..... aztán szép idök jöttek volt mindenféle motorom de a szerencse meletem volt kisebb csuszások .. 2001 zzr 1100 bukás boka és zuzodások de meg usztam .... ujabb szép idök ... 2014 el ütöt egy fagyis kocsi ,,, borda, kéz stb 2015 fogtam egy kátyut . én hibám ,..... jobb lább 18 helyen ... ball kéz törés 24 nap korház 8 hó tapénz ...................

elég volt élni szeretnék .. ez a motorozás csak szerencse , hogy nem döglesz meg enyi .. nincs tovább ....................... most más lett a hobbi amugy fály a szivem . az indianom és a gigxer meg marad szoba disznek ..... most evvel szemezek http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/750/bmw_750i_automata-10723668... ne csak mindig mercedes
kétszer is rommá törte magát.... szép élete van. értékeli..
Taschi! Mi ez a 180-an fokos fordulat emlékeim szerint Te" megszállott" motoros voltáj! A korra kár lenne ráfogni ismerek 70 év feletti motorosokat ki keményen zúznak!
maradék motorjaim is eladok .. csak serviz ki probálás szinten motorozok
MZ kormanyt vehettel volna.
de ezzel nem azt mondom ,hogy az a tuti, ki mit szeret...

Igaz itt a gyári tyukbelek megtartásával lehetett átalakítani..
nekem jó volt... sőt több átalakitás is lett én illetve Milka mintájára
Pedig az a hornet gyári kormánya is katasztrófa, nagyon keskeny, biztos kényemesebb mint a csutka. Én az sv-re egyből széles kormányt raktam, most a yamahán is lecseréltem a gyárit, én meg is szoktam a széles kormányt. De nevetséges hogy a japánok ~2010körül jöttek rá arra amit europa már tudott 2000ben.
Ezzel azt akarod mondani, Dave komamtol jogosan kaptam a karvaly-nepper nevet?
Csak 200 km ekwt mentem,ataaa utan kell nemi gaztepes,nem volt veszes.
Annyi hogy ugyetlenebbul dontogethetos.
Streeten lenyomtam a kormanyt es borult mint a kisangyal ezen meg nem erzem ugy.
Csak tapogatozom de jobban bele kell dolni testel
Maradj mar! Nem is te vagy! Az orrod sziluettje a villahidig erne!
Ha mar nem megyunk legalabb beszeljunk rola!
Hat te gurulsz még vagy tenyleg abbahagyod?
Utobb kb 1,5 orat mentem cbr-el,ennyi ido alatt semmi bajom a csutkaval azon kivul h hamarabb elohozza a sietos enemet,bar ez a motor karakterisztikabol is adodik. Igazabol teljesen fel tudok egyenesedni,mivel hosszu a kezem. Kerdes egy egesz napos menetet mennyire birnek,gyanitom ez erosen utvonalfuggo.
Nem sokkal hajolosabb mint a street,kb 20% al de nem veszes.
Az utas soesem panaszkodtt,meglepodnek ha a taska pofazna.
Elejiben ugy volt hogy kormanycsere,de nem.marad gyari.
Majd ha vegre meltoztatnak gyartani a 800 ast es oszejon addigra a penzem is visszaall az eredeti terv.
nem tudom a kis cbr milyen...
de utassal hosszú távra halál a csutka

nem véletlen,hogy a xx forum magja mind átalakította...
igen rögtön élhető turagép lett belőle
Veszesebbnek gondoltam a csutkakormamyt........már az ilyen magasabban levot mint a villahid.
Ezres sv kenyelmetlenebb.
Cbr elheto.
Csutka helyett hornet talicska kormany ? :D
való igaz nekem is hornet kormány volt rajta...
Nem lehet mindenki olyan elfoglalt mint te
en ma voltam eloben is